Helyi közélet

2018.10.29. 16:46

Bővítik az igriciek támogatását

Igrici - „Településünk anyagi lehetőségei biztosítottak ahhoz, hogy az Idősek Hónapja alkalmából tartós élelmiszercsomagot biztosítsunk azoknak a 60. életévüket betöltött igrici lakosoknak, akik állandó bejelentett lakcímmel rendelkeznek” – mondta el Kislászló Csaba, Igrici polgármestere.

Igrici - „Településünk anyagi lehetőségei biztosítottak ahhoz, hogy az Idősek Hónapja alkalmából tartós élelmiszercsomagot biztosítsunk azoknak a 60. életévüket betöltött igrici lakosoknak, akik állandó bejelentett lakcímmel rendelkeznek” – mondta el Kislászló Csaba, Igrici polgármestere.

A támogatottak körét szociális alapon szélesíteni kívánják.

ÉM

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában