Búcsú

2023.05.28. 09:09

Mindenki a polgit éltette

Visszavonult az aktív labdarúgástól Tokaj polgármestere.

Posta György számára a Tokaj FC – Sajóbábonyi VSE (0–6) vármegyei első osztályú mérkőzés egyben a klubelnök-polgármester búcsúmeccse is volt. A kapus harminc percet töltött a pályán.

A kezdés előtt Tatárka József, az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Igazgatóságának társadalmi elnöke, Sajti Viktor igazgató és Soltész Zoltán társadalmi elnökségi tag köszöntötte. Jelen volt a környék több településének polgármestere és Veréb György, a DVTK hajdani kapuslegendája is.

– Minden apának azt kívánom, hogy a fiával és az unokájával köszönhessen el a játéktól! – mondta Posta György, aki hozzátette: – Ezt óriási dolog megélni, nem is találom a szavakat.

Az ünnepelt a harmadik félidőben vendégül látta a csapatokat, a vendégeket és a játékvezetőket (Bodnár Ádám, Majoros Tamás, Granoviter László) is.

Fotó: ERDOS JOZSEF