Helyi közélet

2014.03.31. 10:20

Országos versenyt nyertek a Miskolci Mazsorettek utánpótlás csoportjai

Miskolc, Püspökladány - Március végén került megrendezésre Püspökladányban az Országos „A” és „B” kategóriás mazsorett verseny, ahol városunkat a Miskolci Mazsorett Együttes két utánpótlás csoportja is képviselte.

Miskolc, Püspökladány - Március végén került megrendezésre Püspökladányban az Országos „A” és „B” kategóriás mazsorett verseny, ahol városunkat a Miskolci Mazsorett Együttes két utánpótlás csoportja is képviselte. E rangos eseményen 18 település több mint 400 táncosa vett részt. A versenyzők három korosztályban (cadett, junior, senior) öt kategóriában (botos, pom-ponos, zászló, mix, egyéb eszköz) és négy formációban (solo/duo/miniformáció, csapat) mérhették össze tudásukat. A miskolci lányok sikeresen szerepeltek a versenyen, hiszen 2 arany 1 ezüst és 1 bronz eredménnyel térhettek haza.

A következő megmérettetés a Magyar Mazsorett Bajnokság lesz, melyre június első hétvégéjén kerül sor Móron.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában