Ózd hírei

2018.08.02. 20:02

Build It Beach Ózd: elkészült a menetrend

Ózd - A beérkezett nevezések alapján öt korcsoportban összesen tizenhat csapat vesz részt az Ózdi Kézilabda Club által szervezett, utánpótlás strandkézilabda tornán.

Ózd - A beérkezett nevezések alapján öt korcsoportban összesen tizenhat csapat vesz részt az Ózdi Kézilabda Club által szervezett, utánpótlás strandkézilabda tornán.

Augusztus 4-én ezen a nyáron a második tornának ad otthont a piros-kék klub, amelyre tovább nőtt az érdeklődés. A csapatokra mozgalmas program vár szombaton.

A Build It Strandkézilabda Torna, Vízió & Dimenzió Kupáért

Ózd, Városi Strandfürdő, 2018.08.04 (szombat)

Játékidő, a Magyar Kézilabda Szövetség képviselőjével egyeztetve: 2x8 perces félidők

Résztvevő csapatok

LU11: Mezőtúr, Kazincbarcikai KSE, Miskolci VSC, Lóci DSE Ózd

LU13-14: Mezőtúr, Kazincbarcika, Miskolci VSC, Lóci DSE Ózd

LIfi: Miskolci VSC, Lóci DSE

FU14: ÓAM-Ózdi KC, Miskolci VSI, Kazincbarcikai KSE

FIfi: ÓAM-Ózdi KC, Eger Eszterházy SZSE, Miskolci VSI

Időrend

Megnyitó, 8.30

LU11, Lóci DSE – Kazincbarcikai KSE, 8.40

LU13-U14, Lóci DSE – Kazincbarcikai KSE, 9.00

FU14, ÓAM-Ózdi KC – Kazincbarcikai KSE, 9.20

LIFi, Lóci DSE – Miskolci VSC, 9.40

FIfi, ÓAM-Ózdi KC – Eger, 10.00

LU11, Miskolci VSC – Mezőtúr, 10.20

LU13-U14, Miskolci VSC – Mezőtúr, 10.40

FU14, Miskolci VSI – Kazincbarcikai KSE, 11.00

FIfi, Eger – Miskolci VSI, 11.20

LU11, Lóci DSE – Miskolci VSC, 11.40

LU13-U14, Lóci DSE – Miskolci VSC, 12.00

LIfi, Lóci DSE – Miskolci VSC, 12.20

FU14, ÓAM-Ózdi KC – Miskolci VSI, 12.40

FIfi, ÓAM-Ózdi KC – Miskolci VSI, 13.00

LU11, Mezőtúr – Kazincbarcikai KSE, 13.20

LU13-U14, Mezőtúr – Kazincbarcikai KSE, 13.40

FU14, ÓAM-Ózdi KC – Kazincbarcikai KSE, 14.00

FIfi, ÓAM-Ózdi KC – Eger, 14.20

LU11, Lóci DSE – Mezőtúr, 14.40

LU13-U14, Lóci DSE – Mezőtúr, 15.00

LIfi, Lóci DSE – Miskolci VSC, 15.20

FU14, Miskolci VSI – Kazincbarcikai KSE, 15.40

FIfi, Eger – Miskolci VSI, 16.00

LU11, Kazincbarcikai KSE – Miskolci VSC, 16.20

LU13-U14, Kazincbarcikai KSE – Miskolci VSC, 16.40

FU14, ÓAM-Ózdi KC – Miskolci VSI, 17.00

FIfi: ÓAM-Ózdi KC – Miskolci VSI, 17.20

Eredményhirdetés, kb 18.00

ÉM-ME


[related-post post_id="3937340"]

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!