MEAFC-Miskolc: A második félidőre felszívták magukat

Férfi kosárlabda NB I/B, Zöld csoport, döntő, 4. mérkőzés

MEAFC-Miskolc – Budafok 95–81 (25–25, 24–22, 28–13, 18–21)

Miskolc, egyetemi körcsarnok, 450 néző. V.: Makrai, Sallai, Horváth.

MEAFC-Miskolc: Kozák B. (19/6), Kozák M. (13/3), Pintér (6), Csák (6/3), Gerőcs (13/6). Csere: Szögi (21/9), Lippai (8), Williams (5/3), Ragályi (–), Cseh (–), Orliczki M. (2), Nyíri (2). Vezetőedző: Váczi Péter.

Váczi Péter: – Meríteni tudtunk az előző, budapesti győzelmünkből: lélektanilag nagyon jól használtuk ki, lendületet adott a találkozóra. A meccs első pár percében álmosak voltunk, de aztán megtaláltuk a ritmust és a második félidő alapján megérdemelten nyertünk. Bajnokok szeretnénk lenni!

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2–2. Az 5. mérkőzést vasárnap 16 órától Budafokon rendezik.