„Sajnos egy súlyos sérülés átírta a meccs forgatókönyvét”

Garadna – Gönc 2-2 (1-0)

Garadna, 120 néző. V.: Hullár.

Garadna: Rohály D. – Molnár D., Fülöp, Sabján (Kovács B.), Feka, Mika (Szaniszló), Szabó M., Plavuscsák (Bujnóczki), Orosz (Varga F.), Szita (Beregi), Márton R. Edző: Berencsi László.

Gönc: Jósvai – Horváth V., Horváth M., Lehoczki (Mózes), Galajda, Tóth B., Konkoly, Kiss L., Rakaczki (Csernyiczki), Molnár I. (Bodnár), Géczi. Edző: Spisák Róbert.

G.: Sabján, Márton R., ill. Csernyiczki (2). Kiállítva: Márton R. (83.) Jók: Rohály D. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Csernyiczki, Tóth B., Kiss L. Ifi: 0-2.

Berencsi László:  – Ellentétes 20 percek hullámzása volt jellemző a mérkőzésre. A végén úgy érzem igazságos döntetlen született.  A játékvezetői hármas kritikán aluli volt vagy talán még azt se érte el...

Spisák Róbert:  – Az első félidőt elszórakoztuk. A másodikban nehéz volt 0-2-ről egyenlíteni, de még így is a mi kezünkben volt a döntés...

Pácin – Telkibánya 6-0 (1-0)

Pácin, 100 néző. V.: Szutorcsik.

Pácin: Zubik – Rostás, Fodor, Horváth N. (Paronai), Dakos, Petró (Gönczi), Tárkányi (Szabó L.), Matisz, Vicickó, Góré, Jóni. Edző: Paronai Tamás.

Telkibánya: Szobota (Sontra) – Dudás G., Szabó B. (Verebélyi), Pálinkás, Bori, Dudás T., Boda, Pelles, Matisz, Fekete (Balogh T.), Balogh (Gulyás). Edző: Sontra Béla.

G.: Góré, Tárkányi, Dakos, Vicickó, Szabó L., Paronai. Jók: az egész csapat, ill. Szobota, Sontra, Pálinkás, Boda, Pelles. Ifi: 2-0.

Paronai Tamás:  – A végére sima lett. Köszönjük Illés Péternek, az IPW-Team Kft. ügyvezetőjének az új szerelést! Jobbulást  a sérült vendégjátékosnak. Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Sontra Béla:  – Az első félidőben helyenként jó játszottunk. Egyik csapattagunk sérülése visszavetette ezt. A végére elfáradtunk. Sok sikert Pácinnak!

Sátoraljaújhely – Mezőzombor 6-1 (1-1)

Sátoraljaújhely, 20 néző. V.: Tóth I. T.

Sátoraljaújhely: Gyöngyösi D. – Czipf P., Petercsák (Dienes L.), Grega (Kántor), Nagy M., Dienes T., Bilku (Császár), Czipf V., Farkas, Ónodi, Veréb (Pósa). Edző: Nagy Zsolt Csaba.

Mezőzombor: Czakó –  Taksás, Lakatos, Rontó, Vámosi, Ötvös, Ladinszki, Tóth L., Lukács E., Varga K., Pajger. Edző: Klenyár Péter.

G.: Farkas A. (2), Dienes (2), Bilku, Grega, ill. Varga K. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: nincs.

Nagy Zsolt Csaba:  – Végre megtört a jég! Hazai pályán sikerült győznünk. Köszönöm a csapatomnak a mai játékot. A továbbiakban sok sikert Mezőzombornak. Kiváló játékvezetés. Áldott húsvéti ünnepeket!

Pajger Bence csapatvezető:  – Köszönöm azoknak a játékosoknak, akik a mai meccsre eljöttek! Kellemes húsvéti ünnepeket!

Erdőhorváti – Karcsa 2-1 (0-0)

Erdőhorváti, 300 néző. V.: Tóth II. T.

Erdőhorváti: Olajos –  Tóth L., Gulyás (Hadari), Makkai, Mika, Horváth G., Kazsimér (Molnár M.), Orosz, Hochvárt (Mihali), Horváth Á., Bátkai. Edző: Rebecsák Norbert.

Karcsa: Bordás – Rendes (Vakles), Bodnár M., Kovács J., Kelemen, Bódi, Bodnár N., Bagonyi (Besztercei), Egyed, Fedor, Lukács B. Edző: Balogh Péter.

G.: Mika, Bátkai, ill. Kelemen. Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 5-3.

Rebecsák Norbert:  – A három kényszerű cserénk ellenére is a helyzeteink alapján megérdemelten nyertünk. Gratulálok a csapatnak. Mielőbbi gyógyulást kívánunk a súlyos sérülést szenvedő ifi kapusunknak.

Balogh Péter:  – Hat hiányzónk volt, három sérült a kispadon. Ezektől függetlenül szinte végig kézben tartottuk a mérkőzést. Abszolút nem látszott, melyik csapat az első és melyik a kilencedik!  Gratulálok a fiúknak! Jobbulást a sérülteknek!

Tokaj – Taktaharkány 6-2 (1-2)

Tokaj, 120 néző. V.: Kalló Zs.

Tokaj: Tóth Á. – Palágyi (Tóth D.), Cseh A. ((Imre L.), Csoma (Klaj), Cseh K. (Pásztor L.), Pásztor K. (Anda), Engel, Posta, Fazekas, Lukács B. (Molnár K.), Fabu. Edző: Tóth István.

Taktaharkány:  Lechner – Radics, Tóth M., Rontó, Szabó Zs., Vadász, Kajuha, Vadászi I. Előd, Vadászi II. Előd, Hisák, Jaczkó (Balázs J.). Edző: Hidegh Lajos.

G.: Lukács B. (2), Engel, Anda, Cseh K., Imre, ill. Rontó (2). Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 5-1.

Tóth István:  – A helyzetek kihasználatlansága miatt kicsit bajban voltunk az első félidőben, de a szünet utáni  játék ezt feledtette és megérdemelten nyertünk. A továbbiakban sok sikert Taktaharkánynak!

Hidegh Lajos:  – 60 percig vezettünk. Sajnos egy súlyos sérülés átírta a meccs forgatókönyvét. Egy igazi bravúrhoz még több kell!  Gratulálok a hazaiaknak!