Labdarúgás

2022.03.05. 10:20

A megyei II. osztály Közép csoportjának tavaszi órarendje

Forrás: Shutterstock/illusztráció

Forrás: Shutterstock/illusztráció

16. forduló, március 5–6. 
Szo, 12.00: Bükkábrányi SC – Mályi SE 
Szo, 14.30: Harsány SE – Ónod SE 
Szo, 14.30: Tiszakeszi KÜSE – Körömi SK 
Szo, 14.30: Hernádnémeti SE – Kesznyéten SE 
Szo, 14.30: Bogács GySE – Tiszalúc NKSE 
Szo, 14.30: Kisgyőr KSE – Sajószöged KTK 
Szo, 14.30: Bükkzsérci KSK – Nyékládházi DE 
V, 14.30: Megyaszó KSE – Vatta FC 

 

17. forduló, március 12–13. 
Szo, 14.30: Sajószöged KTK – Tiszakeszi KÜSE 
Szo, 14.30: Ónod SE – Bogács GySE 
Szo, 14.30: Mályi SE – Megyaszó KSE 
Szo, 14.30: Nyékládházi DE – Hernádnémeti SE 
V, 14.30: Tiszalúc NKSE – Kisgyőr KSE 
V, 14.30: Körömi SK – Bükkábrányi SC 
V, 14.30: Kesznyéten SE – Harsány SE 
V, 14.30: Vatta FC – Bükkzsérci KSK 

 

18. forduló, március 19–20. 
Szo, 10.00: Bükkábrányi SC – Sajószöged KTK 
Szo, 15.00: Harsány SE – Nyékládházi DE 
Szo, 15.00: Tiszakeszi KÜSE – Tiszalúc NKSE 
Szo, 15.00: Hernádnémeti SE – Vatta FC 
Szo, 15.00: Mályi SE – Körömi SK 
Szo, 15.00: Bogács GySE – Kesznyéten SE 
Szo, 15.00: Kisgyőr KSE – Ónod SE 
V, 15.00: Megyaszó KSE – Bükkzsérci KSK 

 

19. forduló, március 27. 
V, 16.00: Bükkzsérci KSK – Hernádnémeti SE 
V, 16.00: Sajószöged KTK – Mályi SE 
V, 16.00: Vatta FC – Harsány SE 
V, 16.00: Ónod SE – Tiszakeszi KÜSE 
V, 16.00: Tiszalúc NKSE – Bükkábrányi SC 
V, 16.00: Nyékládházi DE – Bogács GySE 
V, 16.00: Megyaszó KSE – Körömi SK 
V, 16.00: Kesznyéten SE – Kisgyőr KSE 

 

20. forduló, április 2–3. 
Szo, 16.30: Bükkábrányi SC – Ónod SE 
Szo, 16.30: Harsány SE – Bükkzsérci KSK 
Szo, 16.30: Tiszakeszi KÜSE – Kesznyéten SE 
Szo, 16.30: Hernádnémeti SE – Megyaszó KSE 
Szo, 16.30: Mályi SE – Tiszalúc NKSE 
Szo, 16.30: Bogács GySE – Vatta FC 
Szo, 16.30: Kisgyőr KSE – Nyékládházi DE 
V, 16.30: Körömi SK – Sajószöged KTK 

 

21. forduló, április 9–10. 
Szo, 16.30: Ónod SE – Mályi SE 
Szo, 16.30: Hernádnémeti SE – Harsány SE 
Szo, 16.30: Nyékládházi DE – Tiszakeszi KÜSE 
V, 16.30: Bükkzsérci KSK – Bogács GySE 
V, 16.30: Tiszalúc NKSE – Körömi SK 
V, 16.30: Megyaszó KSE – Sajószöged KTK 
V, 16.30: Kesznyéten SE – Bükkábrányi SC 
V, 16.30: Vatta FC – Kisgyőr KSE 

 

22. forduló, április 16–17. 
Szo, 17.00: Bükkábrányi SC – Nyékládházi DE 
Szo, 17.00: Harsány SE – Megyaszó KSE 
Szo, 17.00: Sajószöged KTK – Tiszalúc NKSE 
Szo, 17.00: Tiszakeszi KÜSE – Vatta FC 
Szo, 17.00: Mályi SE – Kesznyéten SE 
Szo, 17.00: Bogács GySE – Hernádnémeti SE 
Szo, 17.00: Kisgyőr KSE – Bükkzsérci KSK 
V, 17.00: Körömi SK – Ónod SE 

 

23. forduló, április 23–24. 
Szo, 10.00: Bükkábrányi SC – Vatta FC 
Szo, 17.00: Harsány SE – Bogács GySE 
Szo, 17.00: Ónod SE – Sajószöged KTK 
Szo, 17.00: Hernádnémeti SE – Kisgyőr KSE 
Szo, 17.00: Nyékládházi DE – Mályi SE 
V, 17.00: Bükkzsérci KSK – Tiszakeszi KÜSE 
V, 17.00: Megyaszó KSE – Tiszalúc NKSE 
V, 17.00: Kesznyéten SE – Körömi SK 

 

24. forduló, április 30. – május 1. 
Szo, 10.00: Bükkábrányi SC – Bükkzsérci KSK 
Szo, 17.00: Sajószöged KTK – Kesznyéten SE 
Szo, 17.00: Tiszakeszi KÜSE – Hernádnémeti SE 
Szo, 17.00: Mályi SE – Vatta FC 
Szo, 17.00: Bogács GySE – Megyaszó KSE 
Szo, 17.00: Kisgyőr KSE – Harsány SE 
V, 17.00: Tiszalúc NKSE – Ónod SE 
V, 17.00: Körömi SK – Nyékládházi DE 

 

25. forduló, május 7–8. 
Szo, 17.00: Harsány SE – Tiszakeszi KÜSE 
Szo, 17.00: Hernádnémeti SE – Bükkábrányi SC 
Szo, 17.00: Bogács GySE – Kisgyőr KSE 
Szo, 17.00: Nyékládházi DE – Sajószöged KTK 
V, 17.00: Bükkzsérci KSK – Mályi SE 
V, 17.00: Megyaszó KSE – Ónod SE 
V, 17.00: Kesznyéten SE – Tiszalúc NKSE 
V, 17.00: Vatta FC – Körömi SK 

 

26. forduló, május 14–15. 
Szo, 10.00: Bükkábrányi SC – Harsány SE 
Szo, 17.00: Sajószöged KTK – Vatta FC 
Szo, 17.00: Tiszakeszi KÜSE – Bogács GySE 
Szo, 17.00: Ónod SE – Kesznyéten SE 
Szo, 17.00: Mályi SE – Hernádnémeti SE 
Szo, 17.00: Kisgyőr KSE – Megyaszó KSE 
V, 17.00: Tiszalúc NKSE – Nyékládházi DE 
V, 17.00: Körömi SK – Bükkzsérci KSK 

 

27. forduló, május 21–22. 
Szo, 17.00: Bükkábrányi SC – Bogács GySE 
Szo, 17.00: Harsány SE – Mályi SE 
Szo, 17.00: Hernádnémeti SE – Körömi SK 
Szo, 17.00: Kisgyőr KSE – Tiszakeszi KÜSE 
Szo, 17.00: Nyékládházi DE Ónod SE 
V, 17.00: Bükkzsérci KSK – Sajószöged KTK 
V, 17.00: Megyaszó KSE – Kesznyéten SE 
V, 17.00: Vatta FC – Tiszalúc NKSE 

 

28. forduló, május 28–29. 
Szo, 17.00: Bükkábrányi SC – Kisgyőr KSE 
Szo, 17.00: Sajószöged KTK – Hernádnémeti SE 
Szo, 17.00: Tiszakeszi KÜSE – Megyaszó KSE 
Szo, 17.00: Ónod SE – Vatta FC 
Szo, 17.00: Mályi SE – Bogács GySE 
V, 17.00: Tiszalúc NKSE – Bükkzsérci KSK 
V, 17.00: Körömi SK – Harsány SE 
V, 17.00: Kesznyéten SE – Nyékládházi DE 

 

29. forduló, június 4–5. 
Szo, 17.00: Bükkábrányi SC – Tiszakeszi KÜSE 
Szo, 17.00: Harsány SE – Sajószöged KTK 
Szo, 17.00: Hernádnémeti SE – Tiszalúc NKSE 
Szo, 17.00: Bogács GySE – Körömi SK 
Szo, 17.00: Kisgyőr KSE – Mályi SE 
V, 17.00: Bükkzsérci KSK – Ónod SE 
V, 17.00: Megyaszó KSE – Nyékládházi DE 
V, 17.00: Vatta FC – Kesznyéten SE 

 

30. forduló, június 11. 
Szo, 17.00: Bükkábrányi SC – Megyaszó KSE 
Szo, 17.00: Tiszalúc NKSE – Harsány SE 
Szo, 17.00: Nyékládházi DE – Vatta FC 
Szo, 17.00: Sajószöged KTK – Bogács GySE 
Szo, 17.00: Ónod SE – Hernádnémeti SE 
Szo, 17.00: Mályi SE – Tiszakeszi KÜSE 
Szo, 17.00: Körömi SK – Kisgyőr KSE 
Szo, 17.00: Kesznyéten SE – Bükkzsérci KSK

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában