Hirdetés

2022.07.18. 09:57

Logisztikus állás Kazincbarcikán

A Donauchem Vegyianyag Kereskedelmi Kft. egy több mint 170 éves múlttal rendelkező osztrák családi cégcsoport tagja. Kazincbarcikai gyára Közép- és Kelet-Európa legnagyobb és legmodernebb víztisztító vegyszereket gyártó vállalata, mely dinamikusan növekszik és egyre nagyobb piaci részesedéssel bír.

Forrás: Dreamstime

Kazincbarcikai logisztikai csapatunk bővítésére az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

LOGISZTIKUS
szeptemberi kezdéssel

Feladatok:

Hazai és nemzetközi partnerek kiszolgálása, a fel- és lerakodások lebonyolítása és dokumentációja az üzem területén.
Alapanyagok beszerzésének lebonyolítása belföldi és külföldi partnerektől, kapcsolódó fuvarok szervezése
Riportok készítése
Napi adminisztrációs feladatok és egyéb irodai teendő ellátása
Archiválás, nyilvántartások vezetése

Elvárások:

Középfokú vagy felsőfokú végzettség
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete, szóban és írásban
Jó problémamegoldó képesség
MS Excel, MS Word ismerete
SAP kezelése legalább alapfokon
Kiváló kommunikációs készség
Motivált, dinamikus személyiség
logisztikai alapfogalmak ismerete
rugalmas hozzáállás
Lehetőleg Borsod-Abaúj- Zemplén megyei lakcím

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Tapasztalat nemzetközi szállítási előírások és dokumentumok kezelésében
Ismeretek német nyelvben

Amit nyújtunk:

Versenyképes jövedelmezési csomag
Családias légkör
Magas etikai alapokon nyugvó vállalati kultúra
bejelentett munkaviszony
Hosszútávú, biztos munkahely egy sikeres nemzetközi csoport vállalatában
Telefon és számítógép
fejlődési lehetőség

A pályázat beadásának módja: csak email, ide: [email protected]

Fényképes CV-t és motivációs levelet várunk.

Jelentkezési határidő: augusztus 22.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában