jégkorong Magyar Kupa

2021.04.03. 17:04

Lecsúszott a dobogóról a Jegesmedvék

Az FTC-Telekom 4-2-re legyőzte a DVTK Jegesmedvék csapatát szombaton.

Debrecen 20210403 Jégkorong Magyar Kupa Bronz mérkőzés FTC DVTK Foto Tumbász Hédi TUM Nemzeti Sport

Forrás: Nemzeti Sport

Fotó: Tumbász Hédi

A bronzmeccs második harmadában szűk négy perc alatt háromszor is betalált az FTC, és ugyan időkérést követően emberhátrányban szépített a DVTK, 44 másodperc múlva 4-1 lett az állás. A szünet előtt jött egy újabb miskolci találat, ám a folyatásban ismét hatékony volt a Ferencváros védelme.

FTC-Telekom – DVTK Jegesmedvék 4-2 (0-0, 4-2, 0-0)

Debrecen, Debreceni Jégcsarnok, zárt kapuk mögött, játékvezetők: Nagy Attila, Soós Dániel, Pálkövi Botond György, Vincze Dániel

FTC-Telekom: Arany (Nagy) – Ellerby, Versteeg, Kulmala, Somogyi, Tóth – Karmeniemi, Sarcia, Hajós, Németh, Sági – Boros, Hegyi, Pavuk, Tóth Gergely, Tóth Richárd. – Bán, Farkas, Roczanov, Tóth Gergő, vezetőedző: Fodor Szabolcs

DVTK Jegesmedvék: Adorján (Kiss B.) – Wehrs, Hadobás., Walker, Vas, Ritó – Szirányi, Kiss D., Csányi, Magosi, Galajda – Láda, Vojtkó, Miskolczi, Galanisz, Révész – Rokaly, Lövei, Mattyasovszky, vezetőedző: Tokaji Viktor

1-0 23:48 Somogyi (Kulmala, Karmeniemi)

2-0 27:15 Németh (Hajós, Bán)

3-0 27:37 Tóth (Versteeg)

3-1 30:56 Magosi (Szirányi)

4-1 31:39 Somogyi (Tóth, Versteeg)

4-2 35:43 Vojtkó (Lövei, Ritó)

Részletes beszámoló a meccsről hamarosan.