Labdarúgás

2021.09.12. 17:00

A labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójának programja

Kialakult a labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójának a jövő hét végén sorra kerülő pontos programja.

Berecz Csaba

Mint ismert: az előző két körben az NB III.-as és az alatti osztályokban szereplő csapatok küzdöttek, most azonban a 12 NB I.-es és a 20 NB II.-es gárda is pályára lép. A tét a 32 közé jutás lesz, a továbblépés egy meccsen dől el. A sorozatban érdekelt négy megyei csapat közül csak az élvonalbeli Mezőkövesd Zsóry FC szombaton játszik idegenben, harmadosztályú csapat vendégeként, az NB II.-es Diósgyőri VTK, az NB III.-as KC Kazincbarcika SC szintén szombaton, hazai környezetben másodosztályú ellenfelet fogad, ahogy a megye I.-es BTE Felsőzsolca is, amely vasárnap kupázik.

A labdarúgó MK 3. fordulójának órarendje

 

Szeptember 18. (szombat)

14.30: FC Dabas (NB III.) – Szombathelyi Haladás (NB II.)

15.00: Komárom VSE (NB III.) – Mezőkövesd Zsóry FC (NB I.)

15.00: Vác FC (NB III.) – Zalaegerszegi TE FC (NB I.)

15.00: Debreceni EAC (NB III.) – Kisvárda MG (NB I.)

15.00: VLS Veszprém (NB III.) – Debreceni VSC (NB I.)

15.00: UFC Gyömrő (megyei I.) – Paksi FC (NB I.)

15.00: Jászberényi FC (NB III.) – Balassagyarmati VSE (NB III.)

15.00: Budaörsi SC (NB II.) – Vasas FC (NB II.)

15.00: Monor (NB III.) – Aqvital FC Csákvár (NB II.)

15.00: Kelen SC (NB III.) – Szeged-Csanád GA (NB II.)

15.00: Ceglédi VSE (NB III.) – Kaposvári RFC (NB II.)

15.00: Csepel FC (NB III.) – Szegedi VSE (NB III.)

15.00: Mosonmagyaróvár (NB III.) – ETO FC Győr (NB II.)

15.00: VSK Tököl (megyei I.) – Teskánd KSE (megyei I.)

15.00: BVSC-Zugló (NB III.) – Iváncsa KSE (NB III.)

18.00: Diósgyőri VTK (NB II.) – Szentlőrinc SE (NB II.)

18.00: KC Kazincbarcika SC (NB III.) – Szolnoki MÁV FC (NB II.)

18.00: Tiszakécskei LC (NB II.) – Újpest FC (NB I.)

18.00: SC Sopron (NB III.) – Mol Fehérvár FC (NB I.)

18.00: Pápai Perutz FC (NB III.) – Budafoki MTE (NB II.)

19.00: Békéscsaba 1912 Előre (NB II.) – Dorogi FC (NB II.)

19.00: Tatabányai SC (NB III.) – Soroksár SC (NB II.)

 

Szeptember 19. (vasárnap)

15.00: BTE Felsőzsolca (megyei I.) – Kecskeméti TE (NB II.)

15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III.) – MTK Budapest (NB I.)

15.00: FC Hatvan (NB III.) – Ferencvárosi TC (NB I.)

15.00: Nyíregyháza SFC (NB II.) – Budapest Honvéd (NB I.)

15.00: Bonyhádi VLC (megyei I.) – Pécsi MFC (NB II.)

15.00: Zalaszentgróti VFC (megyei I.) – III. Kerületi TVE (NB II.)

15.00: Karancslapujtő KSE (megyei I.) – FC Nagykanizsa (NB III.)

15.00: Sárosd NKSC (megyei I.) – Erzsébeti SMTK (NB III.)

17.00: FC Ajka (NB II.) – Gyirmót FC Győr (NB I.)

18.00: BFC Siófok (NB II.) – Puskás AFC (NB I.)

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában