Bibliaóra

2023.02.08. 21:00

Keresztény vezetők találkoztak Miskolcon a belvárosi református gyülekezetben

Közel húsz gyülekezet vezetőjét látta vendégül Meleg Attila református lelkipásztor.

Illusztráció/Shutterstock

Fotós: Deemerwha studio

A Miskolc-Belvárosi Református Egyházközség adott otthont 2023. február 6-án hétfőn, a Nyilas Misi Ház Auditóriumában az Aliansz pásztorkör találkozójának és a lelkészeknek meghirdetett ökumenikus bibliaórának. Az alkalmon miskolci és környékbeli keresztény vezetők beszélgettek és imádkoztak együtt közel húsz felekezetből és gyülekezetből. A házigazda Meleg Attila, a Kossuth utcai református templom lelkipásztora volt – írja közösségi oldalán a szervező egyházközség.

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában