Állásajánlat

2020.11.16. 17:54

A Mediaworks Hungary Zrt. telefonos előfizetés szervező munkatársat keres

A Mediaworks Hungary Zrt.,ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női, bulvár, gasztro, ifjúsági és sport magazin portfóliójával, digitálismédia-termékeivel Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely több mint 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A „Contentfirst”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének. Ehhez természetesen elengedhetetlen a háttérben dolgozó támogató osztályok munkája és szakértelme is a mindennapi munkavégzés során.

A Mediaworks Hungary Zrt. MISKOLCI telephelyére keresünk telefonos előfizetés szervező munkatársat.

Feladatok:

  • Új ügyfelek akvirálása telefonhívásokon keresztül.
  • Új termékek és szolgáltatások értékesítése.
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Amit kínálunk:

  • Alapbér + teljesítményarányos juttatás
  • Biztos nagyvállalati háttér, kiváló munkakörülmények
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Helyszín: Miskolc

    Pályázatát a munkakör megjelölésével 2020. november 30-ig várjuk a [email protected] e-mail címre.

    (hirdetés)

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!