Ózd hírei

2012.01.02. 20:05

Vécénél a gyökerek!

Újabb „gyöngyszemre” bukkantam városunk gyönyörűen felújított parkjánál, pontosabban a városközponti nyilvános WC. Bejárata előtti részénél. Több hete,(hónapja) figyeltem ezt a részt körülbelül amióta, elkészült ennek a területnek az elrendezése.

Újabb „gyöngyszemre” bukkantam városunk gyönyörűen felújított parkjánál, pontosabban a városközponti nyilvános WC. Bejárata előtti részénél.

Több hete,(hónapja) figyeltem ezt a részt körülbelül amióta, elkészült ennek a területnek az elrendezése.

Ez a két bokor maradvány, és az a sok törmelék attól kezdve „díszíti” eme csodásan felújított területet. Bár azt nem értem, hogy ez a város üzemeltetői illetve városrendezés munkatársai közül senkinek nem tűnik fel? És itt gondolok a közterület felügyelet, esetleg az Ózdszolg. munkatársaira, vagy arra aki ezt így átvette. Netalán ez valami akadályként szolgál az illemhelyre bejutás megakadályozása érdekében?

Na de nem is az a cél, hogy a felelőst keressünk, mert abból újra csak mutogatás lenne, hanem hogy ezt a „hibát” korrigálja az illetékes, mert ugye ez így nem is olyan szép, és hát ne „csak ott takarítsunk, ahol látszik”

Mert ez a mi városunk és büszkék akarunk rá lenni!

Címkék#Ozd hirei
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!