2022.03.05. 10:41
A megyei II. osztály Kelet csoportjának tavaszi órarendje
Forrás: Shutterstock/illusztráció
16. forduló, március 5–6.
Szo, 14.30: Sárospataki TC – Korláti VSE
Szo, 14.30: Tiszaladány KTPSIE – Mezőzombor FC
Szo, 14.30: Mád FC – Szerencs VSE
V, 14.30: Erdőhorváti SC – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 14.30: Karcsai LSE – Pálháza FC
V, 14.30: Taktaharkány SE – Gönc VSE
V, 14.30: Tokaj FC – Telkibánya ASE
V, 14.30: Garadna-TSC – Pácin SE
17. forduló, március 12–13.
Szo, 14.30: Pálháza FC – Sárospataki TC
Szo, 14.30: Szerencs VSE – Taktaharkány SE
V, 14.30: Sátoraljaújhelyi TKSE – Garadna-TSC
V, 14.30: Gönc VSE – Karcsai LSE
V, 14.30: Abaújszántó Korláti VSE – Tokaj FC
V, 14.30: Mezőzombor FC – Erdőhorváti SC
V, 14.30: Pácin SE – Mád FC
V, 14.30: Telkibánya ASE – Tiszaladány KTPSIE
18. forduló, március 19–20.
Szo, 15.00: Sárospataki TC – Gönc VSE
Szo, 15.00: Szerencs VSE – Pácin SE
Szo, 15.00: Tiszaladány KTPSIE – Abaújszántó Korláti VSE
Szo, 15.00: Mád FC – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 15.00: Erdőhorváti SC – Telkibánya ASE
V, 15.00: Karcsai LSE – Taktaharkány SE
V, 15.00: Tokaj FC – Pálháza FC
V, 15.00: Garadna-TSC – Mezőzombor FC
19. forduló, március 27.
V, 16.00: Pálháza FC – Tiszaladány KTPSIE
V, 16.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Szerencs VSE
V, 16.00: Gönc VSE – Tokaj FC
V, 16.00: Abaújszántó Korláti VSE – Erdőhorváti SC
V, 16.00: Mezőzombor FC – Mád FC
V, 16.00: Telkibánya ASE – Garadna-TSC
V, 16.00: Karcsai LSE – Sárospataki TC
V, 16.00: Taktaharkány SE – Pácin SE
20. forduló, április 2–3.
Szo, 16.30: Sárospataki TC – Taktaharkány SE
Szo, 16.30: Szerencs VSE – Mezőzombor FC
Szo, 16.30: Tiszaladány KTPSIE – Gönc VSE
Szo, 16.30: Mád FC – Telkibánya ASE
V, 16.30: Pácin SE – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 16.30: Erdőhorváti SC – Pálháza FC
V, 16.30: Tokaj FC – Karcsai LSE
V, 16.30: Garadna-TSC – Abaújszántó Korláti VSE
21. forduló, április 9–10.
Szo, 16.30: Sárospataki TC – Tokaj FC
Szo, 16.30: Pálháza FC – Garadna-TSC
V, 16.30: Gönc VSE – Erdőhorváti SC
V, 16.30: Abaújszántó Korláti VSE – Mád FC
V, 16.30: Mezőzombor FC – Pácin SE
V, 16.30: Telkibánya ASE – Szerencs VSE
V, 16.30: Karcsai LSE – Tiszaladány KTPSIE
V, 16.30: Taktaharkány SE – Sátoraljaújhelyi TKSE
22. forduló, április 16–17.
Szo, 17.00: Szerencs VSE – Abaújszántó Korláti VSE
Szo, 17.00: Tiszaladány KTPSIE – Sárospataki TC
Szo, 17.00: Mád FC – Pálháza FC
V, 17.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Mezőzombor FC
V, 17.00: Pácin SE – Telkibánya ASE
V, 17.00: Erdőhorváti SC – Karcsai LSE
V, 17.00: Tokaj FC – Taktaharkány SE
V, 17.00: Garadna-TSC – Gönc VSE
23. forduló, április 23–24.
Szo, 17.00: Sárospataki TC – Erdőhorváti SC
Szo, 17.00: Pálháza FC – Szerencs VSE
V, 17.00: Gönc VSE – Mád FC
V, 17.00: Abaújszántó Korláti VSE – Pácin SE
V, 17.00: Telkibánya ASE – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 17.00: Karcsai LSE – Garadna-TSC
V, 17.00: Taktaharkány SE – Mezőzombor FC
V, 17.00: Tokaj FC – Tiszaladány KTPSIE
24. forduló, április 30. – május 1.
Szo, 17.00: Szerencs VSE – Gönc VSE
Szo, 17.00: Tiszaladány KTPSIE – Taktaharkány SE
Szo, 17.00: Mád FC – Karcsai LSE
V, 17.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Abaújszántó Korláti VSE
V, 17.00: Mezőzombor FC – Telkibánya ASE
V, 17.00: Pácin SE – Pálháza FC
V, 17.00: Erdőhorváti SC – Tokaj FC
V, 17.00: Garadna-TSC – Sárospataki TC
25. forduló, május 7–8.
Szo, 17.00: Sárospataki TC – Mád FC
Szo, 17.00: Pálháza FC – Sátoraljaújhelyi TKSE
Szo, 17.00: Tiszaladány KTPSIE – Erdőhorváti SC
V, 17.00: Gönc VSE – Pácin SE
V, 17.00: Abaújszántó Korláti VSE – Mezőzombor FC
V, 17.00: Karcsai LSE – Szerencs VSE
V, 17.00: Taktaharkány SE – Telkibánya ASE
V, 17.00: Tokaj FC – Garadna-TSC
26. forduló, május 14–15.
Szo, 17.00: Szerencs VSE – Sárospataki TC
Szo, 17.00: Mád FC – Tokaj FC
V, 17.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Gönc VSE
V, 17.00: Mezőzombor FC – Pálháza FC
V, 17.00: Pácin SE – Karcsai LSE
V, 17.00: Erdőhorváti SC – Taktaharkány SE
V, 17.00: Telkibánya ASE – Abaújszántó Korláti VSE
V, 17.00: Garadna-TSC – Tiszaladány KTPSIE
27. forduló, május 21–22.
Szo, 17.00: Sárospataki TC – Pácin SE
Szo, 17.00: Pálháza FC – Telkibánya ASE
Szo, 17.00: Tiszaladány KTPSIE – Mád FC
V, 17.00: Gönc VSE – Mezőzombor FC
V, 17.00: Erdőhorváti SC – Garadna-TSC
V, 17.00: Karcsai LSE – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 17.00: Taktaharkány SE – Abaújszántó Korláti VSE
V, 17.00: Tokaj FC – Szerencs VSE
28. forduló, május 28–29.
Szo, 17.00: Szerencs VSE – Tiszaladány KTPSIE
Szo, 17.00: Mád FC – Erdőhorváti SC
V, 17.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Sárospataki TC
V, 17.00: Abaújszántó Korláti VSE – Pálháza FC
V, 17.00: Mezőzombor FC – Karcsai LSE
V, 17.00: Pácin SE – Tokaj FC
V, 17.00: Telkibánya ASE – Gönc VSE
V, 17.00: Garadna-TSC – Taktaharkány SE
29. forduló, június 4–5.
Szo, 17.00: Sárospataki TC – Mezőzombor FC
Szo, 17.00: Tiszaladány KTPSIE – Pácin SE
V, 17.00: Gönc VSE – Abaújszántó Korláti VSE
V, 17.00: Erdőhorváti SC – Szerencs VSE
V, 17.00: Karcsai LSE – Telkibánya ASE
V, 17.00: Taktaharkány SE – Pálháza FC
V, 17.00: Tokaj FC – Sátoraljaújhelyi TKSE
V, 17.00: Garadna-TSC – Mád FC
30. forduló, június 11.
Szo, 17.00: Abaújszántó Korláti VSE – Karcsai LSE
Szo, 17.00: Mezőzombor FC – Tokaj FC
Szo, 17.00: Pácin SE – Erdőhorváti SC
Szo, 17.00: Pálháza FC – Gönc VSE
Szo, 17.00: Szerencs VSE – Garadna-TSC
Szo, 17.00: Telkibánya ASE – Sárospataki TC
Szo, 17.00: Sátoraljaújhelyi TKSE – Tiszaladány KTPSIE
Szo, 17.00: Mád FC – Taktaharkány SE