Helyi közélet

2013.01.15. 07:41

Harangzúgás jelezte, visszajött az áram

Miskolc - Hétfőn éjjel, éjfél körül “teljes erőből” harangozni kezdett az Avasi templom, jelezték olvasóink. Mi lehetett ennek az oka? - kérdeztük Hangó Istvánt, a Miskolc-Avasi Református Egyházközség lelkészét.

Miskolc - Hétfőn éjjel, éjfél körül “teljes erőből” harangozni kezdett az Avasi templom, jelezték olvasóink. Mi lehetett ennek az oka? - kérdeztük Hangó Istvánt, a Miskolc-Avasi Református Egyházközség lelkészét.A lelkipásztor arról tájékoztatta lapunkat, hogy valószínűleg műszaki meghibásodás állhat az éjféli harangzúgás hátterében, a harangozó automatika hibásodhatott meg. Hangó István hozzátette: nem egyházi okai voltak a jelzésnek, valószínűnek tartotta, hogy áramkimaradás lehetett, ha ilyenkor visszajön az áram, lefut a teszt, és megszólalnak a harangok.

ÉM

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában