Kosárlabda

2019.05.28. 14:30

Kosárlabda utánpótlás tornák, ”futószalagon”

Az elmúlt időszakban több versenyen is részt vettek megyénk fiatal kosarasai.

Leány U12-es megyei válogatottak tornája, Szolnok

1. Bács-Kiskun megye, 2. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3. Jász-Nagykun-Szolnok megye, 4. Baranya megye, 5. Hajdú-Bihar megye, 6. Pest megye.

Borsod-Abaúj-Zemplén megye csapata: Kiss Alexa (DVTK-ÉLKSK Encs), Gémes Blanka (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), Nagy Regina (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), Gondos Panna (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), Olejnyik Virág (Miskolci Sportiskola), Poczkodi Zsófia (Miskolci Sportiskola), Kollár Viktória (Miskolci Sportiskola), Deli Boglárka (DVTK Akadémia), Szarvas Viktória (DVTK Akadémia), Keller-Bortnyik Lujza (DVTK Akadémia), Tóth Dorottya (DVTK Akadémia), Tatai Kira (DVTK Akadémia), Márkusz Gitta (DVTK Akadémia), Supák Sára (DVTK Akadémia), edzők: Ambrus Erzsébet (DVTK Akadémia), Petre Márton (Miskolci Sportiskola).

Fiú U12-es megyei válogatottak tornája, Szolnok

1. Bács-Kiskun megye, 2. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3. Hajdú-Bihar megye, 4. Pest megye, 5. Békés megye, 6. Jász-Nagykun-Szolnok megye.

Borsod-Abaúj-Zemplén megye csapata: Pálinkás Gergő (Szerencs VSE), Lesó Ákos (Szerencs VSE), Lesó Áron (Szerencs VSE), Erdélyi András (Szerencs VSE), Cseresznye Ákos (Szerencs VSE), Pankotai Péter (Szerencs VSE), Szolnoki Levente (Szerencs VSE), Oleár Ákos (MEAFC Cápakölykök), Lengyel Péter (MEAFC Cápakölykök), Sulkovszki Bence (MEAFC Cápakölykök), Dócs Olivér (MEAFC Cápakölykök), Szonda Máté (Tiszaújvárosi Phoenix KK), edzők: Lugosi Zsuzsa (MEAFC Cápakölykök) Nagy Lajos (Szerencs VSE).

Leány U11-es megyei válogatottak tornája, Szolnok

1. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 2. Pest megye, 3. Bács-Kiskun megye, 4. Jász-Nagykun-Szolnok megye, 5. Fejér megye, 6. Baranya megye.

Borsod-Abaúj-Zemplén megye csapata: Ocsenás Móna (DVTK Akadémia), Ang Xue Ning (Miskolci Sportiskola), Porkoláb Emma (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), Gellérfi Luca (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), Juhász Lotti (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), Kisari Kitti (Miskolci Sportiskola), Berzy Petra Sára (DVTK Akadémia), Pap Gréta (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), Váraljai Viola (DVTK Akadémia), Kocsis Dorka (DVTK-ÉLKSK Encs), Molnár Sára (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), Vojcsik Liliom (Miskolci Sportiskola), Orbán Zsófia (Miskolci Sportiskola), Katona Csenge (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), edzők: Benőcs Tibor (DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros), Lengyel József (DVTK Akadémia).

Fiú U11-es megyei válogatottak tornája, Szolnok

1. Bács-Kiskun megye, 2. Jász-Nagykun-Szolnok megye, 3. Csongrád megye, 4. Fejér megye, 5. Borsod-Abaúj-Zemplén, 6. Pest megye.

Borsod-Abaúj-Zemplén megye csapata: Farkas Kristóf (Tiszaújvárosi Phoenix KK), Oláh Ádám (Tiszaújvárosi Phoenix KK), Tarjáni Áron (Tiszaújvárosi Phoenix KK), Csiky András (MEAFC Szürke Farkasok), Horváth Péter (MEAFC Szürke Farkasok), Burony Bálint (MEAFC Szürke Farkasok), Váradi Kristóf (MEAFC Szürke Farkasok), Orosz Levente (MEAFC Szürke Farkasok), Juhász Ábel (MEAFC Szürke Farkasok), Bálint Valér (MEAFC Szürke Farkasok), Szojka Milán (MEAFC Szürke Farkasok), Tisza Andor ( MEAFC Szürke Farkasok), edzők: Cserhalmi Ede (MEAFC Szürke Farkasok), Szabó Dániel (Tiszaújvárosi Phoenix KK).

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában