A negyediken harcolnak az ötödikért

Az egyetemista kosárlabda csapat pénteken nagyon fontos meccset játszik.

Férfi NB I/B, Zöld csoport, döntő, 4. mérkőzés

MEAFC-Miskolc - Budafok (Miskolc, Egyetemi körcsarnok, péntek, 17.30)

Váczi Péter, a MEAFC-Miskolc vezetőedzője: – A keddi, harmadik meccs előtt az volt a tervünk, hogy nem előre tekintgetünk, hanem lépésről-lépésre haladunk, egy meccsre koncentrálunk. Az volt az elhatározásunk, hogy visszahozzuk Miskolcra a párharcot, ezt az elgondolásunkat siker koronázta, így most itthon játszhatjuk a negyedik mérkőzést. A múltkor, idegenben, megvoltak azok a plusz energiák, amik az első két találkozón nálunk hiányoztak és a Budafoknál adottak voltak. Most igazán izgalmas a párharc, ha mind a két csapat beleteszi majd minden energiáját, vajon ki lesz legközelebb a győztes?

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-1, a Budafok javára.

Amennyiben szükséges, az 5. mérkőzést vasárnap 16 órától rendezik Budafokon.