Sajósenye: Hankó B. – Lévai, Sváb, Hankó I., Bari, Budai, Laczkó, Ruszó K., Balog, Ruszó Á., Sáfár. Edző: Takács István.

Rudabánya: Gyuró – Rémiás, Sári L., Kálló J. (Szántó), Mida (Varga R.), Sári Zs., Váradi (Kiss A.), Varga Zs., Varga P., Glonczi, Galicza (Konkoly). Edző: Bezsilla Zoltán.

G.: Mida, Galicza. Jók: Ruszó Á., ill. az egész csapat. Ifi: nincs.

Takács István: – Sajnos tovább tart a vesszőfutásunk. Köszönet mindazoknak, akik eljöttek.

Bezsilla Zoltán: – Csak a győzelemnek örülhetünk, a mutatott játéknak nem.

Varbó – Izsófalva 1-2 (1-2)

Varbó, 100 néző. V.: Fotiu.

Varbó: Szanyi – Nyeste, Goda, Bacsó, Bukovenszki, Bálint Á., Kovács Á., Tóth M. (Kiss P.), Lipták, Pálinkés, Bene. Edző: Orlóczki Tibor.

Izsófalva: Mertus – Szaszin, Kovács G., Kovács I., Nyíri (Szamkó), Strekáf (Kovács D.), Lehel, Budai, Bihari, Sebők, Páró. Edző: Barnóczky Attila.

G.: Tóth M., ill. Nyíri Lehel. Kiállítva: Sebők (85.). Jók: Tóth M., Lipták, Kovács Á., Pálinkás, ill. senki. Ifi: 1-3.

Orlóczki Tibor: – A mai mérkőzésen - az első 10 perctől eltekintve, amikor 2-0-ra vezetett az ellenfél - mind játékban mind hozzáállásban felülmúltuk a tabella élmezőnyéhez tartozó vendégeket.

Barnóczky Attila: – A szezon legrosszabb meccsét játszottuk, mind hozzáállásban mind játékban. A játékvezetés nagyban hozzá tett ehhez, egyenlő volt a nullával. Aminek örülhetünk az a 3 pont!

Sajóvámos – Hidvégardó 5-1 (2-0)

Sajóvámos, 50 néző. V.: Fogarassy.

Sajóvámos: Szendi – Fejes P., Fehér, Gelyeta (Tarczali), Fejes L., Mohácsi (Havasi), Csizik (Kalmár), Váradi, Kárpáti, Balogh A., Balogh T. (Tóth B.) Edző: Tóth Barnabás.

Hidvégardó: Spisák – Turcsik (Gresó), Frank A. (Frank Z.), Kenéz (Frank R.), Giba B., Kalász, Ragyina K. (Berki), Köteles, Giba Sz. (Ragyina R.), Nagy (Kiss), Toldi. Edző: Takács László.

G.: Fejes L. (3), Balogh A., Kalmár, ill. Jók: Fejes L. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: nincs.

Tóth Barnabás: – Sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk a szimpatikus vendégek ellen. Sok sikert a Hidvégardónak. Jó játékvezetés.

Takács László: – Nem szerencsés az első percben figyelmetlenségből hátrányba kerülni, de a jobban játszó hazai csapat megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.

Borsodszentgyörgy – Mályinka 0-6 (0-1)

Borsodszentgyörgy, 50 néző. V.: Porcs.

Borsodszentgyörgy: Bogdán – Barabás, Rácz, Hrivnyák, Berki (Kriston), Krizsai (Németh), Nagy S. (Bárdos), Bata (Hovodzák), Gáspár F., Váradi, Horváth B. Elnök: Tuza Lajos.

Mályinka: Gulyás – Kakuk K. (Rostás), Tiba, Filkóházi, Germuska, Schveiczer (Kótai), Jónás, Rapp, Sápi, Musa, Szemere. Edző: Pál István.

G.: Jónás, Tiba, Rostás, Sápi, Kótai, Musa. Kiállítva: Hrivnyák (60.) Jók: Bogdán, ill. Jónás, Sápi. Ifi: nincs.

Tuza Lajos: – A mezőnyben jól és keményen játszottunk, de a focit gólokra játsszák. Az a csapat nyer, amelyik a több gólt rúgja. Sajnos ez nekünk nem megy!

Pál István: – Gratulálok a lelkes hazaiaknak. Az első félidőben még nehéz volt, de a másodikban sikerült gólokat rúgni. Megérdemelt győzelem volt.

Hódoscsépány visszalépése miatt Szendrő szabadnapos volt.