„Egymás után a második mérkőzés, amelyen hátrányból álltunk fel”

A labdarúgó megyei II. Kelet csoport, 24. forduló, szombati eredményei.

Szerencs, 200 néző. V.: Fercsák.

Szerencs: Kristóf – Sohajda, Jáger, Margitai (Matolcsi), Ternyik, Fazekas (Soltész I.), Rabócz (Buri), Szabó L. (Kovács M.), Kiss K. (Dányi), Haushel, Tímár. Edző: Nagy László.

Gönc: Jósvai – Batyi, Molnár J. (Konkoly), Lehoczki, Tóth B., Mózes, Bodnár, Rakaczki, Molnár I., Tahi, Géczi. Edző: Spisák Róbert.

G.: Kiss K., Rabócz, Fazekas, ill. Lehoczki. Jók: az egész csapat, ill Jósvai, Rakaczki, Tahi. Ifi: később játsszák.

Nagy László:  – Egymás után a második mérkőzés, amelyen hátrányból álltunk fel. Ez a csapat küzdeni tudását és akarását mutatja. Sajnos az első félidőben egy pontrúgásból az ellenfél vezetett, ami kissé megzavart bennünket, mivel addig végig irányítottuk a meccset.  A második játékrészben sikerült mind játékban, mind erőnlétben az ellenfél fölé kerekedni és megérdemelten tartottuk itthon a nagyon fontos három pontot.

Spisák Róbert:  – Az első félidőben kiegyenlített játék és eredmény volt. Szünet után nem tudtunk frissíteni és ez eldöntötte a mérkőzést. Eredménytől függetlenül aki ma pályára lépett, annak köszönet jár!

Mád – Karcsa 0-3 (0-2)

Mád, 20 néző. V.: Németh Z.

Mád: Zsimala – Takács, Kádas, Simon, Szárnya, Ruszkai, Mata, Farkas (Iván B.), Godzsák, Szűcs, Juhász I. Edző: Szűcs Ádám.

Karcsa: Molnár D. – Pásztor, Besztercei, Rendes, Orosz, Árvai (Bordás), Kelemen , Bódi, Lukács B., Bodnár, Fedor. Edző: Balogh Péter.

G.: Kelemen (2), Rendes. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 14-2.

Szűcs Ádám:  – Sok sikert az érettségizőknek!

Balogh Péter:  – Megérdemelten nyertünk.  A továbbiakban sok sikert a sportszerű hazai csapatnak. Rendes Laci gólja nagyon kellett a győzelemhez.

Tiszaladány – Taktaharkány 15-3 (7-1)

Tiszaladány, 150 néző. V.: Homonnai.

Tiszaladány: Farkas L. – Fodor (Bódi), Kiss T. (Bodnár), Lakatos, Liszkai (Kuknyó), Galambosi, Szabó B., Balogh R., Juhász, Venczel,  Szívós. Edző: Liszkai Attila.

Taktaharkány: Tóth B. – Demeter, Radics, Bokor, Rontó, Szabó Zs., Vadász, Balázs Gy., Balázs J., Kajuha, Vadászi. Edző: Hidegh Lajos.

G.: Szívós (5), Galambosi (3), Fodor (2), Juhász (2), Farkas L. (11-es), Szabó B., Venczel, ill. Vadász (2), Rontó. Jók: az egész csapat, ill. senki Ifi: 9-2.

Liszkai Attila:  – Papírforma eredménynek is túlzás. A végeredmény  önmagáért beszél... A továbbiakban sok sikert a vendégeknek.

Hidegh Lajos: – Gratulálok a hazai csapatnak. Nekünk pedig el kell gondolkodni a jövőről...