2018.11.04. 09:51

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája - Szolnoki vereség Olaszországban

Budapest/Busto Arsizio - A Szolnok két góllal kikapott az olasz BPM Sport Management vendégeként a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló:

B csoport:

BPM Sport Management (olasz)-Szolnoki Dózsa 7-5 (3-2, 1-1, 2-2, 1-0)

a magyar csapat gólszerzői: Aleksic 2, Angyal, Zalánki, Jansik 1-1

A Szolnok a Jadran Spilit hazai legyőzésével rajtolt, míg az olasz csapat a címvédő görög Olympiakosz fölött aratott sikerével alapozta meg a szezonját.

A szombati mérkőzés elején a magyar csapat vezetett, de még az első szünet előtt fordítottak a hazaiak. A folytatásban szorosan alakult az állás, 5-5 után azonban az olaszok a harmadik negyed végéhez közeledve megszerezték a vezetést, az egyetlen gólt hozó utolsó szakaszban pedig növelték előnyüket.

Korábban:

A csoport:

ZF-Eger - Dinamo Moszkva (orosz) 12-10 (4-4, 3-3, 3-2, 2-1)

a magyar csapat gólszerzői: St. Rasovic 4, Hosnyánszky 3, Decker, Vlahopulosz 2-2, Gyárfás 1