NB II

2020.10.26. 11:00

„Nem volt rossz meccs, de nyilván más szurkolói szemmel, és más szakmailag nézve”

A labdarúgó NB II., 13. fordulójában a Kolorcity Kazincbarcika SC fogadta a Szombathelyi Haladás játékosait.

Fotó: Bujdos Tibor

Kolorcity Kazincbarcika SC – Szombathelyi Haladás 0–1 (0–0)

Kazincbarcika, 350 néző. V.: Kovács (Baghy, Sinkovicz).

KBSC: Szemerédi – Farkas A. (Iszák, 80.), Fótyik, Dávid Z., Majzik – Oldal (Németh T., 86.), Tóth Borisz, Oltean (Kelemen, 64.), Tóth L., Toma – Kovac (Borbély, 64.). Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

Haladás: Verpecz – Mocsi, Devecseri, Németh Milán – Tóth D., Holdampf, Csilus, Kiss B. (Tóth Barna, 85.), Debreceni – Medgyes (Horváth O., 91.), Jancsó (Németh Márió, 61.). Vezetőedző: Mátyus János.

88. perc: Németh Márió végzett el szabadrúgást a jobb oldalról, a beívelt labdára Tóth Barna érkezett, és 5 méterről a hazaiak kapujába fejelt, 0–1.

Jók: Szemerédi, Fótyik, ill. Devecseri, Medgyes, Holdampf, Tóth Barna.

Vitelki Zoltán: – Nem volt rossz meccs, de nyilván más szurkolói szemmel, és más szakmailag nézve. Úgy gondolom, hogy ebből a mérkőzésből egy pontot ki kellett volna hoznunk. Sajnálom, hogy a végén volt egy kihagyásunk.

Mátyus János: – Látszódott, hogy az ellenfél mestere sokat foglalkozott velünk, mert nagyszerűen felkészítette a csapatát a taktikai repertoárt illetően. A második félidőben szerencsére tudtunk erre reagálni, és talán nem túlzok, ha azt mondom, hogy emiatt közelebb álltunk a győzelemhez, és megérdemelten nyertünk.