Megye II.

2019.05.18. 21:40

„Az első félidőben piros motorvonatként közlekedtünk, a vendégek Intercityként...”

A labdarúgó megyei II. osztály Észak csoportjának 28. fordulójában négy meccset játszottak szombaton.

Fotó: Ádám János

Aszaló – Alsózsolca 1-0 (0-0)

Aszaló, 100 néző. V.: Belicza.

Aszaló: Ihász – Balogh, Burai, Lázi, Szentidai, Szász (Krajnyák), Ganyi, Ádám, Botos, Bari M. (Szopkó), Stefán. Edző: Hanyecz Béla.

Alsózsolca: Stumpf – Tóth, Erdélyi, Vadász, Bódi Krisztofer, Hajdú, Bódi G., Tóth, Szegő (Soltész), Nagy, Erdei-Nagy. Edző: Hegedüs Csaba.

G.: Stefán. Jók: az egész csapat, ill. Tóth, Vadász, Bódi G.

Hanyecz Béla: – Nyilt sisakos jóiramú mérkőzésen mindkét csapatnak volt sansza a győzelemre. Kis szerencsével mi tudtuk megszerezni a mindent eldöntő találatot.

Hegedüs Csaba: – Ziccereket alakítottunk ki, de egy kis szerencsénk sem volt. Nem érdemeltünk vereséget.

Rudabánya – Szendrő 2-0 (1-0)

Rudabánya, 150 néző. V.: Oscsenda.

Rudabánya: Keller – Kálló, Theisz, Benedek, Tomolya, Káló, Fülöp I. (Beri), Kovács, Ádám R., Ádám A., Holló (Fülöp P.). Edző: Kovács gyula,.

Szendrő. Mida S. – Veres (Stefán), Lakatos I., Beri A., Bári, Ádám M., Beri Zs., Mida A., Kenéz (Kalocsai), Szabó (Csikó). Lakatos R. Edző: Veres Lajos.

G.: Tomolya, Ádám A. Jók: az egész csapat, ill. Simkó, Ádám M. Ifi: 1-1.

Kovács Gyula: – Érett a győzelem. Mindenki odatette magát. Gratulálok a fiúknak!

Szaniszló Richárd elnök: – A szokásos idegenbeli forma. Jó játékvezetés.

Bódvaszilas – MVSC-Miskolc 1-6 (0-4)

Bódvaszilas, 50 néző. V.: Füleki.

Bódvaszilas: Csáki – Turcsik, Varga P., Rémiás T., Takács, Kálló (Rémiás M.), Varga R., Csemer, Varga L., Lukács (Drótos), Bári. Edző: Szabó Béla.

MVSC: Péter G. – Nyirkó (Zouaoui), Péter l. (Csengeri), Balogh, Fizer B., Kele, Kovács (Tóth A.), Blaskó, Tóth N. (Bernáth), Fizer R., Bodnár. Edző: Pachinger János.

G.: Csemer, ill. Balogh (4), Tóth N., Péter l. Jók: Varga l., Turcsik, ill. Balogh (a mezőny legjobbja), és az egész csapat. Ifi: 1-4.

Szabó Béla: – Az első félidőben piros motorvonatként közlekedtünk a vendégek intercityként. Átrobogtak rajtunk. A második félidőben már működött a vágányzár.

Pachinger János: – Az első játékrészben jó tempóban és eredményesen játszottunk. Szünet után már több volt a hiba, de a győzelmünk nem forgott veszélyben. Köszönjük az üdítőt!

Mályinka – Sajósenye 1-3 (1-0)

Mályinka, 80 néző. V.: Vinter.

Mályinka: Kakuk T. – Magyar, Szendrei, Pápai, Béres, Kakuk K., Szabó, Bari (Szurovi), Csoma, Tóth, Varga. Edző: Gór Bálint.

Sajósenye: Hankó K. (Tóth B.) – Hankó R., Oláh (Glonczi), Hankó I., Dányi, Tóth I., Gulyás (Dobi), Mata, Balog, Ruszó Á., Lázi (Ruszó K.). Edző: Takács István.

G.: Béres (11-es), ill. Dányi (3). Jók: Kakuk K., Varga, Pápai, Tóth, Béres, ill. Dányi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 1-7.

Gór Bálint: – Talán ha erőnk több van jobb eredményt érünk el. Nagyobb lelkesedést várok a fiatal játékosoktól.

Pataki András csapatvezető: – Nagyszerű mérkőzésen egy lelkes hazai csapat ellen megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak.