Az Észak csoport 1. fordulójából elmaradt mérkőzés pótlása

Borsodszentgyörgy, 50 néző. V.: Oscsenda.

Borsodszentgyörgy: Sipos – Hovodzák, Barabás, Berki, Gáspár F., Hrivnyák (Hacsi), Kriston (Horváth I.), Bogdán (Németh R.), Rácz, Cseh, Horváth B. (Bárdos). Elnök: Tuza Lajos.

Varbó: Farkas A. (Bodnár B.) – Szabó B., Tóth M., Tóth D., Nyeste (Kórik), Glonczi, Farkas G. (Pintér), Sári, Bukovenszki, Dankó (Nagy Á,), Kovács Á. Edző: Orlóczki Tibor.

G.: Dankó (3, egyet 11-esből). Jók: Barabás, Gáspár F., ill. Dankó, Tóth M., Bukovenszki, Sári, Szabó B. Ifi: nincs.

Tuza Lajos: – A halasztott mérkőzésen hoztuk a szezon eleji formánkat. Nem ment a hatékony játék, nem találtuk el a kaput. Köszönöm Nikodém Kornél polgármester, Fekete Pál vállalkozó és mindenki segítségét, aki bármilyen formában támogatott bennünket. A csapat tagjaitól többet várok el tavasszal, ezt akinek nem inge, ne vegye magára.

Orlóczki Tibor: – Köszönjük Czakó Norbert polgármester támogatását és az edelényi sportklubnak az edzéslehetőséget. A mérkőzésről: A 4. percben le kellett a sérült kapusunkat cserélni, aki helyett mezőnyjátékos állt a háló elé. Így tudtunk nyerni a jól játszó csapat ellen.

A Közép csoport 2. fordulójából elmaradt mérkőzés pótlása

Hernádnémeti – Nyékládháza 2–2 (2–0)

Hernádnémeti, 100 néző. V.: Belicza.

Hernádnémeti: Gyöngyösi M. – Lipták (Koppány), Makó (Juhász), Veres, Gyöngyösi G., Gyurgyánszki, Orosz, Novotny, Rosenthal (Galyas), Szolnoki (Scmidt), Kertész. Edző: Hideg László.

Nyékládháza: Balogh R. – Vangor, Sajtós, Koren, Hajdú Á., Hajdú M. (Durst), Papp (Lengyel), Leczó, Bereczki, Szűcs, Gáll (Burai). Csapatvezető: Zselenák Viktor.

G.: Kertész, Gyöngyösi G., ill. Vangor, Sajtós. Jók: az egész csapat, ill. Koren, Hajdú Á., Szűcs. Ifi: 7–2.

Hideg László: – Ellentétes félidők mérkőzése. Az első félidőben nem rúgtuk be a harmadikat, így igazságos eredmény született. Köszönöm mindenkinek a féléves munkáját. Egy baj adódik: nem a vereségekkel van problémánk, hanem a sok döntetlennel, ezek miatt nem végeztünk jóval előrébb. Jó pihenést mindenkinek, irány a január.

Zselenák Viktor: – Az első félidőt átaludtuk, és ez megbosszulta magát. A második játékrészben mutatott játékunk már biztató volt. Igazságos döntetlen született. Köszönjük mindenkinek, aki egész évben támogatott minket: a vezetőségnek, az önkormányzatnak és a szurkolóinknak egyaránt.

A 8. fordulóban elmaradt mérkőzés pótlása

Vatta – Bükkábrány 3–9 (1–4)

Vatta, 50 néző. V.: Fülöp N.

Vatta: Ardai – Kálmán (Teleki), Lovász, Egyed, Bubenkó (Kövesdi), Kolompár, Berczeli (K. Tóth), Atucsák, Gellérfi, Jóner, Csapó. Elnök: K. Tóth János.

Bükkábrány: Lakatos M. – Mészáros, Bodzán, Búzási, Vígh, Pásztor, Pusoma (Lakatos R.), Tóth P., Nagy P., Kükedi (Vörös), Nagy L. (Farkas). Edző: Nagy Péter.

G.: Atucsák (2, egyet 11-esből), Egyed, ill. Pásztor (3), Vígh (2), Bodzán (2), Mészáros, Pusoma. Jók: Atucsák, Egyed, ill. egész csapat. Ifi: nincs.

K. Tóth János: – Megérdemelt vendéggyőzelem. Köszönöm az eddigi részvételt a fiúknak. Jó játékvezetés.

Nagy Péter: – Megérdemelten győztünk. A továbbiakban sok sikert a vattai csapatnak.