Jótékonysági bál

2022.10.03. 07:00

Jótékony hétvége Sajóvámoson

ÉM

Fotós: PGY

Immár III. Jótékonysági bálját tartotta meg a hétvégén a Sajóvámosi Református Egyházközség. Az első két bál bevételével a templom cintermeinek tetőcseréjét támogatták a jószívű adakozók. A gyülekezet az idei bál bevételét szintén a templom felújítására fogja fordítani. A bált támogatta és jókívánságait tolmácsolta Demeter Zoltán országgyűlési képviselő - tájékoztatott Kiss Péter, lelkipásztor. A bál megnyitó műsorát az AkuPUNKtúra zenekar, a Sajóvámosi Csemete Néptánccsoport és a Sajóvámosi  Református Egyházközség Nőszövetsége adta nagy sikerrel.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában