„Mi egy gólt rúgtunk, az is az ellenfélé volt”

Íme a labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoport, 20. forduló eredményei!

Tiszaladány – Gönc 1-2 (1-1)

Tiszaladány, 50 néző. V.: Nagy L.

Tiszaladány: Farkas –  Fodor, Kiss T., Lakatos, Bódi (Kocsis), Liszkai (Bodnár S.), Galambosi, Juhász, Kuknyó (Balogh Roland), Balogh Richárd, Szívós. Edző: Liszkai Attila.

Gönc: Jósvai – Géczi, Csernyiczki, Molnár I., Lehoczki, Galajda, Tóth B., Rakaczki (Tahi), Ivancsó (Batyi), Konkoly, Rozgonyi (Bodnár). Edző: Spisák Róbert.

G.: Juhász, ill. Konkoly, Rakaczki. Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 3-1.

Liszkai Attila: – Ezt a mérkőzést gólokkal kellett volna megnyernünk. Az asszisztensek gyenge teljesítménye sokat nyomott a latban!

Spisák Róbert: –  A sok hiányzó ellenére ma is tudtuk hozni a megszokott játékunkat. Plusz erőt adott, hogy megfogtuk a 11-est és az oda ajándékozott gól sem fogta meg a csapatot. Úgy érzem, megérdemelten győztünk.

Mád – Telkibánya 3-0 (1-0)

Mád, 30 néző. V.: Szutorcsik.

Mád: Mata – Kerekes, Kiss M., Kádas (Tar), Simon (Juhász), Szakács, Ruszkai, Szárnya (Rácz), Godzsák, Spéder (Novák), Szűcs. Edző: Szűcs Ádám.

Telkibánya: Szobota – Galyas, Pelles (Balogh T.), Dudás G., Szabó B., Verebélyi (Dányi), Pálinkás, Dudás T., Bori, Fekete, Balogh A. Edző: Sontra Béla.

G.: Juhász, Rácz, Galyas (öngól) Kiállítva: Dányi (35.) Jók: Godzsák, Szakács, Simon, ill. Szobota. Ifi: 11-0.

Szűcs Ádám: – A végére sikerült élni a lehetőségekkel.

Sontra Béla: – Mi egy gólt rúgtunk, az is az ellenfélé volt. Tíz emberrel is lefociztuk a hazaiakat. Gratulálok Mád csapatának!

Szerencs – Mezőzombor 6-1 (4-0)

Szerencs, 50 néző. V.: Jakab.

Szerencs: Kristóf (Kiss L.) – Suller, Haushel, Sohajda, Jáger (Szabó L.), Margitai, Kiss K. (Soltész), Ternyik, Fazekas (Tímár), Rabócz, Tóth T. (Nagy L.) Edző: Nagy László.

Mezőzombor: Czakó – Czimbalmos, Rontó, Vadász, Lakatos (Nagy Cs.), Ötvös, Tóth L., Nagy D., Lukács E. (Ladinszki), Varga K., Pajger. Edző: Klenyár Péter.

G.: Soltész I. (2), Fazekas (2), Tóth T., Kiss K. ill. Vadász P. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 4-0-nál félbeszakadt, mert a vendégek a második félidőre nem jöttek ki...

Nagy László: – Hosszú és nehéz időszak elé nézünk. Van három súlyos sérültünk, ma is megsérült egy játékosunk, valamint egy játékos külföldre megy dolgozni. Ott vagyunk a tabella elején és ott is akarunk  maradni, amiért mindent meg fogunk tenni. Jó játékvezetés. További sok sikert a Zombornak.

Klenyár Péter: – Akaratgyenge játék! Sok sikert Szerencs csapatának. Jó játékvezetés.

Sárospataki – Taktaharkány 10-3 (3-0)

Sárospatak, 50 néző. V.: Oscsenda.

Sárospatak: Mihalkó – Solymosi, Kerékgyártó K., Petercsák, Bacsi, Budai, Gáspár, Pápa, Váradi, Horváth Z., Kerékgyártó Cs.  (Szóráth). Szakosztályvezető: Kovács Gábor.

Taktaharkány:  Lechner – Radics, Bokor (Balázs Gy.), Jakab, Jaczkó, Vadász, Balázs J., Szabó Zs., Balázs Gy., Vadászi, Hisák. Edző: Hidegh Lajos.

G.: Budai (4), Bacsi (3), Petercsák (2), Váradi, ill. Vadász E. (2), Hisák. Kiállítva: Balázs Gy. (75.). Jók: az egész csapata, ill. Szabó Zs. Ifi: 9-0.

Kovács Gábor: – Jól indult a mérkőzés, bár az ellenfél a második félidő elejét kicsit megfűszerezte. Magabiztos győzelemmel zártuk a hazai mérkőzést. Sok sikert ellenfelünknek.

Hidegh Lajos: – Az első félidőben körberugdostuk a kaput. A második játékrész elején akár fordíthattunk volna. A végére  sima vereség lett.  Gratulálok a hazaiaknak.

Vasárnap

Pácin – Sátoraljaújhely 6-0 (2-0)

Pácin, 100 néző. V.: Majoros.

Pácin: Sütő – Fodor, Horváth N. (Szabó L.), Góré, Vicickó, Kocsi, Tárkányi, Dakos, Gönczi, Petró, Jóni (Paronai). Edző: Paronai Tamás.

Sátoraljaújhely: Gyöngyösi – Petercsák (Dienes), Nagy M., Bilku, Kántor D., Kovács L., Dienes, Ónodi, Czipf V., Farkas, Timkó (Kántor I., Pósa). Edző: Nagy Zsolt Csaba.

G.: Góré (3), Vicickó (2), Petró. Jók: Góré mj éls az egész csapat, ill senki. Ifi: nincs.

Paronai Tamás: – Az első félidő gyengébb játéka után a másodikban magabiztos győzelmet arattunk, jó játékvezetés mellett. Sok sikert a továbbiakban az STK csapatának.

Nagy Zsolt Csaba: – Az első félidőben partiban voltunk, de a második játékrész nem  a miénk volt... Gratulálok a Pácin csapatának.

Erdőhorváti – Pálháza 2-0 (2-0)

Erdőhorváti, 250 néző. V.: Hullár.

Erdőhorváti: Olajos  – Orosz B., Tóth L., Orosz M. (Lakatos), Makkai (Gulyás), Mika (Molnár M.), Horváth G., Petró, Kazsimér, Bátkai (Popovics), Horváth Á. Edző: Rebecsák Norbert.

Pálháza: Zelencz – Nagy P., Farkas T., Erdei, Behina, Barna, Timkó, Szabó I., Farkas J., Csizmár (Fedor), Petercsák. Edző: Jurkó Tamás.

G.: Petró, Horváth G. Kiállítva: Rebecsák (a kispadról, 94.) Jók: Orosz B., Makkai, Olajos, ill. az egész csapat. Ifi: nincs.

Rebecsák Norbert: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, de mivel a kapussal szemben nyolc ziccert hibáztunk, magunknak tettük nehézzé a meccset.  Viszont: a vereséget nem lehet, a győzelmet pedig nem kell megmagyarázni.  Gratulálok a Pálházának, nem az alsóházban lenne a helyük! A továbbiakban sok sikert nekik.

Jurkó Tamás: – Aki látta a mérkőzést, nem nagyon tudta, melyik csapat, hogyan áll a tabellán! Szervezett játékunkból ma csak a gól hiányzott. Gratulálok a csapatnak. Jó játékvezetés.

Garadna – Abaújszántó Korláti Vikingek 2-5 (2-2)

Garadna, 100 néző. V.: Belicza.

Garadna: Rohály  –  Márton (Szita), Fülöp, Varga F. (Beregi), Sabján (Bujnóczki), Feka, Mika, Szabó M., Orosz (Szabó N.), Plavuscsák, Molnár D. Edző: Berencsi László.

Abaújszántó Korláti Vikingek: Bóni –  Rakaczki, Hankó N., Ferenczi,(Nagy R.), Hankó A. (Kovács V.), Lencsés, Bortnyák (Galyas), Sziránszki (Tvergyák), Kukta (Konkoly), Szakálos (Havas), Kádár. Edző: Gregó Imre.

G.:  Mika, Szabó M., ill. Rakaczki (3), Hankó, Nagy R. Jók: Szabó M., ill. Hankó N., Kádár, Rakaczki. Ifi: 2-6.

Berencsi László: – Ha a félidők első 15 percében jobban odafigyelünk, akkor talán az eredmény más lett volna. Erőnlétben jobb volt az ellenfél. További sok sikert  Imre barátomnak és  csapatának.

Gregó Imre: – Gyenge színvonalú mérkőzésen a győzelmünk nem forgott veszélyben. Köszönjük Garadnának a sportszerű mérkőzést. További sok sikert nekik a bajnokságban. Hajrá Vikingek!

Tokaj – Karcsa 3-1 (3-0)

Tokaj, 98 néző. V.: Vinter.

Tokaj: Tóth Á. – Palágyi (Molnár K.), Cseh A. (Csoma), Cseh K. (Pásztor L.), Pásztor K., Engel (Gombos), Posta (Anda), Fazekas, Imre L., Lukács B., Fabu. Edző: Tóth István.

Karcsa: Molnár D. – Pásztor A., Kovács J., Besztercei (Rendes), Árvai (Reskó), Orosz, Kovács M., Bódi, Egyed, Fedor, Lukács B. Edző: Balogh Péter.

G.: Engel, Posta, Palágyi, ill. Kovács J. Jók: Palágyi, Posta, Imre, Fazekas, Pásztor K., ill. az egész csapat. Ifi: 11-3.

Tóth István: – Egyoldalú mérkőzésen magabiztos győzelmet arattunk. Az első félidei játékra lehet alapozni. Sok sikert a sportszerű vendégeknek. Jó játékvezetés.

Balogh Péter: – Egy félidőnyi előnyt adtunk az ellenfélnek. Szünetben rendeztük sorainkat és egy teljesen másik csapat ment ki a pályára.  A hat hiányzó ellenére is remekül helytálltunk.  Gratulálok mindkét csapatnak. Megyünk tovább.