Ünnepség

2021.12.22. 15:00

A legjobbak kaptak díjat

Kedd délelőtt tartották a hagyományos miskolci összejövetelt a Művészetek Házában, ahol köszöntötték és jutalomban részesítették az arra érdemeseket.

DVTK Jegesmedvék, jégkorong: Hegedüs Levente, Gratzl Gellért, Lehoczki László, Szilágyi Soma, Kamarási Balázs, Fazakas Erik, Illés Márton, Hadobás Zétény, Szalay Boldizsár, Molnár Márk, Ráduly Szabolcs, Kocsis Botond, Lövei Dávid, Farkas Márton, Tóth Tamás, Mattyasovszky Gergely, Galajda Zsombor, Pecsét Bálint, Demkó Csaba, György Szilárd, Banka Dániel, Barkó Gergő, Ujj Zalán, Kunsági Soma, Rőczei Zsolt, Kiss Mátyás, Trozsák Ádám, Praták Dávid, Csiki Hunor 
 

DVTK SE, atlétika: Tugyi Levente, Zákányi Panna, Nagy Péter, Iván Levente, Németh Luca, Behan Anikó, Rokonay Szonja, Nemes Rita (atléták). Dr. Zsigmond-Heinczinger Száva, dr. Kottman Dezső, Balabás Péter Gergő, Szörényi Gábor 
 

DVTK SE, autósport: Kertész Krisztián, Hadik András 
 

DVTK SE, birkózás: Lakatos Győző, Zurai Rajmund 
 

DVTK SE, cselgáncs: Kelemen Adél, Gercsák Szabina 
 

DVTK SE, kick-box, muaythai: Bordás Alex, Szakolczai Martin, Balogh László, Spéth Norbert, Magyar Máté, Polják János 
 

DVTK SE, tájfutás, tájékozódási kerékpározás: Viraszkó Zoltán, Tamás Tibor, Tőczik Vendel, Hrotkó Mátyás, Kapusztik Dániel, Tamás Bence 
 

Harc- és Táncművészet SE: Tomkai Vanda, Sebák Fruzsina, Baffi Dóra (két számban is), Kovács Alexa 
 

Haza-Húzó Íjász SE: Bakó Szabina, Lázár Gábor, Tóth József, Vartnal Botond, Hajdu László 
 

Justitia Fuji-Yama SE, karate: Tóth Vanda, Bérczes Botond 
 

Ködmön Formációs Táncegyüttes, A csoport: Balázs Krisztián, Barna Blanka, dr. Debreceni Rita, Ferenczi Anna, Garabuczi Zsófia, Kőszegi Gergely, Kőszegi-Tóth Enikő, Magos Csaba, Nagy Antal, Pató Dalma, Pásztor Marcell, Simon Márk, Soós Lilla, Stofán Emőke, Szívós Gergő, Tergalecz Dóra, Tóth Zoltán János, Zádori Boglárka. B csoport: Bártfai Botond, Egri Kadosa, Gál Balázs, Homonnai Eszter, Kajtár Nóra, Kárpáti Gréta, Kiss Bálint Pál, Kocsis Karola, Koczur Örs, Lázár Gábor, Madaras Gábor, Négyesi Boglárka, Patolts Eszter, Poharanszki Bianka, Radányi Fruzsina, Radányi András, Strázsa Csenge, Végh Alexandra 
 

 

Miskolci Honvéd SE: Büki Ádám (sílövő) 
 

Miskolci Mazsorett Együttes (többen több számban): Huszák Zsófia, Nagy Noémi, Farkas Fédra, Molnár Panka Sára, Huszák Zsófia, Kiss Pálma Tímea, Mágori Nelli, Mikli Fanni, Pap Hanna Bianka, Ragány Dorka, Rózsa Liliána, Balogh Viktória, Gáspár Marianna, Kiss Patrícia, Bacsó Fanni, Bacsó Mariann, Balogh Viktória, Bertók Boglárka, Borbély Bianka, Gáspár Marianna, Lukács Eszter, Kiss Patrícia, Kollár Nóra, Nagy Vivien, Nagy Tímea, Palásthy Zsófia, Spisák Dorina, Tóth Réka, Bajzát Anna, Farkas Fédra, Tóth Lilla, Bohus Hanna, Dargai Kamilla, Farkas Fédra, Molnár Panka Sára, Szalkó Alíz, Bajzát Anna, Krajnyák Eszter, Nagy Noémi, Orbán Melissza, Tóth Lilla, Krajnyák Eszter, Nagy Noémi, Ágoston Mercédesz, Bajzát Anna, Bodnár Anna, Bodnár Sára, Bordás Lili, Bráz Panka, Darab Nikola, Farkas Fédra, Keszi Klaudia, Krajnyák Eszter, Márton Szonja, Nagy Natália, Nagy Noémi, Orbán Melissza, Tarnóczi Renáta, Tóth Hanna Nóra, Tóth Lilla, Nagy Natália 
 

Miskolci Sportiskola, atlétika (többen két számban is): Tóth Anna, Pintér Erik, Bánk Leon, Monoki Benjamin, Konczvald Tamás, Kucsma Kinga, Simon Zsuzsanna, Lőkös Flóra, Rőczei Gréta, Gál Nikolett, Kucsma Kinga, Simon Zsuzsanna, Fülöp Alexa, Gál Nikolett 
 

Miskolci Sportiskola, birkózás: Szinay Csaba 
 

Miskolci Sportiskola, ökölvívás: Mezei Petra, Varga Beáta 
 

Miskolci VSC, cselgáncs: Czerlau Jennifer, Sáfrány Péter 
 

Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet: Bényei Bálint, Huszti Róbert, Salagvárdi Vivien, Huszár Gergely 
 

Miskolci Vízművek SC, úszás: Baranyi Valéria, Molnár Györgyi, Furuglyás Attila, Hatvani János, Jurák Árpád, Lénárt György, ifj. Furuglyás Attila, Madaras Zsuzsa, Makainé Kun Éva 
 

Sólyom Lövész Egylet, pisztoly, puska: Bódvai Fanni, Szakács Eszter, Gris Gergő, Tóth Milán 
 

Swimming Pentathlon Club Egyesület, öttusa: Guzi Blanka, Haraszin Linda 
 

Zöld Sportok Clubja, tájfutás: Kovács Attila Gábor 
 

(A borítóképen: Balról: Siroki Norbert edző, Mezei Petra és Varga Beáta)

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában