Röplabda

2022.04.26. 07:10

A 3. helyért játszik a GreenPlan-VRCK

A férfi Extraligában a 3. helyért játszik a GreenPlan-­Vegyész RC Kazincbarcika csapata.

A Kazincbarcika öt szettben múlta felül vendégként a MAFC együttesét a férfi röplabda Extraliga bronzcsatájának  második mérkőzésén, és így összesítésben 2-0-ra vezet az egyik csapat harmadik győzeleméig tartó párharcban.

A vendégek az első két szettet magabiztosan nyerték, ám a házigazda összekapta magát, egyenlített, azonban a győzelemről döntő játszmát már nem bírta erővel, így a Kazincbarcika a párharc második találkozóját is megnyerte.

A harmadik összecsapást csütörtök este rendezik Kazincbarcikán.

A 3. helyért, 2. mérkőzés:

MAFC-BME - GreenPlan-Kazincbarcika 2-3 (-18, -15, 18, 23, -11)

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0 a Kazincbarcika javára.