Férfi NB I/B Zöld csoport, 4. forduló.

MEAFC-Miskolc vs. Elite Basket 75–61 (29–17, 20–12, 10–24, 16–8)

Miskolc, Egyetemi Körcsarnok, 150 néző. V.: Sallai, Sentényi, Gaál.

MEAFC: Tóth B. (17/9), Kozák M. (13/6), Ragályi (2), Csák (18/18), Cseh (-). Csere: Szögi (12/6), Pintér (5/3), Szicsák (3), Sándor (2), Orliczki (3/3), Ungi (-), Rákosi (-). Vezetőedző: Váczi Péter.

Váczi Péter: – Kétarcú meccs volt. Az első félidőben nagyon ült a védekezésünk és a támadásunk is. A harmadik negyedben érthetetlen módon összeomlottunk, újra nyílt lett a meccs, de szerencsére az utolsó negyedben tudtunk újítani, és így magabiztosan nyertük meg a mérkőzést.

Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK vs. Soproni MAFC 1860 KA 81–77 (17–19, 15–23, 22–27, 21–6, 6–2) – hosszabbítás után

Tiszaújváros, 50 néző. V.: Gergely, Marton, Nagy-Pál.

Phoenix KK: Drahos (26/9), Hajdú B. (-), Asszú Ádám (14), Kovács Z. (11/3), Lajsz (19). Csere: Molnár B. (-), Drizner (-), Asszú Áron (6), Szilasi (4), Frikker (1). Vezetőedző: Siska János.

Siska János: – Gratulálok a csapatnak, mert a meccs második részében betartotta azt a taktikát, amit megbeszéltünk. Illetve látszik már az a munka, amit befektettek a fiúk, és keményen dolgozva végre van eredménye is! Remélem, a csapatnak lökést ad ez a siker, át tudjuk lépni a határainkat.