Kazincbarcikai SC – Szombathelyi Haladás 0-1 (0-1)

Putnok, 150 néző. V.: Szigetvári.

KBSC: Horváth L. – Heil, Fótyik, Farkas, Lakatos (Iszák, 46.) – Virág, Krausz, Kercsó (Ádám, 67.), Berki (Oltean, 67.) – Oldal, Lukács. Edző: Gálhidi György.

Haladás: Rózsa – Habovda, Jancsó, Jagodics, Németh Milán – Holdampf, Németh Márió (Tóth M., 75.), Kiss B. – Gaál (Novák, 65.), Szalay (Füleki, 80.), Eszlátyi. Edző: Supka Attila.

6. perc: Eszlátyi jobb oldali szögletét a hosszú oldalon érkező Jancsó hét méterről, kapásból, jobbal a kapu közepébe lőtte, 0-1.

Jók: Fótyik, Iszák, Lukács, Oldal, ill. Habovda, Jancsó, Jagodics, Holdampf, Németh Márió, Eszlátyi.

Gálhidi György: – Több mérkőzés óta az első félidőre nincs magyarázat. Most is könnyű gólt adtunk, és szinte semmi veszélyt nem jelentettünk az ellenfél kapujára. A második félidőért dicséretet érdemelnek a fiúk, sokat birtokoltuk a labdát, helyzeteket dolgoztunk ki, és véleményünk szerint szabályos gólt rúgtunk, ezen több lehetőség mellett. Sajnos, most nem sikerült kiegyenlítenünk a helyzetek ellenére. Nagy szívvel, ugyanakkor sok hibával játszottunk.

Supka Attila: – Végre úgy játszottunk, ahogyan régóta készültünk rá, igaz, a sok kialakított helyzet zömét kihasználatlanul hagytuk. Védekezésben sok párharcot megnyertünk, s ha pontosabbak vagyunk a befejezéseknél, nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.