2019.05.03. 13:09
Búcsúznak iskolájuktól megyénk középfokú oktatási intézményeinek végzős diákjai
Miskolc – Lapunk és portálunk hagyománya, hogy közöljük a megye középiskoláiban ezekben a napokban ballagó végzősök névsorát a települések és azon belül az intézmények abc-sorrendjében. Ezzel szeretnénk köszönteni a középiskolai padokat elhagyókat, akik a következő hónapokban már első munkahelyükön. vagy valamelyik felsőoktatási intézményben igyekeznek helytállni.
Miskolc – Lapunk és portálunk hagyománya, hogy közöljük a megye középiskoláiban ezekben a napokban ballagó végzősök névsorát a települések és azon belül az intézmények abc-sorrendjében. Ezzel szeretnénk köszönteni a középiskolai padokat elhagyókat, akik a következő hónapokban már első munkahelyükön. vagy valamelyik felsőoktatási intézményben igyekeznek helytállni.
Idei összeállításunk nem minden végző osztály esetében teljes, mert az Európai Unió adatvédelmi szabályzata (GDPR) értelmében csak azoknak a diákoknak a nevét közölhetjük, akik ehhez hivatalos aláírásukkal hozzájárultak.
ABAÚJSZÁNTÓ
Bárczay János Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
12/A
Osztályfőnök: Horváthné Tőkés Irén
Budai Bence, Gönczi Anita, Gresák István Vajk, Jentner Ádám, Király Zsolt, Kovács Alex, Lakatos Felicia, Lampert Dávid, Mátyás Orsolya, Mészáros Attila, Pleszkó Klára, Polyecskó Imre, Sipos Bence, Szigeti-Tarr Gaszton, Tama Brigitta, Tóth Róbert, UlmanAdrián
11/B
Osztályfőnök: Varga Sándor
Barati János, Csendi Márta, Domoszlai Soma, Lajcsák Letícia Ildikó, Molnár Martin, Nyíri Sándor, Saláta Vivien, Szilvási Vanessza, Tengely Dániel
5.13/A
Osztályfőnök: Pásztorné K. Szabó Mária
Ambruzs Csilla, Berencsi Eszter, Csengő Péter, Kardos Attila, Kiss Marcell Tibor, Klein Félix, Nyiri Dominik, Suhajda Krisztián, Sukály Dominik, Szajkó Martin, Szilvási Vanessza Klaudia, Szőllősi Julianna Mária, Tirpák Milán, Visegrádi Péter, Záhonyi Dávid,Zinger Bence Zoltán
ENCS
Encsi Váci Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
12. A
Osztályfőnök: Varga József
Borisz Fruzsina, Bujnóczki József, Dézsi Tamás, Fazekas Bence, Ferenczi Viktor, Havasi Gabriella, Hornyák Katalin, Hornyák Kincső Anna, Hrabovszki András, Kiss Friderika, Kocsi Adrienn, Kocsis Erik Donát, Kónya Kata, Kozák András Zalán, Lasztóczi Patrik,Luhály Ida, Lukács Györgyi, Mida Botond Boldizsár, Montvajszki Evelin, Nevelős Kinga Nikolett, Orosz Máté, Pajkos Adrián, Palkó Patrik Dávid, Paul Róbert, Popják Dorka, Somosi Mirjam, Surányi Bálint, Szent-Imrey Gyula Tomaj, Takács Ádám, Takács Fanni, TirpákDorina, Tószegi Zsuzsanna, Varkoly Dorina, Vasas Vivien, Zima Valter
12. B
Osztályfőnök: Bodó Klaudia Fédra
Ács Annamária, Aranyosi Patrik, Bodnár Máté László, Börcsök Renátó, Börcsök Renátó, Brunyánszki Máté, Bujnóczki Bence, Csécsi Zsófia, Csengő Attila, Csikja Valéria, Fodor Milán Norbert, Füleki Bence, Kerekes Dorka, Kiss Cintia, Kiss Virág, Kovács Dorina,Kozma Marcell, Krajnyák Elizabet, Kristóf Kinga, Mida Tímea, Molnár Violetta, Nagy Róbert, Planéta Laura, Rakaczki Bálint, Rozsnyai Levente, Rubi Laura, Sándor László József, Szexer Dávid, Szlanyi Martina, Szűcs Attila, Tóth Tamás, Tóth Zoltán, Ujfalussy Ádám, Veréb Gergő József
Szerencsi Szakképzési Centrum Encsi Aba Sámuel Szakközépiskola
11. a
Osztályfőnök: Ferenczi Béla Lászlóné
Ács szakma: Oláh Bence
Férfiszabó szakma: Beke Zsuzsanna, Horváth Vanessza, Kanalas Terézia
Kőműves és hidegburkoló szakma: Bódi Zsolt, Galyas Máté Márkó, Glonczi Ferenc Norbert, Gulyás Martin
Szociális gondozó és ápoló szakma: Bodnár Elizabet, Szabó Nikolett, Tóbiás Bianka Terézia
KAZINCBARCIKA
Irinyi János Református Oktatási Központ – Óvoda, Általános Iskola, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon – Kazincbarcika
12. A közgazdaság – nyelvi előkészítő
Osztályfőnök:Gaszperné Kondás Judit
Borbély László, Dósa, Gréta, Erdélyi Viktor, Herczku Patricia, Karmanóczki Zsófia Zsuzsanna, Kazai Ivett, Kin Liliána, Kovács Noémi, Lakatos Klaudia, Molnár Laura, Pákozdi Boglárka, Pál Panna, Pogonyi Zsuzsa, Romanovics Réka, Ruszó Márk Tibor, Szatmári Noémi, Sztaniszlovszki Réka, Tóth Dzsenifer Angelina, Vakter Nikolett, Varga-Kovács Dorián, Vécsi Loretta, Veres Kinga
12. B közgazdaság-informatika
Osztályfőnök: Gérus Andrea
Ádám Csilla, Balázs Éva, Csabai Dorottya, Erkli Leila Cintia, Horváth Gergő, Kiss Bettina, Laskay János Gergő, Nagy Larissza Boglárka, Pintér Klaudia, Rudák Adrienn, Szamosi Tímea Viktória, Tamás Patrícia, Török Petra, Veres Anita, Bánrévi Bence, Eke Dániel Zsolt, Kádár Katalin, Lenkey Alex Zsolt, Marada Tamás Ádám, Nagy Bálint, Pogonyi Donát Zsombor, Polónyi György, Putnoki Rajmund, Rakaczki Dániel, Tóth Krisztián, Tóth Martin, Veres Kristóf
12. C informatika
Osztályfőnök: Borsodi Csaba
Bene Tamás, Erkli János, Faller Pál, Frecskó Izabella, Haraszti Zoltán, Iavolato Leila, Iglai Tamás, István Gergely, Kapin Attila, Kókai Krisztián, Koós Kristóf Csongor, Kovács Kornél, Lipták István, Lőrincz Levente, Magyar Máté, Magyar Péter, Majoros Ádám, Máté Péter, Murányi Evelin, Némedi Zoltán János, Oláh Máté, Ónadi Gábor, Parókai Dominik, Szeifert Tibor, Tímár László Hanh, Varga Jácint, Veres Dominik, Virág István
12. E villamosipar és elektronika – vegyész
Osztályfőnök: Hilóczkiné Ülveczki Anikó
Andó Ákos, Blága Ádám, Forgács Dániel, Gál Tamás, Jaskó Márk, Kulcsár Máté, Molnár Dániel, Novák Gábor, Paizs László Dániel, Süttő Dávid, Szurovi Gábor Áron, Béres Laura, Dankó Nikoletta, Fehér Ádám, Gőcze Dóra, Jáger Richárd Zoltán, Jeszenszki Patrícia, Kiss Kevin, Kovács Dénes, Nagy Ágnes, Oláh Alexandra, Papp Zoltán, Rácz Johanna, Rigó Csaba, Szabó Vivien, Tari Bence, Vámos Róbert Dávid
12. F pedagógia
Osztályfőnök: Szabó-Salagvárdi Anita
Batki Fanni, Bodnár Fanni, Bogáti Krisztina, Boros Bernadett, Cojocaru Koppány, Czimer Dorina, Csordás Ágnes, Dajka Nikolett, Dobai Brigitta, Fehér Daniella, Hegyi Lilla, Ivocs Melinda, Jakab Ádám, Kiss Dzsenifer, Kiss Virág, Kórik Boglárka, Kovács Tímea, Kovács Veronika, Laczkó Stefánia, Lezák Kitti, Mata Emese, Orosz Vince Bertala, Oroszi Fanni, Pásztor Fruzsina, Pölczmann Szimóna, Sebők Petra Brigitta, Sivák Bianka, Stiber Mirella Marina, Szabó Fanni, Szatmári Laura, Szimándli Petra, Tarjányi Nikoletta, Tóth Lívia, Tóth Petra, Váradi Ramóna, Varga Dóra
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
12. A hat évfolyamos osztály
Osztályfőnök: Bolacsek László
Czakó Zoltán, Csirmaz Olivér, Drótos Alexandra Fanni, Falcsik Dániel, Gulyás Kristóf Zsolt, Gyurán Gergő Márk, Holló Milán, Ihnáth Brigitta, Kállai Kinga, Koltai Brigitta, Kondás Viktor, Kontor Regina, Kosiczki Árpád József, Kovács Tamás, Matta Cintia, Mező László, Molnár Boglárka, Sergyán László, Szabó Máté, Szlanyina Tímea, Tamás Benjámin, Tóth Nikolett Martina, Tőzsér Loretta, Vállaji Bálint, Várady Gergely Zsolt, Varga Lili
12. B hat évfolyamos osztály
Osztályfőnök: Farkas Barbara
Balogh Alexandra, Buri Lívia, Dán Inez, Dán Panna, Dányi Adrián, Eke Ramóna Piroska, Gasparics Petra, Hegedűs Barbara, Kovács Cintia, Kovács Dóra, Lukács Attila, Marin Márk, Marinka Noémi, Nagy Bence Bertalan, Nagy Viktória, Négyesi Kitti, Oleszka Boglárka, Orehovszki Lili, Ozsvárt Máté, Simkó Szabolcs, Sipos Miriam Anna, Szász Richárd Dávid, Szendrei Júlia Tekla, Váradi Alexandra, Veres Dániel
12.C matematika-történelem tagozatos osztály
Osztályfőnök: Szűcs-Gömöri Viktória
Bene-Doszpoly Réka, Biró Fanni, Csala Zsombor, Danika Gábor, Debreceni Attila, Dobos Réka, Garan Ákos, Hágen Ferenc Kristóf, Homoki Réka, Juhász Attila, Kapás Levente, Kőrösi Dorina, Kun Petronella, Link Fanni, Páhy Marcella, Pálfalvi Réka, Pallós Szabolcs, Pokó Csenge Anna, Rácz Panna, Rigerszki Áron, Rigerszki Tamás, Salétli Ákos, Sánta Edmund, Susányi Dorka, Szabó Dorottya, Takács Ákos, Talpas Regina, Tóth Ágota, Tóth Virág, Varga Martin, Vécsei Patrik
12.D öt évfolyamos nyelvi osztály
Osztályfőnök: Piaszkóné Szokircsák Ágnes
Bacskó Rebeka, Bárdos Orsolya Melitta, Benedek István Áron, Budai Adriána, Dimény Daniella, Fáklya Flóra, Farkas Gréta, Fügedi Eszter, Gere Vivien, Juhász Adél, Katona Vivien, Király Keve Máté, Köntös Laura Kitti, Ládi Kornél, Lévai Rebeka, Lévay Zoltán, Madarász Henriett Lilla, Menyhárt Eszter, Mészáros Gellért, Mihalik Janka, Molnár Inez, Molnár Zsófia, Morvai Dorina, Oláh Zsuzsanna, Pál Bianka, Simon Magdolna, Szőke Fanni, Szűcs Patrik, Toplenszki Réka, Tózsa Anna, Török Eszter, Ungvári Arnold, Varga Rebeka
Ózdi Szakképzési Centrum Deák Ferenc Szakképző Iskolája és Művészeti Szakgimnáziuma
11/1. festő, mázoló, tapétázó – hegesztő
Osztályfőnök: Drága Edit
Albók Bence, Bátori Nándor, Füzék László Erik, Rigó Zoltán, Bódi Antal, Bódi Dominik Krisztián, Csernely Tamás, Helmeczi István, Lázi Norbert, Rusznyák Sándor, Szabó Patrik, Váradi Norbert
11/2. hegesztő
Osztályfőnök: Andóné Kazai Viktória
Alaxai Ádám, Bárdos Márkó, Batizi-Pócsi Ákos, Bodnár Bence, Budai Martin, Galyas Kevin Attila, Gyüre Gábor, Hajdu Zoltán, Horváth Zoltán, Ignéczi Milán, Kalocsai Csaba, Kiss Gábor, Kiss Márton, Lingura Dominik, Novák Márk, Nyiri László Mihály, Pogonyi Sándor Martin, Som István, Szabó Péter, Szilágyi János Attila, Szőllősi Kristóf, Váradi István, Varga Sándor József
12. képző- és iparművészet ágazat – épületgépészet ágazat
Osztályőnök: Kovács Gabriella
Buzás Bianka, Éles Norbert, Juhász Viktória, Kiss Veronika Inez, Kovács Boglárka Éva, Sándor Panna, Simon Gréta Emese, Szabó Alexa, Szaniszló Petra, Vincze Zalán Aurél, Zvelihár Cintia Banka Dominik, Bátori Richárd, Bordás Dávid András, Borotvás Bence, Csizi Bence László, Fizer Erik, Juhász Dominik László, Maczek Zsolt, Szatmári Dániel Zsolt, Székely Nikoletta, Timkó Joel, Vig Csaba Kristóf
Ózdi Szakképzési Centrum Surányi Endre Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
3/11/1
Osztályfőnök: Weinémer László
Villanyszerelő: Horváth Bertalan, Lipták Csaba András, Magyari Zsolt, Nagy Rafael, Polgári László, Ruszó Márk, Sándor Zsolt, Sári Levente, Szajkó Emil Márk, Usztin Róbert, Virág Patrik
Karosszérialakatos: Bíró Bence, Haga Roland, Horváth Martin Milán, Kálló Kevin, Kovács Patrik, Polgári Győző Dávid, Szaniszló Dávid, Vajner Sándor
3/11/2
Osztályfőnök: Gardi Judit
Eladó: Ádám Vanessza, Bartus Julianna Jolán, Danó Zoltán, Kiss Anita, Kovács Klaudia Borbála, Kuru Katalin, Lakatos Dorina, Lakatos Jázmin Tünde, Lakatos Mercédesz, Marincsák Petra, Mátyás Adrienn, Németi Tímea, Rákos Stella, Ruszó Dorina, Stefán Cintia, Váradi Loretta, Váradi Rebeka
3/11/ 3
Osztályfőnök: Endre Judit
Szociális gondozó és ápoló: Bagoly Boglárka, Balla Viktória, Bárdos István Ábel, Csikó Nikolett Zsanett, Galicz Diána Mária
Vendéglátó eladó: Dániel Adrienn, Dzurik Martin, Gráczer Gábor Endre, Horváth Piroska Renáta, Kiss Lilla Zsuzsanna, Kótai József Máté, Kovács Dzsenifer, Nagy Oszkár, Váradi Barbara
3/11/4 pincér
Osztályfőnök: Dienes Judit
Asztalos Noémi, Budai Vanessza, Dániel Bence Ignác, Dányi Dzsenifer, Deli Julianna Rebeka, Fülök Anna, Ganyi Henrik Brúnó, Gáspár Paulina, Horváth Dzsenifer, Horváth István Erik, Juhász Dániel, Lakatos Ramóna, Lázár Antónia Etelka, Roza Dávid, Simon Kristóf, Taskó András, Tóth Boglárka
3/11/5 szakács
Osztályfőnök: Lénártné Jakab Ibolya
Bari Bettina, Budai Gréta, Erős Dániel, Eszenyi Krisztofer Richárd, György Dániel, Horváth Mátyás, Juhász Máté, Juhász Nikoletta, Kersák Márk, Kiss Dorina Virág, Lakatos Klaudia, Móré Amanda, Musa Dzsesszika, Musa Márió Erik, Tizedes Alex
3/11/6 gépi forgácsoló
Osztályfőnök: Molnár László
Dandás Bertalan, Jenei René Dominik, Juhász Alex, Juhász Patrik, Kiss Dániel, Koncsos Tamás, Kovács Gábor, Köntös Károly Roland, Kurucz Bence, Mészáros Csaba, Szabó Máté, Tózsa Patrik
12. A közlekedésgépész ágazat
Osztályfőnök: Diczházi Zsolt
Bak Dávid, Csernikovics Bence, Dányi Csaba, Engelhardt Dominik, Fancsalszki Bence, Gál Attila János, Götz Márk, Kálló Árpád Oszkár, Kiss László, Kuru Erik, Simkó Dániel, Talpas Vilmos, Tamás Dániel, Tisztán Csaba, Váraljai Zsolt Erik, Veres Zoltán Dominik
12. B kereskedelem ágazat
Osztályfőnök: Kristonné Tirián Margit
Balogh Natália Éva, Budai Patrik, Csóka Gabriella, Farkas Emese, Fazekas Noémi, Jónás Petra, Kajati Kitti Tünde, Kerepesi Csilla, Kovács Cintia, Lakatos Melissza Anikó, Molnár Evelin, Piskóczi Boglárka, Rőczei Henrietta, Szabó Dzsenifer, Szabó Gréta Dalma, Váradi Dzsenifer Krisztina, Varga-Seres Bettina, Vass László István, Zavaczki Regina
12. C vendéglátóipar ágazat
Osztályfőnök: Doszpolyné Rozman Erika
Ádám Adrienn, Bán Emese, Dányi Senon, Demeter Ákos, Fekete Dominik, Harkály Ramóna, Harmath Anasztázia, Hernádi Viktória, Hudák Ronald, Karácsony Eszter, Karácsony Gábor, Kárászi Klaudia, Kiss Dóra Roberta, Kolompár Zoltán, Lakatos Veronika, Mezei Kitti, Papp Alexandra, Ruszó Zsuzsa
12. D egészségügy ágazat
Osztályfőnök: Hodop Krisztián
Aleva Lilien, Bárdos Valentina Lilla, Beri Letícia, Falucskai Rebeka, Glonczi Mirella Aletta, Horváth Dorina, Kaló Ilona Amina, Kiss Cintia Evelin, Lázók Mónika Sarolta, Seres Felícia, Stász Fruzsina, Szőllősi Bianka, Talpas Katerina, Tarczali Viktória Bianka, Virág Martina
MEZŐCSÁT
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőcsáti Gimnáziuma és Szakképző Iskolája
12. a osztály
Osztályfőnök: Bárczi Zsuzsa
Volt osztályfőnök: Poros Ilona
Bodnár Lili, Csizmadia Bettina, Farkas Karina Klaudia, Mátyus Polidor, Mezei Máté László, Molnár Éva, Szilágyi Martin, Szabó Boglárka Emese, Zsófi Péter
12. b osztály
Osztályfőnök: Bordás Magdolna
Barna István, Bódi Vivien, Dajka Dzsenifer, Farkas Krisztina, Kiss Klaudia, Kovács Adrienn Viktória, Nagy Csilla, Szajkó Cecília, Tegzes Anita,
12.c osztály
Osztályfőnök: Simonné Takács Tünde
Volt osztályfőnök: Bánfalvi Ágnes
Barna Róbert, Drága Felícia, Drága Regina Szintia, Gagyi Laura Ivett, Gazdag Bertalan, Halász Gábor, Kasza Alexandra, Kiss Andrea, Lakatos Dzsenifer Laura, Ládi Barbara, Nótár Gyula, Pap Szilvia, Rostás Joel, Szendi Szimonetta, Tóth Alexandra
MEZŐKÖVESD
Miskolci Szakképzési Centrum Mezőkövesdi Szent László Gimnáziuma, Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma
12. A
Osztályfőnök: Barnóczky Lászlóné
Aranyosi Kevin, Bajzáth Bernadett, Besenyei Réka, Boldizsár Dávid Csaba, Gacsó Dalma, Gönczi Anna Daniella, Katyina Gábor, Király Enikő Réka, Kiss Bálint, Koós Kamilla Kata, Ladányi Lídia, Lázár Dóra, Lengyel Lilla, Makó Dávid, Mizser Marcell, Molnár Dorottya, Pető Tamás, Pongrácz Szilvia, Radványi Júlia, Szabó Fanni, Szekeres Alíz, Szeli Bernadett Viktória, Tóth Bianka Stella, Tóth Tamás, Tóth Vivien
12. B
Osztályfőnök: Rigó Attiláné
Barczi Péter, Bálint Adrián, Bodnár Barbara, Bolgár Dominik, Csendes Szonja, Csontos Dominik, Farmosi Dániel, Fodor Zsombor, Gáspár Jázmin Júlia, Gáspár Sarolta, Hajdu Zaszkia Gréta, Juhász Marcell Márk, Kalocsai Attila, Keresztesi Korinna, Kiss Levente István, Kotó Kolett, Kovács Dominika Réka, Kozma Flóra, Kratochvil András, Mezei-Belényesi Kamilla, Panyi Márton, Székely Fanni, Thomán Marcell József, Titkó András, Vályi András, Vámos Liliána, Varjas László, Varjas Zoltán
12. C
Osztályfőnök: Dr. Tóthné Hegyi Valéria
Antal Dániel, Antal Domonkos, Barta Daniella, Bencsik Bence József, Bozsik Fanni, Buglyó Szabina Martina, Frecskó Patrik, Hajdu Nóra, Hankó Anett, Illés Zsanett, Jakab Eszter, Kákóczki Izabella, Kis Marcell, Kovács Eszter Aranka, Mihály Melinda, Miklósi Fanni, Mizser Diána, Nagy Jázmin Vivien, Nyitrai Tamás, Pap Dóra, Pásztor Alexandra, Pelyhe Eszter, Pelyhe Kristóf, Rozsos Friderika, Szlávik Szabolcs, Tóth Márk
12. D
Osztályfőnök: Panyi Loránd
Bacsik Brigitta, Bársony Bálint Botond, Bázin Bianka, Berlák Adrián Dávid, Cseri Viktória, Fekete Fruzsina, Forgács Adrienn, Füzesi Szabolcs József, György Alex, Hevesi Ferenc, Jersey Patrik, Kaiser Krisztián, Medvegy Márk, Molnár Gitta, Nagy Milán, Németh László, Sánta Diána Gréta, Suha Vivien, Szöllősi Barbara, Virág Andrea
12. E
Osztályfőnök: Diményné Kiss Katalin
Bakondi Gábor, Boros Ákos, Boros Bianka, Daróczi Renáta, Juhász Veronika, Klauzsovics Dorina, Köteles János, Kun Adrienn, Molnár Ingrid Mercédesz, Nagy Amina, Pecsmány Petra, Pető Nikolett Dóra, Rudolf Napóleon, Sereg Máté Péter, Szabó Dániel, Szamkó Dominika Mirella, Szuromi Glenda Anna, Tóth Gergő, Vizi Ádám
MISKOLC
Miskolci Szakképzési Centrum Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
12. A
Osztályfőnök: Vadán Szilvia
Czesznak Zoltán László, Dicsőfi Mátyás, Fazekas Kristóf Soma, Gombás Zsolt István, Horváth Ákos, Kleinheisler Kornél, Kupai Ákos, Lengyel Ákos Csaba, Lukács Krisztián, Nagy Bence, Nyíri Richárd, Orosz Levente, Polgár Dániel, Pulai Martin Zsolt, Severnyák Miklós Bence, Strázsi Bence, Szabó Péter Tibor, Tóth Levente Károly, Varga Patrik, Zselenkó Martin
12. B osztály
Osztályfőnök: Keresztessy Lászlóné
Aczél József, Andrejkó Csaba, Czifra Dominik, Czinglér Bence, Csikja László, Demes Dominik Dénes, Ficsor Botond, Halász Gergő, Harsányi László, Hegyesi Hunor, Holhós Alex Dominik, Király Tamás, Kövér Viktor, Lakatos Csaba, Oravecz István, Orbán Máté, Pusztay Krisztián, Safarcsik Gábor István, Sári Richárd, Sashalmi Gergő, Szatmári Zoltán, Sztankovics Ádám, Tenczel Martin Bence, Tiszay Patrik, Vályi-Nagy Péter, Varga Ádám
12. C osztály
Osztályfőnök: Billik Réka Edit
Almási Ferenc László, Balázs Gábor, Bencze Balázs, Benedek Áron, Bihari Tamás, Bodnár Botond, Bogovics Milán, Butykai Milán, Deák Kristóf Máté, Gerencsér Dávid, Kalmár Imre, Macsek Patrik, Mozsonyi Krisztofer József, Molnár Márk, Péter Dániel, Takács Dávid, Veres Tamás, Vig Viktor
12. D osztály
Osztályfőnök: Gyökér Béla
Ács Gergő, Ádám Dániel, Aranyosi Dávid Károly, Béres Viktor, Czikora István, Csattos Gergő Attila, Demkó Milán, Kiss Martin, Kláben Szabolcs Bence, Lovasi Dávid, Mádai Dániel, Makkai Máté Márk, Nagy Boldizsár, Nagy Dániel Miklós, Nyíri Dániel, Oravecz Áron, Szeli Márk, Szilágyi Gábor, Tóth Balázs Iván, Vaszilkó Márk, Zele Gábor
3/11. G osztály
Osztályfőnök: Fodor Tamás Antal
Bodnár Csaba, Budai Kristóf, Füredel Milán Zsolt, Hankó Tibor, Horváth Dávid, Kájer Roland, Kiss Viktor, Klink István, Koleszár Gábor, Lakatos Attila, Lakatos Krisztián, Nádas Gergő László, Pável Máté Krisztián, Szatmári Patrik, Szemán Péter, Tóth Tamás, Zentai Zsolt
Miskolci Szakképzési Centrum Berzeviczy Gergely Szakgimnáziuma
12. a kereskedelem szak
Osztályfőnök: Hokné Zahorecz Dóra
Balázs Eszter, Brózman Bianka, Domokos Zsuzsanna, Gergely Botond, Halász Eszter, Horváth Mátyás Péter, Illés Izabella, Iova Alex, Kövér Laura, Kuti Milán, Lapsánszki Rebeka, Lengyel Viktória, Lukács Anna Szilvia, Magda Fanni Luca, Matyi Roland, Miliczki Boglárka,Mosonyi Patrik, Pálfalusi Diána, Rapács Gréta, Somogyi László, Somosi Patrícia Martina, Soóváry Dávid, Szabó Benjámin, Szalai Csilla, Szászfai Luca, Szűcs Orsolya, Tamás Eszter, Tirpák Viktória
12. B pénzügy szak angol nyelvi előkészítő évfolyammal
Osztályfőnök: Dr. Birkné Tenk Nóra
Agárdy Adrián, Deres Dominik, Ferencz Fruzsina Éva, Gulyás Boglárka, Hevér Dániel, Hódi Lehel, Jancsurák Tibor, Jánoky Fanni Dóra, Kerekes Ákos, Király Adrienn, Kiss Bendegúz Bálint, Kovács Barnabás, Kozsup Zsuzsanna, Kőrösi Adrienn, Lazur Veronika, LőrinczDominika, Magyar Gréta, Molnár Dávid, Nagy Gábor, Plachetka Zalán, Radi Adrienn, Rencsi Adrienn, Sántha Péter, Sárossy Mátyás, Szabó Balázs, Szabó Levente, Szatmári Eszter, Tódor Cintia, Tóth Fanni, Tóth Marcell, Vanyó Bence
12. C német két tanítási nyelvű turisztika szak
Osztályfőnök: Gombosné Kormos Zsuzsanna
Balázs Petra, Balogh Dzsenifer, Bodrik Bianca Stella, Dorkó Tamás, Dósa Enikő, Dudás Barbara, Eszlári Zsolt András, File Enikő, Gál Nikola Krisztina, Gál Cintia Noémi, Gerges Ákos, Jakab Laura, Járomi Vendel, Kundrák Kasszián, Lukács Flóra, Magyar Patrícia,Mészáros Kitti Anna, Novotny Dániel, Papp Máté, Papp M. Borbála, Pázmány Gergely István, Petrényi Klaudia, Póta Karolina, Sándor László Krisztián, Sántha Szabolcs, Simkó Bianka, Sipos Sára, Soltész Adrián Tamás, Soltész Luca Sára, Szalai Kitti, Szekeres Ágota,Szolga Alexandra
Miskolci Szakképzési Centrum Bláthy Ottó Villamosipari Szakgimnáziuma
12. A
Osztályfőnök: Bodnár Dénes
Ambrus-Tóth Márk, Bakos Kristóf Nándor, Bartók Norbert, Bernáth Gergely, Bikki Balázs, Biró Péter Dániel, Czaga Balázs, Eremiás Ákos, Farkas Dávid, Gere Tímea Viktória, Hausel Mátyás, Hunkó Dániel, Kiss Dávid, Munkácsi Levente, Nagy Ádám, Nemes Alex, PenteErik, Roppantó Krisztián, Tóth Krisztián, Tóth Levente Álmos, Turbók Marcell, Ujlaki László, Vajda Márk, Varga László Máté
12. B
Osztályfőnök: Fekete István
Csobán Dóra, Miliczki József, Nyárádi Áron, Vidó Álmos, Krusniczky András, Korom Tamás, Kun Márton, Labancz Levente, Balla Máté, Kovács Tamás Dávid, Mikulák Balázs, Havasi Ádám Csaba, Kis Bence, Ladányi Attila, Bertalan Norbert Martin, Baló Gábor Zsolt,Herczeg Dávid, Érsek Norbert
12. C
Osztályfőnök: Zay László
Géczy Balázs, Kovács Richárd, Kurcsik Dávid József, Huszár Lajos, Domonkos Dániel, Bodnár Péter, Almási Zoltán, Hornyák László Henrik, Zombor Bence Barnabás, Flaskó Péter, Juhász Máté I., Palcsó Dávid, Bernáth Kristóf, Tóth Zsolt, Juhász Máté II., VinczeDonát, Hudák Patrik, Oravecz József, Molnár Sándor, Román Attila, Jakab Zoltán, Dsupin János Bence
12. D
Osztályfőnök: Czétényi Gábor
Mester Dénes László, Papp Levente, Demeter Martin Patrik, Juhász Balász, Haraszti Dániel, Napravszki Roland, Hutka Krisztián, Perhács Roland, Barna Zalán, Bukovinczki Bence, Éles József, Trencsényi Dániel Lajos, Berta István Zoltán, Balázs Attila, BaloghIstván, Bajakovics Bálint, Szabó Szabolcs, Kövér Norbert, Farkas Gábor, Tamás Szabolcs, Ónodi Bence
Miskolci Szakképzési Centrum Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskolája és Kollégiuma
3/11/1
Osztályfőnök: Sántáné Furik Orsolya
Csehi Martin István, Dvorcsák Erik, Erdei Benjámin Szilveszter, Farkas Alex Ervin, Fekete Gábor, Horváth Benjámin Barnabás, Putnoki Máté, Rusz Ferenc Antal, Szabó Márton Ferenc, Vadászi Elek Mátyás, Váradi Csaba, Vas Zsolt
12. A
Osztályfőnök: Vesztergombi Edit
Béki Martina, Dancs Ágnes, Dózsa Réka, Horváth Dániel, Horváth István, Horváth Valentina, Kiss Amarilla, Lukács Zoltán, Szoboszlai Ágnes
12. B
Osztályfőnök: Turóczy Zsuzsanna
Balog Gyula, Horváth Gábor Zsolt, Johan János, Juhász Dániel, Kiss Adrián, Lengyel Ádám, Nyíri Márk, Sejkoczki Dávid, Szűcs Erik Meliton
Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakgimnázium
12. a
Osztályfőnök: Treitné Kocsis Zita
Vass Kleopátra, Marton Petra Vivien, Számadó Anett Aliz, Eszlári Adrián, Tóth Rajmund, Lippai Kristóf, Kiss Róbert, Pipoly Dominik, Drótos Gréta, Szabó György, Varga Brigitta, Jakab Csenge, Halász Martina
12. b
Osztályfőnök: Molotoriszné Lipták Krisztina
Dobos Levente, Gibárszki Zsuzsanna, Székely Laura, Hamari Csilla Noémi, Nótár Mónika, Bulik Emese, Rácz Réka, Tóth Patrik, Brosch Barbara Fruzsina, Tornyi Zsanett, Fejes Zoltán, Rék Adrienn, Gombos Gabriella, Medve Dániel, Roppantó Luca, Kiss Orsolya, RézművesAnna Krisztina, Pataki Attila, Scholtz Bence, Juhász Rajmond, Hriczó veronika
12. c
Osztályfőnök: Skornyák Tamás
Koseczki Janka, Deák Klaudia Réka, Varga Raul, Baji Máté, Molnár Eszter, Ujj Balázs, Szabó Dániel, Varga Donát, Polonkai Dávid, Szűcs Viktória, Porkoláb Marcell, Gulácsi Bálint, Lengyel Evelin Barbara, Kerékgyártó Attila, Szépvölgyi Ádám, Lénárt Dávid, MolnárLászló Levente, Mészáros Ákos
12. d
Osztályfőnök: Székelnyé Kota Edit
Kerékgyártó Eszter, Kundra Cintia Napsugár, Papp Anna, Darab Zoé, Farkas Martina, Száraz Tamara, Hankó Nikoletta, Károly Emese, Horváth Diána Beáta, Engi Bence, Tyukodi Panna, Bűdi Boglárka, Balogh Luca, Rézműves Kamilla, Tóth Dorottya, Faggyas Eszter, Adorján Adrienn Nikoletta, Ignácz Dorina, LigetiAnett, Balogh Noémi,
Friedmanszki Martina, Kecskés Noémi, Menyhért Mónika
12. e
Osztályfőnök: Oroszné Karmanóczki Judit
Berta Bettina, Fehér Lívia Zsuzsanna, Gáspár Cintia Tünde, Germus Blanka Vivien, Glonczi Eugénia Aranka, Hancsák Kinga, Hornyák Barbara, Horváth Szeréna, Kapocsi Boglárka, Kékedi Kitti, Lévai Kitti, Mátyás Viktória, Mogyorósi Vivien, Nagy Adrienn, Novák Klaudia,Oláh András Dávid, Oleszka Gréta, Pásztor Vanda, Rusó Szabolcs, Seres Petra Réka, Szőnyi Szabina
Miskolci Szakképzési Centrum Fazola Henrik Építőipari és Művészeti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
12/M grafikus, ötvös
Osztályfőnök: Rozgonyi Ildikó
Bari Dorina, Faragó René, Kollár Eszter, Lekner József, Szabó Luca, Tasnyik Boglárka
11/1 központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő
Osztályfőnök: Nébli Géza
Balog Martin, Békési János Krisztián, Biri Benjámin, Buza Ákos Alex, Csapó István, Csóka Zsolt, Kondás Tamás Gábor, Kun József, Pelyhe Martin, Preg András, Szederkényi Máté Dániel
11/2 kőműves és hidegburkoló
Osztályfőnök: Kiss Csaba
Bóna János Krisztián, Budai Kevin, Burai Jácint, Juhász Dávid, Kiszai Patrik, Molnár László, Müller Márk, Nagy Márk Attila, Péczeli Patrik, Szalai Kristóf, Zsiga Krisztofer
Miskolci SZC Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakgimnáziuma
12. A
Osztályfőnök: Furuglyás Attila
Bodnár Cintia, Boros Bence, Gábor Barbara, Galuska Vivien, Havas Ákos, Hudák Tamara Dominika, Juhász Csenge, Kántor Boglárka, Katona Klaudia, Menykő Flóra, Ocsenás Tamás, Ónodi Patricia, Puskás Martin, Szikszai Kinga, Török Ákos, Zsoldos Alíz
12. B
Osztályfőnök: Simonyi Antónia Ilona
Bakos Barbara, Barta Luca, Bordás Bence, Dankó Lilla, Darmos Barbara, Dendők Bianka Vanda, Hajdu Tamás, Hankó Zsanett, Helmeczi Levente, Juhász Kitti, Kalmár Mónika Gizella, Kerékgyártó Réka, Kiss Nikolett, Krompák Krisztina, Molnár Ágota, Molnár Beatrix,Nótár Alexandra, Orosz Levente András, Szemán Ildikó, Tamás Richárd, Tóth Martin Márk, Valach Raul, Vigóczki Panna, Zámbori Evelin, Zelenka Balázs
12. C
Osztályfőnök: Nemeskéri Csilla
Babák Brigitta, Barna Krisztina, Bernáth Fanni, Boros Ivett, Bukta Beáta, Csontos Brigitta, Derján Emese, Farkas Mirjam Vivien, Gecsó Dóra Diána, Hunyadi Szilvia Júlia, Iglóvári Panna, Kanalas Leila, Kékedi Dalma, Konczvald Regina Tekla, Krányák NoémiVanda, Krenyácz Klaudia, Madocsai Gréta, Nagy Anna Zsuzsanna, Nyitrai Lilla, Papp Viktória, Pusztai Júlia Anna, Révész Zsuzsanna, Simon Viktória, Szabó Szabina, Tóth Mercédesz, Vierg Natália, Závorszki Amanda
12. D
Osztályfőnök: Nagyné Gulyás Erna
Alexa Csilla, Bartók Lilla Evelin, Bozik Viktória Ibolya, Dósa Laura, Fekete Mónika, Germus Evelin, Horváth Erika Katalin, Ignéczi Nóra, Kanalas Fanni, Káposzta Réka, Kelemen Anna, Kocsárdi Ramóna, Kolompár Cintia Roxána, Kónya Réka, Korpa Renáta, LőrinczCintia Liliána, Máté Zita, Nagy Debóra Mária, Oláh Eszter, Ragályi Boglárka, Ruszóné Szomor Mirjam, Somogyi Boglárka, Szabó Csilla, Telekes Réka, Vajkó Eszter
12. E
Osztályfőnök: Pál István
Ballók Tekla, Balogh Laura, Bártfai Dóra, Bodolai Vivien, Csontos Panna, Horzsa Zsuzsanna Ágota, Ivanics Brigitta, Jaksi Valentina, Koronka Martina, Kosik Barbara, Kurovics Lilien, Nagy Vivien, Oláh Nikoletta, Pelek Fanni, Polácsik Anna, Réti Enikő, RohályRoxána Fanni, Sándor Bianka, Stern Nikoletta, Szaniszló Réka, Takács Boglárka Zsófia, Varga Anita Viktória, Varga Krisztina, Vincze Zsanett Éva, Zsóka Loretta Beatrix
Földes Ferenc Gimnázium
12. C spec. matematika-fizika tagozat
Osztályfőnök: Pál Mihály
Ajtai Boglárka, Barabás Márton, Bedzsó Gábor, Béni Gergely, Bodgál Attila Zoltán, Csáki Bence Dénes, Csopják Gyula, Dojcsák Milla, Drótos Viktor, Gemela Roland Patrik, Gergely Kamilla Hanna, Györki Ádám, Gyulai Márton, Juhász Dávid, Kocsis Domonkos, LőrinczTekla, Manuel Tiago Attila, Móricz Tamás, Németh Dániel Imre, Orbán Balázs Zsolt, Puskás Balázs Ákos, Révész János, Rőczei Bence Bendegúz, Sándor Boglárka, Szabó Ákos Donát, Szabó Bence, Szarka Boldizsár, Szatmári Boldizsár, Tisza Marcell, Tóth Attila,TóthKornél, Tóth Petra, Újvárosy Ádám Tamás, Váczy János, Zagyva Kristóf
12. D biológia-kémia tagozat
Osztályfőnök: Szepesiné Medve Judit
Al-Hag Johanna Iman, Almási Laura, Balogh Zsófia, Barna Áron, Borbély Emese, Botkó Zsombor, Bozsó Petra, Forgó Krisztián Márk, Gombos Gréta, Hajnal Botond, Hámori Anna, Hausel Richárd, Hok Natália Petra, Horváth Sándor, Horváth Tamás, Hunyor Gergely, Kiss LucaBlanka, Kopasz Gábor, Kovács Gabriella, Kovács Réka, Kozma Luca, Kuremszki Erik, Lázár Anna, Lecső Dániel, Melcher Máté, Mohácsi Bence, Pető Dorka, Purger Dominik, Remiss Henrik, Reviczki Dénes, Sirokai Petra, Somody Máté, Szabó Lilla Lenke, Takács Anna, Tompa Jázmin, Tóth Gergely Zoltán, Trembóczki Liliána, Veres Kristóf, Zámbori Anna
12. E Arany János Tehetséggondozó Program – nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Vanczákné Darai Dóra, Szűcs Tamás
Babos Bence, Balázs Réka, Begál Gábor, Benedek Marcell, Bóta Nikolett, Csoma Árpád, Fekete Petra, Ferencsik Márk, Gór Nikoletta, Horváth Genovéva, Ivancsó Dorina Anett, Kállai Antal István, Kovács Jennifer, Kovács Máté, Lakatos Viktória, Lipták Dávid, OsváthZsuzsanna, Pál Nikolett, Pém Sára, Petra Valentina, Rakaczki Mercédesz Dominika, Sebák Petra, Simon Sára, Soós Márk, Stefán Boglárka Abigél, Süttő Dorina, Szakos Réka, Szalai Márton, Szemán Benjámin, Tóth Boglárka, Tóth Dávid Olivér, Tóth Lili, Tóth NikolettaVivien, Váradi Kármen, Varga Viktória
12. H hatosztályos, spec. matematika-általános tagozat
Osztályfőnök: Pólik Magdolna
Ágh Diána, Barkai Gyöngy, Bényi Botond Boldizsár, Berki Nóra, Biró Hanna, Bodolai Réka Magdolna, Erdélyi Dóra, Erdődi Anna, Fabók Bence Emil, Fedor Fanni, Hatvani Anna, Herpai Ádám, Horváth Ádám János, Illés Dorottya Lilla, Ivancsó Marcell Mihály, Juhász Evelin,Kiss Kornél, Kiss Tamás, Koós Gábor, Kormos Gergely, Laczkó Lili, Leskó Laura, Matta Gergely, Miskolci Ádám, Nagy Bernadett, Nagy Marcell, Nemes Lili, Novák Balázs, Pál Diána, Rátkai Ádám, Schweickhardt Gyula, Szabó Lili, Szász Eszter, Szász Kristóf Róbert,Váradi Lilla, Varga-Molnár Bertalan, Vass Lívia
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
12. A
Osztályfőnök: Lange Péter Tamásné
Almássy Anna Mária, Bánka Kristóf Péter, Bercsényi Petra Gabriella, Berindza Bátor András, Bóta Brigitta, Böszörményi Lea Viola, Bruck Stefánia Hajnalka, Budai Amanda, Dienes Renáta Adél, Forgács Flóra Bianka, Hardi Gergely, Karsai Nóra, Kiss Angelika, Klinga Zoltán László, Kolcza Botond, Kovács Hédi, Kulcsár Benedek Zsolt, Leskó Luca Kata, Méhes Milán, Orosz Bálint Dominik, Palakovics Márton, Sándor Csenge, Szabó Ádám, Szemán György Acsád, Szentesi Csenge, Szentesi Zsuzsa, Szikora Evelin, Tornai Gyula, Vajóczki Eszter
12. B
Osztályfőnökök: Kovács Ilona, Dr. Gergelyné Dr. Kemény Katalin, Salamon Zsuzsanna
Bányai Márk, Barkóczy Tamás, Cservenyák Ádám, Draskóczi Aliz, Földi Adrienn Ildikó, Földi Mónika Ilona, Gávay Csenge, Hegedűs Kornél, Hódosi Zsuzsanna, Izsvák Balázs, Kátai-Kató László István, Kató András, Kecskés Karina, Kenyeresi Szabolcs, Kiss Johanna, Komáromi Kristóf, Kovács Petra, Molnár Eszter, Nagy Ádám, Oláh Mirtill, Orosz Laura, Pap Hugó, Popovics Csilla, Simon Tamás Dániel, Szabó Hanna, Szegedi Máté Péter, Tomolya Réka, Trajter Éva
12. C
Osztályfőnök: Csobánka Rita
Bári Alexandra, Csipkó Dominika, Dobai Márk, Fandl Hanna, Flaskó Anett, Flaskó Viktória, Gáll Franciska, Girhiny Alexandra, Hegedűs Gabriella, Kahancz Kitti, Kiss Nerina, Kosztyu Eszter, Kovács Balázs Patrik, Kovács Dorottya, Kovács Kristóf Ákos, Ludmann Barbara, Majnár Eszter Petra, Matiscsák Ernő József, Medve Brigitta, Miknyóczki Marcell, Orosz Ákos Imre, Pál Eszter, Pálinkás Gergő, Pleszkó Milán, Salétros Boldizsár, Szilágyi Lili, Tőzsér Péter Xavér, Vincze Levente
Herman Ottó Gimnázium
12/1. nyolc évfolyamos
Osztályfőnök: Kóródi Zoltán
Bachmann Laura Adrienne, Bacsó Dániel, Balatoni Ákos István, Balla Bence Máté, Bertóti Laura Gyöngyvér, Csák Anna, Halasi Máté, Halász Viktória, Horváth Panna, Huszár Dóra, Jobbágy Marcell, Kardos Martin, Kiss Daniella Panna, Kolcza Panna, Koleszár Panna, Kostyó Patrícia, Kovács Márkó Alex, Leleszi Marcell, Nagy Zsombor, Nagy Liliána, Négyesi Keve, Rimán Áron, Sárközy Kinga, Schupler Bendegúz, Soós Antónia, Szabó Donát, Tarczali Áron Sebestyén, Tóth Dávid Simon, Tóth Martin Zoltán, Tőzsér Zétény Csaba, VargaDániel Jonatán, Vígh Levente, Zsolnai Hanna
12/2 magyar-angol két tanítási nyelvű-magyar-spanyol két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Dr.Pásztiné Stefán Beáta
Bán Réka Gabriella, Békési Panka, Bori László, Burai Fanni, Dulai Roxána, Farkas Réka, Farkas Gabriella, Ferenczi Szabolcs, Füzi Viviána Mária, Gurszki Gergő, Hegedüs Klaudia, Horváth Kata, Hulényi Laura, Kalmár Dalma, Katona Judit, Képes Kinga, KerékgyártóMargaréta, Kis Martin, Kis Viktória, Kiss Dominik, Komjáti Kornél Miklós, Nádkúti Áron, Nagy Dorottya Réka, Nyisalovits Tamás, Ökrös Réka, Poroszkai Balázs, Sepsi Laura, Simon Fanni, Szabó Kíra Fanni, Szabó Lilla, Tamás Anett, Tóth Boglárka, Tőkei Annamária,Varga Lilla, Varró Dóra
12/3 emelt szintű német – angol nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Szopkó Róbert
Ajtai Edit Panni, Berecz Panna Viola, Bodnár Emma, Czinke Fruzsina, Czipa Fruzsina Petra, Demján Csongor, Franczuz Csenge, Gál Petra, Gyurkó Lili, Hengsperger Márk, Katona Dániel, Kerekes Petra, Kiss Bálint, Kovács Luca, Kresák Molli, Kulcsár Zsófia, LukácsVencel, Maksa Csaba, Medve Vivien, Metzger Wanda Maria, Nagy Benjámin Ákos, Nagy-Ragályi Hanna, Pusztai Anna, Rózsa Erik István, Skornyák Virág, Solymosi Máté Patrik, Svidró Orsolya, Szikszai Dóra, Tarnóczi Márta, Vitányi Borbála, Vörösházi Gréta
12/4 emelt szintű biológia – emelt szintű matematika
Osztályfőnök: Kiss Zoltán
Apáti György, Barsi Brigitta, Brezovszky Hajnalka, Csanádi Zsuzsanna, Csiki Laura Vanda, Csiszár Levente, Daher Paula, Dósa Annamária, Fülöp Botond, Gál Marcell Péter, Godó Zoltán, Gulyás Bálint, Horkai Hajnalka Zsuzsanna, Kiss Anna, Korbély Kristóf, Kovács-HagyóDániel, Lakatos Áron Dénes, Lengyel Ágnes, Madarász Tamás Győző, Makó Dávid, Márton Lili, Nagy Miron, Nagy Bence, Nagy Martin Dániel, Prill Zsófia, Süveges Huba, Szita Boglárka, Szobonya Erik, Szőke Kinga, Urbán Lili, Veres Csenge Mercédesz, Vinga Krisztián,Viszlai Blanka Marietta
Miskolci Szakképzési Centrum Kandó Kálmán Informatikai Szakgimnáziuma
12. A
Osztályfőnök: Danás Miklós
Antal Marcell, Bárdi Szilárd, Boros Csaba Kristóf, Dancs Gábor, Dervarics István, Erdődi Krisztián, Hajnal Boldizsár, Illés Csaba, Magyar Zoltán, Molnár Zoltán, Pavlyás Gergő, Polgári Gábor, Pribék Martin, Rézműves Kitti, Sándor Bence, Szurovszky Péter, Varga Viktor, Végh Marcell, Zavarkó Nándor
12. B
Osztályfőnök: Dr. Takácsné Menyhért Éva
Barakovics Tamás, Béres Zoltán Márk, Birkás Ádám, Bodnár András, Bozik Dániel Szabolcs, Budai Máté József, Csutorás Máté Viktor, Fazekas Attila, Gédl Krisztián, Halász Tamás, Juhász Bálint, Kaposvári László Tamás, Körmöndi Miklós Kende, Köteles Kornél, Mádli Krisztina, Mezei Dávid, Nagy Gábor, Nemesi Gergely Tibor, Papp Dominik, Sárkány Alex, Simonyák János, Sukály Bence, Szaniszló Róbert, Szedlák Botond, Székely Dávid, Szilágyi Dániel, Tergalec Norbert, Tomkó Tamás, Tóth József, Tóth Olivér, Váradi Máté, Vigh Gergő, Zombor Attila
12. C
Osztályfőnök: Gáll Rita
Balogh Milán, Balogh Attila Máté, Boganics Petra, Czobor Patrik, Freivolt Erik Béla, Gillányi Levente, Harrer Zoltán Péter, Juhász Máté Márk, Kopcsó István, Kristóf Sarolta, Molnár Dániel Dominik, Oláh Dávid, Pásztor Ádám, Plósz Adél, Simon Katalin, Szőlősi Zsófia, Ternay Frank, Tóth Nikolett, Tóth Richárd, Várady József, Varga Adrián Attila, Zsigó Martin
Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakgimnáziuma
12. A építőipar ágazat
Osztályfőnök: Törökné Kántor Anikó
Berecz Martin Sándor, Dajka Dominik Ákos, Forgács Krisztián, Géczi Balázs, Hankó Márk Róbert, Hugya Zoltán, Manzák Diána, Nagy Ádám, Tomcsik Szilárd, Tomkai Brigitta, Tóth János, Varga Dániel, Vasas Fabrició
12. B épületgépészet ágazat
Osztályfőnök: Fonalka Viktor
Göncfalvi Tamás, Hankó Balázs, Kerekes Martin, Máté Péter, Mikó Bence, Nagy Balázs, Rőczei Gellért Dávid, Sarlai Patrik, Szabó Gergő, Szarka Zoltán, Szirácki Rafael, Takács Attila, Tóth Bálint, Tóth Gergő Péter, Vass Gergely, Vígh Csaba
12. C
Osztályfőnök: Adorján Andrásné
Földmérés ágazat: Gáll Kristóf Szabolcs, Gyurcsik Krisztián, Macsek Szabolcs, Németh Dávid
Környezetvédelem-vízgazdálkodás ágazat: Hódi Dorottya, Kolozsvári Kevin, Lengyel Alexandra, Papp Zoltán, Sélley Ákos, Szabó Csaba, Szerencsi Annabella, Toboz Patrik Bence
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium
12. A
Osztályfőnök: Braunné Babidorics Mária
Besenyei Zsófia, Demkó Cintia, Dusza Noémi Irén, Fritz László, Gulyás Krisztián, Gyöngyösi Szabolcs, Gyurcsó László, Halász Daniella, Horváth Máté, Jánosi László Dominik, Jenei Szimonetta Mária, Kmeczó Attila, Körmöndi Dániel, Márton Gergő, Mecser Bálint Miklós,Novák Lilla, Péczeli Ákos, Simon Mirjam, Somogyi Levente Dávid, Surmann Kitti Boglárka, Szajkó Melinda, Szkárosi Eszter, Szőgyi Róbert, Tekulics Aletta Gréta.
12. B
Osztályfőnök: Novák Eleonóra
Bakos Boglárka, Benedek Noémi, Cselényi Angéla, Csepcsényi Dominik, Csupka Bianka Niké, Danyi Kinga Karolina, Fekete Marcell, Fodor Máté János, Füzér Denissza, Fűzi Bernadett Éva, Hornyák Adrián, Hornyák Loretta, Horváth Norbert József, Kákóczki Gréta, KárpátiDiána Kinga, Kis Evelin Eszter, Kmeczkó Krisztina, Kónya Dorottya, Kosztik Diána, Lévai Laura Dominika, Morvai Panna, Murányi Dóra, Oláh Bence Máté, Orosz Nikolett Laura, Panyik Luca, Perjési Stefánia Anna, Porcs Hanna, Réthy Bianka, Szabó Nóra, Tóth GrétaViktória, Tóth Klaudia, Varga Kornél Huba, Veres Zsófia.
12. C
Osztályfőnök: Tóth Ágnes
Balogh Vanda, Barsi Máté Gergő, Bay Dominik Bánk, Besenyei Martin, Boros Liliána, Csiba Ágota, Csipkés Bence, Diczházi Gergő Dominik, Éger Daniella, Gondos Lilla, Hajdu Marcell, Horváth Krisztina Hajnalka, Iglár Dominik, Iglár Dalma, Kalocsai Dániel, KalupkaFanni, Kis Dorián, Kiss Melinda Beáta, Kőhalmi Botond Zoltán, Kurucz Kata, Magicz Benedek, Muhi Viktória, Nagy Richárd, Nyitrai Vanda, Oláh Bernadett, Orosz Dávid László, Siegel Virág, Szabó Máté, Tamás Boglárka, Tóth Barbara, Turánszki Nikoletta, ViszokaiViktória.
12. D
Osztályfőnök: Imri Erzsébet
Bacsó Boglárka, Balogh Fruzsina, Bódi Nikolett Andrea, Csernai Laura, Dely Dominika, Détéri Rebeka, Ficher Bettina, Fodor Panna, Gazdik Flóra, Görcsös Anna Helga, György Bence, Huszár Ádám László, Kiss Klaudia, Kondrát Nikolett, Krucsai Viktória, Kulcsár Boglárka,László Vanessza Gréta, Lengyel Cintia Mária, Majoros Patrik, Molnár Dorka, Orosz Zoltán István, Pál Blanka, Palkó Lili Hanna, Ráckövesi Anna, Sebestyén Réka, Szőke László, Támba Petra.
12. E
Osztályfőnök: Pelikán József
Anderkó Liza Sára, Arnóczki Antónia, Bálint Tímea Orsolya, Balla Blanka, Bodor Laura, Burai Edina, Demeter Zsófia, Farkas Anna Katalin, Filkóházi Attila, Hámori Zoltán, Károlyi József, Kocsis Krisztina, Kosztyó Panna, Kunfalvi Kitti, Lecsek Anna, Lengyel Noémi,Lőricz Nikolett, Major Tünde, Makó Lilla, Mátyás Anett, Mattyasovszky Bettina, Princz Petra, Salacz Krisztina, Schuszter Jennifer, Szabó Angelika Szabó Kristóf, Szabó Roland, Ungvári Zsófia.
Lévay József Református Gimnázium
12. A emelt szintű matematika-informatika, általános tantervű
Osztályfőnök: Skultéty Zoltán Gáborné
Bujdosó Dániel, Csiger Dóra, Csomós Ákos, Eperjesi Áron, Ficsór Patrik, Géczi Máté, Golenya Klaudia, Jobbágy Dániel, Kalinka Máté, Komjáthi Ádám, Krupla Gábor, Kucskár Huba, Lénárt Zsófia Eszter, Lévai Dóra, Mádi Bálint, Majoros Míra, Makár Márton, Rakaczki Dávid Mátyásm, Rimel Noémi, Szoboszlai Tamás, Szolnoki Martin Mátyás, Tresánszki Ágota Melinda, Vályi Dániel, Veres Dominika
12. B emelt szintű angol, emelt szintű német
Osztályfőnök: Pap Erika
Baráth Boglárka, Bartha Bence, Bényei Kincső, Csolák Dávid, Domahidi Ágnes, Gaál Anna Fanni, Gaganetz Áron István, Hangó Csaba Mátyás, Helgert Milla, Juhász Bálint Benedek, Kántor Emese Orsolya, Kovács Sándor, Mátyus Panna Dalma, Miklós Dávid, Molnár Kristóf, Nagy Virág Vivien, Péterffy Gyöngyvér Boglárka, Ráduly Flórián, Rudolf Alexa, Stefán Dorottya, Szabó Bence Zsolt, Szűcs Márton, Takács Krisztina, Tóth Bianka Erzsébet, Tóth Boglárka, Victor Ráhel
12. C történelem, média-kommunikáció, magyar
Osztályfőnök: Juhászné Dobó Ildikó
Apáti Laura, Balázs Martin, Beke Krisztián Márk, Bósa Fruzsina, Dombi Balázs Sándor, Földvári Szabolcs, Füzéri Fanni, Gál Noémi, Hajdu Boglárka, Hargitai Barbara, Horváth Tímea Mónika, Jaczenkó Petra, Jónás Dominika Rebeka, Kelemen Zsuzsanna, Kovács Miriam Viktória, Madzin Emília, Maródi Levente, Mészáros Anna, Mészáros Lili, Nagy Réka Dorottya, Nehézy Dávid, Papp Dóra, Pető Enikő, Petruska Levente, Simonyi Boldizsár, Sontra Ádám, Szabados Dorottya, Szabó Zoltán Ábel, Vaszily Szilárd, Zádori Zsolt
12. D matematika-fizika, biológia-kémia, általános
Osztályfőnök: Dóka Erzsébet
Babcsán András, Baranyi Bálint, Bartók Emőke Jusztina, Bató Sebestyén, Bénó Kristóf, Braun Dóra, Fekete Márk, Fülöp Petra Ilona, Hegedűs Csaba, Horváth Kristóf, Juhász Gergely József, Kiss Katalin, Kovács Ruben, Kovács Viktor János, Kurucz Gergő, Lovas László, Marosvári Nikolett, Mátrai Anna, Ojava Ülo Gábor, Palocsai Kamilla, Papszász Dániel, Pásztor Levente, Seres Norbert, Szabó Edina, Szarka Péter, Szentpétery Mózes, Szűcs Attila Zsombor, Török Dóra, Türk Bea, Újhelyi Rebeka Anna
12. E emelt szintű angol, emelt szintű német, általános
Osztályfőnök: Kmiatekné Huba Zsuzsanna
Aldan Dániel, Babcsán József, Bodnár Virág, Czigler Enikő Anna, Czinczár Panka, Csőre Csaba István, Domján Kíra, Dovák Dániel, Fürjes Eszter, Harsányi Milán, Havrán Dominika, Henez Petra, Kaskó Kamilla, Kollár Máté, Körhegyi Kristóf, Makranczi Léda, Medve Szilárd, Miskolczi Dóra, Molnár Mózes Tibor, Nagy Kamilla, Olej Anita, Pál Veronika, Péderi Alexandra, Pere Ádám, Seres Bence, Szilágyi Bence. Siklósi Petra, Szilágyi Marcell, Szimonidesz Máté György, Tihor Balázs, Varga Fanni, Závodni Ádám
Miskolci Szakképzési Centrum Martin János Szakközépiskolája, Szakiskolája és Készségfejlesztő Iskolája
10/SZ-KR1 Kerékpárszerelő
Osztályfőnök: Behinya István
Dolyák András, Farkas József, Horváth Richárd, Lukács Krisztián, Maszti Péter, Milák László Máté, Nagy Krisztián, Oprendek Olivér, Pelyhe Krisztián, Zsolnai Máté
10/SZ-KR2 Kerékpárszerelő
Osztályfőnök: Varga Éva Andrea
Balázs Zoltán, Balogh Bence, Bartus Gábor Kálmán, Engi Márk, Klész Dávid, Orosz Gyula, Soltész Ákos, Szemán Dániel
10/SZ-PG Parkgondozó
Osztályfőnök: Csoma Mária
Bártfai Levente, Gaál Zsolt, Kálló Márió, Radics Attila, Sivák Regina Melánia, Szabó Noémi
11/1AT Asztalos
Osztályfőnök: Lévayné Hankóczi Mária
Borbás János, Komló László, Liptay Péter, Seres László, Szalontai Richárd Imre, Turró Jordán Kevin, Varga Balázs
11/2 PT Pék
Osztályfőnök: Krajnyákné Greutter Zsófia Anna
Csóka Anita Dalma, Drapcsik Erzsébet Zsuzsanna, Illés Aranka, Mayer Vivien, Minka Alexa Ramóna, Szücs Zsanett Katalin
12/K4 Készségfejlesztő – Számítástechnikai alapismeretek
Osztályfőnök: Farkas Erzsébet
Balogh Eszter, Barati Patrik Mihály, Bóta Kitti, Dávid Dániel, Figeczki Gellért, Gyenes Csaba, Mádai Dávid, Majnár Gabriella
12/K5 Készségfejlesztő – Szövött tárgy-készítő
Osztályfőnök: Szelei Kis Kinga
Bacsó András János, Chikhaoui Meryam, Csóka Angelika Ludmilla, Csonka Milán Renátó, Galamb Franciska, Horváth Erzsébet, Kormos Kamilla, Rézműves István Márió, Veres Simeon József
12/KÁ Készségfejlesztő – Kisegítő állatgondozó
Osztályfőnök: Révész Julianna Rita
Bodolai Vilmos, Kóródy Larina, Kovács Kitti Szilvia, Lajka Viktória, Oláh Dávid, Pintér Máté, Völgyesi Balázs
12/KK Készségfejlesztő – Konyhai kisegítő
Osztályfőnök: Vaszilné Kanizsay Katalin
Eötvös Tamás Bence, Guba István Tamás, Gulkai Bence Bálint, Kasza Eszter, Kovács Zsófia Anna, Mádli Gréta, Matyi Dávid
12/KP Készségfejlesztő – Kert és parkápoló
Osztályfőnök: Kristóf Anikó
Kanalas Viktor, Kiss Gergely Lajos, Kiss Veronika, Kovács Bence Viktor, Pocsai Martin, Soltész László
MIOK József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola
11. B eladó
Osztályfőnök: Szarvasné Kiss Valéria
Volczér Csilla, Barna Dalma, Farkas Laura, Merucza Brigitta, Gregóczki Adrienn, Rontó Melitta, Hankó Mirella, Bódi Eszmeralda, Zsíros Dzsenifer, Tóth Kitti Noémi.
11. D hegesztő
Osztályfőnök: Füvesi Gáborné
Tintér László Armand, Váradi Márk, Horváth Richárd, Lénárd Zoltán, Tóth Gábor, Balogh Márk, Gömöri Dániel, Rónahegyi László, Máté Ádám Szabolcs, Tucsa Martin, Farkas Lóránt, Szilágyi Dávid, Ádám Milán, Hegedűs László, Herczeg Zalán, Balogh Patrik, Barczi Roland, Csóka Endre, Gulyás Márk, Lakatos József, Rontó Márton, Hankó Emil, Kozma tamás, Nagy Vencel, Török Richárd, Turi Márk, Balog Krisztián, Szendrei Ádám.
11. E festő, mázoló, tapétázó
Osztályfőnök Szabó Brigitta
Ruszó Roland Bence, Horváth Gergő, Egri Richárd, Demkó Krisztián, Kolozsvári Levente, Rontó Benjamin, Rontó Alex.
12. B egészségügyi szakgimnázium
Osztályfőnök Dudás Attila Péterné
Suha Lilla, Irhás Regina, Irhás Bettina, Rontó Klára, Szabó Judit, Sipos Enikő, Csoba Natália, Barkó laura.
13. Szé érettségire felkészítő 2 évfolyamos szakközépiskola
Osztályfőnök Dudás Attila Péterné
Szegő Szandra, Daskó Gábor, Moczó Tamás, Horváth László Márk
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Miskolci Tagintézménye
3/11.
Osztályfőnök: Czeglédiné Majó Krisztina
Almási Viktória, Budai Szabolcs, Csóka Enikő, Horváth Márta, Horváth Martin, Horváth Nóra, Horváth Vendel, Juhász Petra Zsuzsanna, Kreisz Krisztián Imre, Lakatos Zsolt,
Muskatal Krisztina, Oláh Dzsenifer, Oláh Richárd Patrik, Ruszó Richárd, Setét Zoltán István, Simon Alex, Sipos Nikoletta, Szamkó István, Szanyi Ildikó
Miskolci Szakképzési Centrum Szemere Bertalan Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
12. A
Osztályfőnök: Tassy János
Optikai ágazat: Farkas Fanni, Fodor Regina Gréta, Fodor Virág, Horváth Dorina, Husonyica Evelin, Kaibás Dorina, Kovács Dorka, Molnár Dénes, Papp Kinga, Pelles Eszter, Simkó Daniella Lilla, Uj-Nagy Diána
Képző- és iparművészet ágazat: Bártfai Aliz, Drahos Krisztina Katalin, Erdődi Vivien, Erdődi Vivien Nikolett, Gulyás Kíra, Lőcsei Veronika, Móricz Gabriella Beáta, Stefán Nelli, Szabó Éva, Váradi Cintia
12. B szépészeti ágazat
Osztályfőnök: Pataki Zsuzsanna
Budai Tünde, Buri Ildikó, Demeter Vivien, Dóra Krisztina, Dulai Nikolett, Fodor Patrícia, Gál-Szabó Renáta, Gyermán Fanni, Kádár Patrícia, Kőszegi Zsófia, Krajczár Adrienn, Olexa Vivien, Orliczki Tímea, Siroki Valéria, Tasi Vivien, Tőkés Regina Gréta
Nem írta alá: Lekner Adrienn
12. C közlekedés gépész ágazat
Osztályfőnök: Szabó Béla
Babos János Zoltán, Buri Gyula, Endrész Ákos, Holovnyák Áron Bence, Jankovics Márk, Juhász Ádám, Kéri Bálint, Kormos Dániel, Kovács Gergő, Kovács Máté Levente, Maczkó Gábor, Porcs Péter, Simon Sándor, Tóth Attila, Vihar Krisztián
12. D sport ágazat
Osztályfőnök: Szepesi Zsolt
Barna Krisztián Márk, Bartók Patrícia, Bobcsák Zsombor, Bordás Gergő, Csordás Ádám Csaba, Fekete Balázs Károly, Fülöp Milán István, Hunyadi Gergő, Lukács Attila, Papp Kinga, Pejkó Dominika Erzsébet, Szaszák Fanni Zsófia, Torma Tímea, Vincze Gábor Béla
3/11. F szociális gondozó és ápoló
Osztályfőnök: Vilez Péterné
Balog Brigitta, Balogh Eugénia Tünde, Csikó Melissza Ildikó, Farkas Patricia, Juhász Amanda Loretta, Juhász Liliána, Korcsmáros Marietta, Rendes Nikolett, Szabó Orsolya, Szőrös Nikoletta, Torma Krisztina, Tóth Nikolett Szabina
3/11. G villanyszerelő
Osztályfőnök: Csörnök Szilárd
Balogh Bence, Balogh Bence, Böszörményi Dávid, Dankó Bence, Feke Márk, Kéri Krisztián, Kovács Valentin, Majoros Kristóf, Murvai Dávid, Pintyi Alex, Puda Márió János, Ráski Márk, Szabó Máté Mátyás, Zima Dániel
3/11. H elektronikai műszerész
Osztályfőnök: Szűcs Rajmund
Czakó Csaba, Csonga Róbert István, Gál Szabolcs, Jenei Dávid Zsolt, Kanalas Patrik, Klusóczki Dominik, Kopcsó Valter, Kovács Viktor István, Molnár Dániel, Nagy Zsolt Tamás
3/11. J rendészeti őr
Osztályfőnök: Kovács Imre
Bárdi Gábor, Bitó Dániel, Gáspár János Richárd, Glonczi Julianna, Horváth Zsolt Elemér, Hudi Rebeka, Lakatos Zsolt, Ördögh Laura, Puporka Péter, Putnoki László, Verebélyi Ildikó
Nem írta alá: Balázs György
Miskolci Szakképzési Centrum Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
11. A eladó
Osztályfőnök: Kerékgyártó Lajos
Ákos Krisztina, Buha Tamás Dániel, Csóka Norbert, Ganyi Fanni, Haskó Milán, Horváth Petra Anasztázia, Lukács Ákos, Molnár Alexandra, Nagy Szilvia, Palkó Máté, Ruszó Boglárka, Tóth Laura, Tóth Lívia
11. E szakács
Osztályfőnök: Tóth Jánosné
Bihari Zsófia, Dobos Máté, Gyüre Gergő, Hegedűs Milán, Illés Nándor, Jámbor Balázs, Lakatos Árpád Máté, Lakatos Krisztián, Lénárt Richárd, Puhl Dániel, Radványi Szilárd, Rendes Dávid Róbert, Simon Gergő Attila, Szeszák Dániel László, Szőr Stella, Tóth Dávid, Üveges Norbert Zsolt
11. H cukrász
Osztályfőnök: Banuné Takács Andrea
Babicz Nikolett, Bari Tímea, Béres Vanda, Filep Fatime, Fülöp Gergő, Horváth Ferenc, Kiss Ágoston, Kovács Sára Vera, Lempner Beáta, Mogyorósi Nikolett, Német Ildikó, Orsós Szilárd, Poráczki Gabriella, Sagáth Kamilla, Sallai Nikolett, Siroki Regina, Szabó Tamás, Szigeti Vivien Boglárka, Szilágyi Viktória
12. V vendéglátás-turisztika
Osztályfőnök: Monokiné Varga Janka
Antal Zsófia, Árvai Krisztina, Bátkai Bianka, Dávid Dorina, Fancsalszki Viktória, Felföldi Éva, Kabai Viktória, Kiss Vanda, Komáromi Dorina, Kovács Csaba, Kovács Csilla, Kovács János, Lakatos Kevin, Máté Gabriella, Méhész Alexandra, Mida Petra, Plavdik Máté, Sarka Diána Debóra, Sárkány Nóra, Takács Tamás, Toboz Angéla, Toboz Dániel, Toboz István, Tóth Evelin
KSZ/12. e szakács-Cukrász
Osztályfőnök: Lengyel Zsuzsanna
Szakácsok: Bánfalvi Balázs, Csontos Enikő, Hegedűs Katalin, Horkay Konstantin, Kornics Milán, Lencsés Ádám, Magyari Nikolett, Molnár Norbert, Molnár Szilvia Dóra, Nemes Gábor, Onder Tünde, Orosz Natália, Varga Lajos Péter
Cukrászok: Görcsös Dorina, Gyurján Janka, Kovács Tamás Gergő, Moldován Vivien, Molnár Márk, Süttő Emese, Szilágyi Anna Zsófia
KSZ/12. G pincér
Osztályfőnök: Ágfelviné Pető Marianna
Danó Dávid, Dublinszki Márk Martin, Gál Andrea, Girhiny Melinda Mónika, Jakab Soma, Maczó Dorina, Mezei Noémi Boglárka, Mészáros Viktória, Miczán Beáta, Szesze Adrián, Rácz Kitti, Szűcs Dániel Béla, Takács Bálint Dominik, Taskó Tamás, Zsendovits Tamás
2/14. V vendéglátásszervező két éves
Osztályfőnök: Kissné Szigetvári Barbara
Dányi Barnabás, Jászai Mercédesz, Joó Lilla, Kasza Zsolt, Lakatos Adrienn, Lőrinc Fruzsina, Petrus Gabriella, Potencsik Patrik
SZÉ/12/2/A érettségire felkészítő
Osztályfőnök: Petróczkiné Komenda Erzsébet
Balogh Fanni Katalin, Bari Patrik Róbert, Deres Zsombor, Ferencz Gréta, Gulyás Zsófia, Halász Laura, Hegedűs Vivien, Kádár Bianka, Kiss István, Lázár Renáta, Manóczki Adrienn, Molnár Dávid, Nagy Szonja, Pálinkás Márk, Somogyi Zoltán János, Soós Imre, Szendrei Martina, Szolnoki Fruzsina, Tóth Bence, Virág Zénó
SZÉ/12/2/B érettségire felkészítő
Osztályfőnök: Csajka Zsuzsanna
Balla Roland, Berecz László, Fónagy Dávid, Gyurgyánszki Márió, Homoki Vanda, Horváth Dominika, Juhász Viktor Márk, Kaufmann Viktor, Mihalik Richárd, Poroszkai Péter, Poroszkai Zoltán, Ricsák János, Schülle Lilla, Szilágyi Tímea, Volf Máté
Zrínyi Ilona Gimnázium
12. A
Osztályfőnök: Szőke Anna
Ambrus Richárd Zoltán, Bialics Marcell, Boersod Gréta, Czinke Dániel Márk, Horváth Viktória, Juhász Angelika Judit, Juhász Fruzsina, Juszku Fruzsina, Kassai Donát Tamás, Kolozsi Flóra Anna, Kukk Gabriella, Loj Bianka Boglárka, Lupkovics Jázmin, Malaejkó Marcell, Mató Zsuzsanna, Molnár Zsófia, Muszbek Noémi, Nagy Annamária, Nagy Brigitta Bernadett, Nagy Szidónia Gerda, Pallagi Ivett, Pecsenye Krisztina, Potonyecz Lili, Prihoda Vanda, Réti Virág, Szűcs Nelli, Tar Márton, Tarcali Csilla, Tóth Norbert Márk, Tóth Viktória, Vattay Angelika, Veres Boglárka
12. B
Osztályfőnök: Kissné Trembeczki Nóra
Bakó Lili, Berecz Alexandra, Boza Virág, Búzás Márta, Gazsi Renáta, Gris Karolina, Gulyás Judit, Ivánkó Luca Sára, Kilián Kitti, Kottman Zalán, Kupai Luca Jerne, Nagy Ivett, Németh Eszter, Nimer Dema, Párlány Petra, Pecze Zsanett, Petró Alexa, pozsinyi Szabina Tímea, Sőti Boglárka, Szűcs ádám, Takács Anna, Tellinger Lili, Tóth Evelin, Tóth Helga, Tóth Péter, Urbán Gellért István
12 C
Osztályfőnök: Simon Tibor
Bacsinszki Botond, Bogdányi Zita, Budai Beáta, Csécsi Zsombor, Fedor Laura, Fekete Fanni Inez, Háj Eszter, Juhász Virág, Király livér, Kirsch Ádám Péter, Kiss Viktória, Knapp Noémi, Kovács Ákos, Kutasi Kirsztina, Máté Dávid, Molnár Bálint András, Novák Norbert, Ötvös Alexandra, Pálinkás Máté, Pető Gergő, Plósz Anett, Polgár Zsófia, Sidlovics Eszter, Stogica Kata, Szabó Áron, Szabó Emese Réka, Szabó Laura, Szakács Norbert János, Szemán Péter, Szilágyi Zsófia, Szűcs Forka, Kiara, Takács Adél, Tamók Brigitta, Tvergyák Zsombor László, Varga Letícia, Vécsi Hédi
ÓZD
Ózdi Szakképzési Centrum Gábor Áron Szakképző Iskolája
5/13-V vendéglátásszervező
Osztályfőnök: Nagy Mónika
Dáni Adrienn, Csipkés Napsugár Flóra, Molnár Vanessza Ilona, Váradi Brigitta Lilla
2/14-GT gépgyártástechnológiai technikus, CNC gépkezelő
Osztályfőnök: Alabán Péter
Bebesi Dávid, Demjén Máté Attila, Forgács Gergő, Garics András, Gönczi Mihály Krisztián, Holló-Vaskó Szilárd, Horváth Gyula, Gyenes Gábor, Homoly Roland, Király Dániel, Rotteridesz Dominik, Tóth Bence, Török Dénes, Váradi Erik János
3/11-AKE asztalos, kőműves és hidegburkoló, eladó
Osztályfőnök: Gyárfásné Czimrák Enikő
Bari Ramóna Albina, Csipkés Ramóna, Farkas Zsuzsanna, Horváth Andrea Julianna, Varga Boglárka, Váradi Nikoletta, Horváth Ignác, Horváth Vilmos Szabolcs, Lendvai László Patrik, Zsiros Szabolcs László, Abai Richárd, Gáspár Richárd Tibor, Jónás Martin, Papp Richárd, Radics Máté, Szamkó Róbert
3/11-HV hegesztő, vendéglátó eladó
Osztályfőnök: Kalász Sándor
Benke Dávid, Berki Attila, Demeter Tamás, Lázár László, Mező Dávid, Morvai Martin, Pap Lajos, Papp Rajmund, Váradi Alex, Váradi Krisztián, Bálint Dorina, Jónás Zsolt Máté, Pusztai Tímea, Seres Sándor, Simon Patrik
SZH/2 Osztályfőnök: Széphalmi Erika
Balog Ádám Rudolf, Lakatos Martina, Laskovics Alex, Oláh Mihály Máté, Suha Ferenc
Ózdi Szakképzési Centrum Bródy Imre Szakgimnáziuma
12. A villamosipar és elektronika
Osztályfőnök: Szakál Antalné
Bencze Gergő, Bréda Roxána Hedvig, Csörögi Gergő, Elek Krisztián, Gáspár Péter, Molnár Zoltán Márk, Novák Attila, Simon Ramóna Ágnes, Szemán Csaba, Víg Martin
12.B informatika
Osztályfőnök: Fehér Marianna
Bíró Krisztián, Csépányi Renáta Brigitta, Kulcsár Szabina Roberta, Kulin Patrik, Lázár Dávid, Lazók Márk, Nagy Richárd, Nyircsák Dominik Aladár, Oláh Attila, Oláh Csaba, Oláh Regina, Puzsár Ferenc Dávid, Tarczali Rajmund, Váradi József, Völgyi Patrik
PUTNOK
Gomba Levente Gimnázium
12. A osztály
Osztályfőnök: Igo Zoltán
Bancsók Klaudia, Burszán Zsófia, Csáki István, Elek Vanda, Horváth Letícia Krisztina, Igó Erik, Izmos Bence, Kis Réka, Kolarovszki Bettina, Mikó Diána, Rostás Nóra, Sándor Adrienn, Szilágyi Eszter, Tamás Alexandra, Tóth Hanna, Tóth Petra, Váradi Gyula Ádám
12. B osztály
Osztályfőnök: Ullagáné Heghi Enikő
Balog Ádám, Barra Martin, Bekecs Martin, Beri Réka Erzsébet, Gergely Dorina, Giba Ákos, Jobbik Lili, Jónás Krisztián, Kofler Tamás György, Koncz Adrián, Magyar Hunor Szabolcs, Mikó Gusztáv, Rácz Ádám, Rácz Attila Ádám, Rehó János Xavér, Ruszó Levente Róbert, Simon Kitti, Sturman Viktória, Szabó Bence, Szabó Vivien, Szőnyi Dzsenifer, Urbán Dzsenifer, Vizes Zoltán
SÁROSPATAK
Árpád vezér Gimnázium és Kollégium
12. A
Osztályfőnök: Vigyikán Csaba
Andrássy Levente Bálint, Balogh Bálint Gábor, Barna Dorottya, Csoma Csenge, Csontos Viktória, Darmos Friderika, Dékány Kolos, Egyed Bence Attila, Erdei Koppány Zsombor, Gáspár Tamás Levente, Golenya Soma, Ladomérszky Bence, Molnár Csaba Szabolcs, Molnárová Kinga, Nagy Tamás, Zsákai Vanessza Lili
12. B
Osztályfőnök: Ilkó Tünde
Balogh Zsófia, Barna Zsófia, Bodnár Bence, Borza Hajnalka Berill, Czinke Ágnes, Dakos Dóra, Deák Eszter Zsaklin, Fodor Anna Villő, Gulyás Mária, Hideg Balázs, Hornyák Kinga, Ignác Ákos Tibor, Kajuha József András, Kelemen Gergő, Krajczár Ilona Patrícia, Lódi Dalma Barbara, Milik Róbert, Nagy Petra, Pándi Máté Imre, Pótor Dávid, Sárossi Patrik Tamás, Stempely Anna Stella, Sztankó Vivien, Tóth Fanni, Türk Áron
12. C
Osztályfőnök: Zsilinszki Anett
Bánfalvi Tamás Márk, Csikó Gergő, Csikó Tamás, Csontos Péter, Dakos Nikolett Mária, Esztergályos Balázs, Esztergályos Marcell Dániel, Göttli Ábel Lóránt, Horváth Ágoston, Kazsimérszki Benedek, Kovács Eszter, Krenyitzky Sarolta, Majoros Petra, Nagy Csenge, Nagy Melitta, Papp Zsófia, Sáfrányos Márk, Schmiedt Barbara Bernadett, Szabó Ákos, Szakály Noémi Fanni, Tomori Kitti, Weiser Rebeka Hanna
12. D
Osztályfőnök: Somsák Emese
Ádám Csenge, Batta Dzsenifer Elizabet, Boda Lóránt, Borsodi Boglárka, Csáki Péter, Csubák Viktória, Darmos Ábel, Ferracci Simone, Gecse Glória, Göttli István, Jeso Eszter, Jobbágy Vivien, Kenderes Rebeka, Kondor Rebeka Sára, Kovács Eszter, Kurucz Ákos, Makkai Evelin, Megay Marcell, Mogyorósi Ramóna, Naár Zsófia, Nyilas Dominika, Nyizsnyószki Ábel, Orosz Csenge, Papp Dóra, Perényi Júlia, Pothurszky Virág, Repei Anna, Szabó Panna, Szopkó Alexandra, Takács Henrietta, Tóth Noémi Nóra
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona
12. A
Osztályfőnök: Csákiné Győri Beáta
Balogh András, Berei Fruzsina, Braun Bence, Bubenkó Orsolya Mónika, Csizmár Enikő, Fedor Boglárka, Hochvárt Csenge, Hutka Barbara, Ignácz Zsófia, Kazup Dániel, Kiss Csaba, Kormos Tamás, Ligay Péter, Lőrinczy Zsóka, Molnár Gedeon, Pauleczki Kitti Hanna, Pártai István Roland, Rétlaki Orsolya, Sánta Bálint Szabolcs, Sipos Szilárd Zsolt, Siska Zsombor Bendegúz, Schaller Lídia, Sótonyi Eszter, Szabó Diána Elizabet, Szebényi Dániel Bertalan, Szécsi Tamara, Szilágyi Csilla Kitti, Szilvási Mercédes Inez, Szuromi Kornél Benjámin, Tóth Sebestyén, Tóth Zsófia, Vakles Viktória, Vojcsik Melinda Evelin, Zsók Rebeka, Zsók Kristóf
12. E Dual-Language Class
Osztályfőnök: Szokolovszki Zoltán
Bányácski Bence, Deák Ágota, Gáliczki Ádám, Gócs Annabella, Göttli Dorina Vanda, Hutkai Flóra, Juhász Attila, Kelemen Krisztián Gábor, Kis Gyöngy Harmat, Marincsák Fanni, Marton Dominika Petra, Molnár Alex, Nagy Zsófia Melitta, Regős Dávid, Sebők Emese Beáta, Séra Kornél, Szécsi Rebeka, Tepliczky Panna, Török Réka Boróka, Vajda Péter István, Veres Ádám Miklós
SÁTORALJAÚJHELY
Szerencsi Szakképzési Centrum Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
12. A
Osztályfőnök. Pudlajner Nóra
Beregszászy Judit, Bódisz Valter, Fűzéri Péter, Géczi Boglárka, Hutkai Nóra, Kovács Panna, Nagy Kíra, Oláh Bernadett Mónika, Orosz Bianka Petra, Perecsi Dávid, Tamás Ákos, Tamás Kornél, Tirpák Orsolya
12. B
Osztályfőnök: Törökné Skinti Gabriella
Ács Viktória, Baba Ágnes, Gyergyói Bence, Király Kitti, Kovács Martin, Kónya Vivien, Kuzmicskó Marcella, Laczkó Kitti, Mester Patrícia, Mészáros Máté, Rickó László, Soltész Orsolya, Stumpf Balázs, Szedlák Laura, Vajóczki László
12. C
Osztályfőnök Sáfrányosné Naár Marianna
Ardó Réka, Bule Ádám, Csepregi Annamária, Csombók Valéria, Derczó Viktória Etelka, Fodor Zsuzsanna, Kolozsvári Ágnes, Kóró Izabella, Kovács Nikoletta, Lukács Vivien, Marton Kinga, Nagy Lilla, Oláh Mercédesz Lúcia, Simon Ádám Balázs, Szabó Eszter Enikő, Tömör Bernadett, Zsarnai Eszter Rita
Szerencsi Szakképzési Centrum Sátoraljaújhelyi Trefort Ágoston Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
2/14. vendéglátásszervező
Osztályfőnök: Kveck Gabriella
Balogh Klaudia, Bordás Bianka, Filep Ákos, Kazár Patrícia, Vajóczki Erik István
13. B érettségire felkészítő szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Váradi Nóra
Balogh Dzsenifer, Krizsai Péter, Rontó Zsanett, Ruha Mónika, Vass Máté
11. B
Osztályfőnök: Erdélyiné Király Margit
Pincér: Hajnal Henrietta, Horváth Bettina, Horváth Mária, Jónás Amanda Vivien, Juhász Etelka, Kalocsai Zoltán, Sándor Bertalan, Szabó Gabriella
Szakács: Balogh Anett, Batta Tamás, Budai Dorina, Csengi Laura, György Balázs, Ignácz Péter, Meggyesi Alexandra, Végh Csaba
11. C
Osztályfőnök: Erdei József
Ipari gépész: Blogh Attila Gábor, Balogh László, Kiss Gergő Patrik, Márton Attila Mihály, Molnár Tamás, Németh Csaba Zsolt, Szikszai Péter
Szerszámkészítő: Horváth Márk, Kanalas Márk, Marczi András Tibor, Maros Márton, Nagy Miklós, Zsiga Bence
11. D eladó
Osztályfőnök: Szederné Tóth Zsuzsa
Balogh Dzsenifer, Bandor Jusztina, Budai Bettina, Csorba Dávid, Góré Nikoletta, Kompusz Dzsenifer Ramóna, Ónodi Erik, Rontó Renáta, Tóth Viktória, Tóth Zsuzsanna Izabella
SZERENCS
Bocskai István Katolikus Gimnázium, Szerencs
12. A osztály (angol tagozat)
Osztályfőnök: Tóth Éva
Alexa Áron, Asszú Áron, Bárány Péter Tamás, Bárdos Flóra, Barta Pálma Katalin, Bogoly Levente, Csócsics Boglárka,Danyikó Dorka Csilla, Farkas Ádám András, Farkas Evelin, Fia Dominika, Földí Kíra, Földi Petra, Fűkő Erik, Fűkő Evelin, Gergely Jácint, Juhász Vince, Kádár Zsófia, Kerekes Kíra, Kiss Marcell, Lakatos Andrea Mária, Medve Martin, Mészáros Rebeka, Miklósi Angéla,Orosz Eszter, Pálinkás Petra, Pelyhe Ádám, Sali Veronika, Sándor Bence, Szepesi Bennó, Szepesi Péter, Szikora Bence, Varga Dávid, Visóczki Luca.
12. B osztály (biológia-informatika tagozat)
Osztályfőnök: Szárnya Zoltán
Bán Márton, Béres Vanda Sára, Csengő Vivien, Dányi Boglárka Csenge, Erdei Norbert János, Gyöngyi Kevin Márk, HorváthÁdám, Horváth Ödön, Hriczu Krisztina, Jakab Kitti, Jurák Botond, Kalász Balázs, Karasz Flóra Klaudia, Késmárki Laura, Laczkó Balázs, Lapis János, Nikházi Roland, Orosz Kende, Patai Norbert, Plaszkó Adrián, Rajkovics Martin, Rontó Adrián, Semsey Dorina Frida,Sisler Erik, Smajda Nóra Ildikó, Szabó Gergely István, Szemán Balázs.
12. C osztály (általános-ügyvitel tagozat)
Osztályfőnök: Jancsovszki Máté
Balogh Enikő, Balogh Laura, Balogh Norbert, Batta Nándor, Bauer Fanni, Budai Alexandra, Buza Ferenc, Diószegi Györgyi,Dula Ádám, Farkas Anita, Fazekas Vivien, Gombos Bertalan, Horváth András Erik, Horváth Mária, Kavasánszki Orsolya, Kazai Diána, Kovács Levente, Lengyel Kitti, Matisz Károly, Mészáros Bianka, Müller Bence, Orosz Marcell Péter, Siku Anett, Vámosi Ilona Izabella.
12. R osztály (rendészeti tagozat)
Osztályfőnök: Taracközi Katalin
Bakos Dániel, Barkóczi Ádám, Bém Martin, Budai Marcell, Csabai Ádám, Dely Roberta, Dolák Flórián, Glonci Eugénia,Gulyás Gergő József, Gulyás Zoltán, Halász Péter Károly, Haraszin Attila, Jánossy Petra, Juhász Cintia, Kádas Ákos, Kecskés Marcell, Kertész Dóra, Komjáthy Réka, Konyecsnyik Mónika, Kovács Gergely Szilveszter, Lencsés Ábel, Muróczki Eszter, Négyesi Péter,Olejnyik Fanni, Rabócz Dávid, Rohály Roland, Rozgonyi István, Sarkadi Debóra, Sotkó Ivett Ilona, Sváb Martin Gergő, Török Árpád, Vámosi Árpád László, Vecser Milán, Világi Virág.
12. H osztály (hatosztályos tagozat)
Osztályfőnök: Zahuczkiné Pereszlényi Zsuzsanna
Alexa Bettina, Ádám Réka Anna, Árvai Martin, Árvai Zsolt, Baumel Márton Benedek, Bárány Balázs András, Bende Brigitta,Berecz Mátyás, Csendes Petra Krisztina, Dobrosi Henrietta, György-Dini Vivien, Kékedi Boglárka, Képes Panna, Kovács Ákos, Kovács Alexandra Réka, Laczkó Anna Orsolya, Lengyel Gréta, Pataky Zsófia, Tóth-Szőke Patrik, Váradi Zsuzsa, Varga Krisztián.
Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
12. A vendéglátóipar ágazat, szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Halászné Kiss Melinda, Csikai Katalin
Balázsi Soma, Balogh Gábor, Balogh Renátó, Baráth Eszter, Bodnár Boglárka, Bohos Dorka, Fitos Bettina, Harsányi Evelin, Hegedűs Zalán, Horkai Gréta, Hornyák Barbara, Juhász Dániel, Koleszár Barbara, Miskolczi Boglárka, Pável Alexandra, Pongrácz József, Sotkó Kinga, Szabó Dorina, Tamás Máté, Tóth Mirabella, Tóth Nikoletta
12. B vendéglátóipar és kereskedelem ágazat, szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Hauser Gabriella
Béres Alexandra, Bodnár László, Bodolai Ákos, Boreczki Georgina Dorina, Csécsi Lizett, Csukás Viktória, Dávid Petra, Kovács Dominik Bence, Lucskai Orsolya, Lukács Márton, Molnár Boglárka, Nagy Martina, Orosz Alexandra, Prokop Réka Beáta, Sándor Zsófia, Skarupa Szandra, Szacskó Bianka, Tokár Petra, Tóth Fruzsina, Tóth Gréta Virág, Varga Letícia
3/11. C vendéglátás-turisztika szakmacsoport, pincér szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Kovács Csaba
Csikja Enikő, Hallai Szimonetta, Horváth József, Horváth Valentina Renáta, Jónás Anita, Kállai Krisztián, Lakatos Kármen, Lakatos Patrícia, Mészáros Beáta, Nagy Enikő, Palyov Barbara
3/11. D vendéglátás-turisztikai szakmacsoport, szakács szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Turócziné Tolnai Katalin
Ács Adrián, Bárány Annamária, Bolló Bence, Domokos Viktória, Juhász János, Kiss Zoltán Csaba, Németh Gergő, Rovenszki Márk Tamás, Sipos Martin, Zagyi Emerencia
3/11. E kereskedelem-marketing, üzleti adminisztráció szakmacsoport, eladó szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Szalai Gábor László
Balsai Gabriella, Galyas Vivien Mária, Glonczi Viktória, Kiss Vivien, Lakatos Laura, Miklósi Kinga, Mozgi Károly, Rontó Letícia, Szalai Barbara, Tóth Ramóna
5/13. G érettségire felkészítő évfolyam
Osztályfőnök: Dr. Kocsis Lajos
Balogh Éva, Borai Eszmeralda Zsuzsanna, Bukovenszki Márk, Czikó János, Feczu Brigitta Beáta, Jakab Dávid, Jaskó Szabolcs, Konyecsnyik Marcell, Kristóf Noémi, Ónodi Attila, Székely Bianka, Tóth Krisztián, Tóth Péter
SZIKSZÓ
Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola
12. A osztály
Osztályfőnök: Horváthné Szunyog Szilvia
Bosnyák Mária, Csáti Leila Laura, Gulyás Berill Réka, Herczeg Virág Tünde, Hornyák Petra, Jakab Nikolett, Kisbenedek Csenge, Kisbenedek Máté, Kiss Botond, Kiss Réka, KlemaKonrád, Kovács Ákos, Kovács Nóra, Krajnyák Vivien, Lengyel Gréta, Lukács Ádám, Réz Ádám Bendegúz, Rózsa Gergő, Sajgó Krisztián, Sóvári Attila, Szepesi Laura Eszter, Szkibó Béla, Szopkó Inez, Tóth Laura, Tóth Péter Ferenc, Vadon Berta.
12. B osztály
Osztályfőnök: Urbánné Tóth Edit
Balogh Dániel, Berkó Ádám, Bordás Boglárka, Drengubján Titanilla Fiorella, Farkas Patrik, Fodor Patrik, Gáspár Fanni, Görcsös Erzsébet, Gulyás Leticia Eszter, Gulyás Viktória,Horváth Attila Barna, Jakab Gábor, Kohári Szabolcs Gábor, Kukta Zalán, Lakatos Eszmeralda, Mida Nikoletta Friderika, Musa Jessica, Ónodi Iván.
TISZAÚJVÁROS
Szerencsi Szakképzési Centrum Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
4/12. E elektronikai technikus
Osztályfőnök: Kóródi Dávid
Farkas Péter, Horváth Alex Csaba, Jónyer Martin, Medgyesi Péter, Réti Máté, Stefán Krisztián
4/12. G gépgyártástechnológiai technikus
Osztályfőnök: Bazsóné Marossy Rita
Balázs Béla, Balla Bátor, Dulházi Bence, Fakó Viktor, Kiss Márk, Kola Dávid, Mák Csaba Nemes Kata, Nótár Erik Márk, Sándor Mihály, Széplaki Bence, Széplaki János, Tóth Ádám, Váradi Lajos
3/11. V villanyszerelő
Osztályfőnök: Mészáros Attila
Hubai Péter, Hudák Máté, Illés Zoltán, Koren László, Kosina Csaba Péter, Pásztor Bence, Szarka Miklós, Szűcs Márk, Zobolyák Zoltán
4/12. V ügyviteli titkár
Osztályfőnök: Wágner Judit
Balogh Zsófia, Báró Anita, Csáji Krisztina, Erős Helga, Firtkó Fanni, Funák Alexandra, Hoffmann Nikolett, Holló Karola, Horváth Beáta, Hudák Petra, Illés Andrea, József Vivien, Kácsándi Viktória, Lente Katalin Anna, Lipcsei Barbara, Nagy Viktória, Pásztor Nikoletta,Szekerán Gréta, Szokol Stella, Tóth Karola Blanka, Veres Boglárka
3/11. L ipari gépész
Osztályfőnök: Barczi Zsolt
Bandorák Márió, Baranyi László, Demkó Levente, Horváth Dominik, Horváth Péter, Jeddi Ákos Gábor, Kiss Martin Milán, Kiss Zsolt, Matiz Lajos, Németh Márk, Szabó Róbert
3/11. H hegesztő
Osztályfőnök: Rémiás Róbert
Angyalosi Márk, Balog Csaba, Barna Ábel Lajos, Barna István, Barna Péter, Elek László, Funák Gábor András, Gyökér Gyula Krisztián, Hangász Dániel, Károlyi Viktor Tibor, Kocsis Ferenc, Lovász Attila, Lukács Máté József, Molnár Krisztián Zoltán, Nagy BertalanLászló, Nótár Tibor, Páhány Tamás, Simon Dávid, Striteczky István Márk, Szalina Gergő, Tarsoly Erik, Téglási Szebasztián, Vaskó Roland
TOKAJ
Szerencsi Szakképzáési Centrum Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma, Tokaj
12. A angol–német nyelvi tagozatos gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Berziné Takács Ágnes
Antóni Róbert, Baranyi Bianka, Borbély Gergő, Béres Alexandra, Demeter Felícia Rita, Erdős Zsófia Réka, Guth Marcell László, Hell Kitti, Horváth Máté Dávid, Jesztrebszki Zita, Keresztes Barbara, Krecz Anna Virág, Lakatos László, Lengyel Dzsenifer, Nagy Bence, Nagy Márk Attila, Oláh Emese, Pásztor Anna Luca, Patvaros Zsolt, Peimli Bernadett, Rák László Zsolt, Sóvári Vanda, Suller Lili, Sulyok Laura, Szabó József, Szabó Réka, Székely Alexandra Vivien, Titkó Simon, Tóth István, Várhelyi Áron, Venczel Bálint, Zrinyi Nándor
12. B biológia tagozatos – általános tantervű gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Szénási Tibor
Bacsi Éva, Bodnár Botond, Dankó Vivien, Holczreiter Dávid, Kajibás Bence, Kamarás Eszter, Képes Patrícia, Kiss Martin, Kovács Kitti, Kovács Regina, Kőpájer Jázmin, Ludas Dorina Anna, Papp Gábor, Patai Péter Bence, Pénzes Emese, Petró Dominik, Pózer Fruzsina M., Rudolf Adrián, Sóvári Huba Balázs, Szénási András, Tamás Nikolasz Áron, Veisz Márton, Virág Máté, Zakar Eszter
12. C belügyi rendészeti gimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Kónya-Botrágyi Mária
Aranyi Áron, Bodnár Zoltán, Dankó Róbert, Gaál Máté, Ganyu Dzsenifer, Hullár Fanni, Horváth Viktória, Kállai Róbert, Krómer Gergő, Molnár Renáta, Nagy Alex Imre, Nagy Tamás, Oláh Boglárka, Potos Csaba, Sóvári Armand, Szász József, Szász Tamás, Szóláth István, Takács Dorina, Tamás Klementina, Tóth Vivien, Vadászi Rebeka, Vajsz Petra, Vajkai Titanilla Réka, Varga Krisztina
12. D pedagógia szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Kamenyiczki Gábor
Bancsók Laura, Beláz Viktor M., Budinszki Melinda, Galyas Kitti, Gulyás Eszter Nikoletta, Hornyák Mercédesz, Hugya Lilla, Jóni Bianka, Kántor Kitti, Kolozsvári Kinga, Lakatos J. Bianka, Lucskai Emese, Matyisák Petra, Molnár Dóra, Pozsa Dorka, Pribéli Judit, Sorosi Panna, Szárnya Nikolett, Székelyhidi Beatrix Eszter, Szorocsinszki Enikő, Tóth Tímea, Vadászi Adrienn, Varga Kitti, Ziegler Krisztina, Zimmer Marianna
12. E informatika–ügyvitel szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Agócs Miklós
Bán Edit, Bodnár Dominik, Czikó Máté, Csehi Dominik, Füleki Friderika, Galambosi Fanni, Gazdag Vanda , Gulyás Kitti Vivien, Koleszár Ádám, Kristóf Bernadett, Markovics Erik, Mészáros Bálint, Németh Bence, Pethő Petra , Rostás Nikolett, Séra Anita, Soltész Péter, Szanyi Alexandra, Szaszák Anna, Tóth Anikó, Viszokai György, Vizkeleti Boglárka, Zugrovics Márk Attila
12. F rendészet és közszolgálat szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnökök: Balogh Gáborné – Gulyás Zoltán
Ács Dominik, Baksa Zsolt, Balogh Eszter, Balogh Éva Tamara, Bokor Dávid, Czikó Milán, Csákó Kevin András, Duljánszki Emese, Dunaveczki Erik, Farkas Szabolcs, Goda Dávid István, Helmeczi Lilla, Hímer Dorina, Holló Tamás, Hornyák Henrietta, Illés József Miklós, Kovács Viktória Gréta, Kozák Márton Dominik, Kulimár Krisztofer, Malmos Tamás, Simai Zsófia Anna, Szabó Eszter, Szabó Bence, Takács László, Vincze Ádám, Zsiros Zsolt
ÉM