Helyi közélet

2012.06.28. 16:24

Diplomát kapnak a Miskolci Egyetemen

Miskolc - A Miskolci Egyetemen folytatódik az idei diplomaátadások sora. Pénteken négy kar végzősei veszik át oklevelüket.

Miskolc - A Miskolci Egyetemen folytatódik az idei diplomaátadások sora. Pénteken négy kar végzősei veszik át oklevelüket.

Állam- és jogtudományi kar

Jogász szak

Antos Anita, Augusztin Eszter, Baktai Mónika, Balogh Nikoletta, Bári Krisztián, Bársony Melinda, Bartók Tamás, Bencsik Márk, Béres Attila, Bernáth Bernadett, Binnyei Ágnes, Bíró Donatella Mariann, Bodnár Beáta, Bőcs András, Brebán Zsófia, Czirják Marcell, Cseh Gergely, Debrei Róbert, Erdélyi Zoltán József, Erdős Zoltán, Fábiánné Bakk, Lilla Judit, Farkas Tünde, Fekete Georgina Liza, Fülöp Ádám Máté, Gál Fruzsina, Gulyás Gergely Áron, Gulyás László, Győri Nikoletta, Holló Mária, Horváth Ágnes, Horváth Csilla, Huszár Réka, Jakab Katalin Kinga, Jámbor Adrienn, Jobban Katalin, Józsa Tímea, Juhász Csaba, Kalocsai Anna, Kalocsai Dóra, Kántor János, Kavecsánszki Réka, Kegyes Péter, Kenéz Anikó, Kiss Dorottya, Kiss Gergely Attila, Kiss Katalin, Kiss Nóra, Kocsisné Tokai Tímea, Koncz Endréné, Kopcsó-Nagy Judit, Kormos Tímea, Kós Gergő, Kottman Dezső, Kovács Andrea, Kovács József, Körei-Nagy József, László Bernadett, Lechner Mirjam, Lerch Judit, Losonczi Balázs, Lődár Lilla, Lövei Bernadett, Magos Andrea, Makács Adrienn, Malacsek Zsuzsanna, Mester András, Miklós István, Mile Enikő, Molnár Dalma, Molnár Mercédesz, Molnár Tamás, Molnár Zsuzsa, Muskovits András, Nagy Kinga, Nagy Zoltán, Názer Ádám, Neufeld Veronika, Oliser Zsolt, Oroszné Darai Kitti, Ökrös Tamás László, Ördög Andrea, Pallay Gergely, Pálóczi Katalin, Papczun Petra Judit, Pásztor Gyula, Pelsőczy Linda Zsuzsanna, Persányi Kinga, Pfliegler Balázs Márk, Pinczés Rudolf, Piskóti Katalin, Plásztán Péter Pál, Polgáry Enikő, Pomázi Péter, Potyka Dorottya, Rácz Tamás, Reiterer Zoltán, Rejtőné Papp Gréta, Rózsahegyi Nóra, Rózsáné Váradi Edina, Sándor Diána, Sápi Krisztina, Sebjan Farkas Hajnalka Mónika, Skurekné Tóth Adél, Sleibi Reda Alán, Szabó Gergő, Szamorodjuk Alex, Szilágyi Szabolcs, Szilberhar Krisztián, Szombathy Csaba, Szűcs Gábor, Tarsoly Tímea, Toma Barbara, Tóth Gergő József, Tóth Ladislav, Tóth Renáta, Tuza Bernadett, Udvarhelyi Bence Péter, Varga Csilla Ildikó, Varga Gábor, Varga Kata, Vass Katalin, Velkei Róbert, Veréb Dóra, Veress Ágnes, Virágh Ágnes

Igazságügyi igazgatási alapszak

Bartha Pálné, Berecz Máté, Berta Szabolcs, Borsós Edina, Csépányi Ildikó, Fridrichné Idrányi Erika, Gaál Enikő, Kiss Adrienn, Koncz Tiborné, Lakatos Enikő, Majláth Nándorné, Sallai Tímea, Sebők Krisztina, Szombatiné Dékány Mónika, Tálas Anett Kitti, Tormay Ágnes, Tóthné Demkó Anna, Trázsi Noémi Katalin, Urr Tünde

Igazgatásszervező alapszak

Arany Virág, Bálintné Szűcs Emese, Béres Brigitta, Cziczó Barnabásné, Csikós Csilla, Csizmárné Gulyás Edina, Danyi Emese, Debreczeni Attila Zoltánné, Gere Ágnes, Gonethné Havasi Mária, Hegyiné Kertész Zsuzsanna, Horváth Rita, Horváth Rita, Juhász Klaudia, Kállai Kinga, Kéri Szabolcs, Kocsisné Gyulavári Judit, Kovácsné Nagy Mária, Kürti Gábor Pál, Lendvai Lászlóné, Máji Ádám, Major Rozália Magdolna, Majoros Erika, Mihali Zsuzsanna, Nagy Alexandra, Páhn Bernadett Mária, Pécsiné Oravecz Andrea, Pénzes Éva, Puzsár Nóra, Rostás Mária, Sallainé Lempner Margit Rita, Sipos Mercédesz Violetta, Szűcs Beatrix, Tatár Nóra Csilla, Tóthné Balogh Mónika, Új Hanna, Uri Melinda, Vajas Tünde, Vajas Tünde, Zsolnai Krisztina

Közigazgatási mester szak

Ádám Zsuzsanna Mária, Aponyi Imréné, Balázs György Andrásné, Baloghné Pásztor Éva, Drucskóné Nagy Renáta, Dunmadené Varga Zsanett, Fehérváriné Vorák Tünde, Fenyő Márk, Forgács Ferenc, Garadnai Katalin, Győri János, Hajnal István, Juhász Andrea, Kazár László Györgyné, Király Gáborné, Kovács Attila, Lengyelné Bús Zita, Nyéki Andrea, Pócsi Klára Erika, Putz Csaba, Sullerné Pók Éva, Szabó Zsoltné, Szűcs Márta Éva, Timkóné Mátyás Anikó, Tóth Attila, Tóthné Varga Zsuzsanna, Urrné Gál Emese, Virág Angelika, Virág Ildikó, Zsáryné Tóth Marianna

Munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási alapszak

Bacskóczky Ágnes, Bélteky Attila, Bialkó Anita, Bodnár Petra, Borossné Lesó Anna, Bótáné Jenes Erika, Czéklás Réka, Csontos Andrásné, Dávid Csilla, Dendelné Tóth Anikó, Diczháziné Tóth Edit, Dobákné Barczi Ildikó, Dóczy Boglárka, Fábián Júlia, Fabu Tiborné, Fekete Nóra, Gácsi Veronika, Gyula Judit, Horpácsi Andrea, Horváth László, Horváth Sándorné, Huszár Dóra, Kissné Berecz Mónika Ilona, Koleszár Marianna, Kotán Róbert, Kovács Mária, Kovács Zoltán, Krivjánszkyné Tóth Beáta, Kuruc Dóra Brigitta, Lovászné Misalek Tímea, Mihalkóné Magna Katalin, Nagy Nóra, Nagy Zoltánné, Nemes Éva, Ölveti Szabina, Przetacznikné Szuhai Judit, Rázsóné Halász Éva, Rózsavölgyi Tibor, Ruszkai Attiláné, Sánta Zoltánné, Simonné Binó Ágota, Somogyiné Nagy Gabriella, Stumpf Krisztina, Szabó Judit, Szabó Zsuzsanna, Szíjjártó Istvánné, Szilváné Turányi Ágnes, Tóth Andrea Tünde, Tóth Anett, Tóth Krisztina, Tóth Nóra, Untisz Adrienn, Varga Zoltán Tiborné, Vaszilkó Krisztina, Veres Mária, Verhóczki Ágnes, Zsirosné Fábián Gyöngyi

A Bűnmegelőzési koordinátor szakirányú képzés

Aleva Mihályné, Andáné Kálóczi Rita, Bálint Zsolt, Barátki László Attila, Besnyi Krisztina Mónika, Bundik Angéla, Csige János, Csikósné Kovács Erika, Dolenszky Attila, Domján Zsuzsanna, dr. Becsei Éva, dr. Fekete Ágnes, Fehér Edina, Fésűsné Brosch Andrea, Gáspár Mihály Márton, Gelei-Tóth Gabriella, Gyúréné Vadon Ildikó, Hazag Krisztina, Horváth Marianna, Iklódi Imréné, Jaskóné Begala Beatrix, Katona Csabáné, Kázmér Gerzson, Kertészné Tar Márta, Kiss Beáta, Kovács Zsolt, Kovács Zsoltné Molnár Annamária, Kőműves Lídia, Kulcsár Judit, Mizserné Nagy Henrietta Katalin, Mohai Gergely, Molnár Irén, Nagyné Mátrai Melinda, Orosz Orsolya, Ozsváth Ildikó Zsuzsanna, Pápai Istvánné, Pataki Ágnes, Pogonyi Márta, Révész Anikó, Rigeti Anikó, Schéderné Molnár Tünde, Schmidné Kiss Nóra, Silye Gábor, Sipos Katalin, Szabó Péter, Szálkai Ferencné, Szathmáry-Király Orsolya, Szegedi Krisztina, Szily Béláné, Szoboszlai Enikő, T. Hari Andrea, Takács Lajos Gyula, Tisztl Ágnes, Tóth János Tamás, Tóth Norbert, Uzelmann Anna Ildikó, Vajkó Szilvia, Varga Hajnalka, Veres Krisztina

Bartók Béla Zeneművészeti Intézet

Előadóművészet alapszak

Anderkó Dániel (klasszikus klarinét előadóművész), Biróné Vargyas Márta (klasszikus ének előadóművész), Bodnár Balázs (klasszikus gitár előadóművész), Buda Adrienn (klasszikus fuvola előadóművész), Csányi Zita Mária (klasszikus orgona előadóművész), Csécsi Hajnalka (klasszikus gordonka előadóművész), Csuka Ágnes Karolina (klasszikus zongora előadóművész), Fodor Csaba (klasszikus furulya előadóművész), Hankószky Tünde (klasszikus zongora előadóművész), Hodosán Hajnalka (klasszikus ének előadóművész) Hujber Tibor (klasszikus gitár előadóművész), Jakab Zsófia (klasszikus hegedű előadóművész), Karafa Zsuzsa (klasszikus mélyhegedű előadóművész), Kelemen Attila (klasszikus kürt előadóművész), Lénárt György (klasszikus gitár előadóművész), Molnár Alexandra (klasszikus gordonka előadóművész), Péterváry Ádám (klasszikus zongora előadóművész), Székely Anikó (klasszikus oboa előadóművész), Szuhánszki Ruben (klasszikus gordon előadóművész), Tóth Zsombor (klasszikus orgona előadóművész), Zsalakovics Éva (klasszikus fuvola előadóművész), Fazekas Bernadett (klasszikus gitár előadóművész)

Szakirányú továbbképzés

Laczi Sándor (klasszikus gitár előadóművész), Mérai Attila (klasszikus gitár előadóművész)

IV. éves képzés

Sántáné Kiss Orsolya (oboatanár, kamaraművész)

Mesterképzés (120 kredites)

Bali János (okleveles furulyatanár), Bíró Ágnes (okleveles szaxofontanár), Czakó Péter István (okleveles szaxofontanár), Dobos Bianka (okleveles zongoratanár), Halász Zsuzsanna (okleveles hegedűtanár), Koleszár Ákos (okleveles gitártanár), Lengyel Laura (okleveles gordonkatanár), Nagy Máté (okleveles harsonatanár), Panyiczki Anikó (okleveles furulyatanár), Rick Róbert (okleveles zongoratanár), Plósz Csilla Titanilla (okleveles zongoratanár), Szabó Éva (okleveles zeneismeret-tanár), Petzer Ferenc (okleveles gitártanár)

Mesterképzés (60 kredites)

Antal Anita (okleveles zongoratanár), Avedikian Viktória Terézia (okleveles énektanár), Belkovics Zoltán (okleveles énektanár), Borbélyné Béres Enikő (okleveles zeneismeret-tanár), Gál Judit (okleveles énektanár) Gelencsér Gábor János (okleveles gordonkatanár), Jakubik Mária (okleveles hegedűtanár), Kiss Dávid (okleveles zongoratanár), Molnár László Istvánné (okleveles zongoratanár), Nagy Albertné (okleveles zongoratanár), Pilz-Léránt Katalin (okleveles zeneismeret-tanár), Takács Adrienn (okleveles zongoratanár), Tresó Katalin (okleveles mélyhegedűtanár), Tóth Eszter (okleveles hegedűtanár), Várda Péter (okleveles klarinét-tanár)

Egészségügyi Kar

Védőnő, gyógytornász és képalkotó diagnosztikai analitikus szak

Bokor Zsófia, Bolla Barbara, Bujdosó Nikoletta, Csorba Ádám, Frecskóné Szendrei Beatrix, Gárdosi Edit, Jobbágy Mária, Jobbágy Márta, Juhász Enikő, Juhász Júlia, Kárándy Andrea, Kardos Eszter, Kolacsek Júlia, Kókai Tímea, Lengyel Gyöngyvér, Lovas Csilla, Mogyorósi Zsuzsanna, Mokánszki Béla, Molnár Tünde, Orosz Lívia Vanda, Petrovics Vanda Mária, Sebők Gabriel, Seress Anna Veronika, Szabados Bianka, Szabó Adrienn, Szabó Petra, Szabó Zsófia, Tamási Mária, Uzonyi Zsuzsanna, Varga Katalin, Zámbó Szabina Ildikó

Klinikai kutatási munkatárs (CRA) szakirányú továbbképzési szak

Bányai Gábor Dusán, Csik Anita, Krajcsirovits Kinga, Krassóvári Diána, Majerszky Judit, Dr. Nagy Etelka, Dr. Oláh Judit, Papp-Imling Bernadett, Patik Júlia Mónika, Plósz Boglárka, Tóth Zsuzsanna, Dr. Wiedemann István

Gépészmérnöki és Informatikai Kar

Egyetemi gépészmérnöki szak

Balogh István, Gecse Roland, Gyenes Gábor, Kollár Ferenc, Kövesdy Lóránt, Kosnyíder Gábor, Rédei László, Szepessy Zoltán

Egyetemi műszaki informatikus szak

Birta Oszkár Gergely, Darnai Tibor, Gárdosi László, Szívós József, Jacsó Attila, Szabó Zoltán

Egyetemi kiegészítő műszaki informatikai szak

Darnai Tibor, Szabó Zoltán

Főiskolai gépészmérnöki szak

Belső Péter, Horváth Balázs, Juhász Zoltán, Karancsi Ákos, Kovács Péter, Lontai Tibor, Molnár Attila, Risóczki István, Sajtos Gyula, Szűcs Sándor, Takács Zoltán

Főiskolai villamosmérnöki szak

Bajnok Zoltán, Bajnokné Gácsi Mariann, Bóka Róbert, Dobos Andrea, Kálmán Barnabás, Kaló József, Komoróczki Krisztián, Pálinkás Zsolt, Péter imre, Spisák István, Szomolya László

Gazdaságinformatikus alapszak

Keczeliné Francsics Zita, Szilágyi Gyula

Gépészmérnöki alapszak

Áts Dávid, Barta Richárd, Batha Béla, Bazsó Norbert, Bűdi László, Gráma Dávid, Hódi Gábor, Horváth Gábor, Hraskó János, Jackovits Tamás, Jakab Róbert, Józsa Gábor, Kaposvári Csaba, Karacs Csaba, Karászi Roland, Mátyás Gábor, Molnár Emese, Molnár Levente, Nohalka Zsanett, Nagy Róbert Csaba, Pálfi Sándor, Reich Zsolt, Rézsó Tamás, Sándor Balázs, Sas Péter, Soóváry Bálint, Szabó László, Szilágyi András, Török Tamás, Vass Imre, Zakar Katalin

Gépészmérnöki mesterszak

Arnóczki József, Balogh Endre, Bodnár István, Daróczy László, Dulay Gábor, Erdős Sándor, Gályász Dániel, Gris István, Jacsó Zoltán, Killer László, Koncsik Tamás, Kostyánszki Balázs, Krámer Gyula, Kulcsár Norbert, Makó László, Mankovits Ádám, Naftz Tamás, Nagy László, Orosz László, Pósalaky Dóra, Póti Zoltán Balázs, Sikur Petra, Sinka Áron, Szabados Anna Réka, Szajlai Csaba, Szalai Tamás, Száraz László, Tóth András, Varga Zoltán Dénes, Zavaczki Ádám

Ipari termék- és formatervező mérnöki alapszak

Módis Attila Csaba, Perera Manuel György

Logisztikai mérnöki mesterszak

Flekács Norbert, Kis Katalin, Mida Renáta

Mechatronikai mérnöki alapszak

Agócs Tamás, Barta-Kondás Mátyás, Borbély András, Kmecz György, Kovács Dénes Máté

Mérnök informatikus alapszak

Barta Lóránt, Bartók Roland, Fodor Gábor Dénes, Fülöp Gábor András, Gyökér Gábor, Kaliczka Gergely, Kállai Norbert, Karsai Szabolcs, Marcsák Gábor Zoltán, Molnár Gábor, Nádor József, Pucsok Barnabás, Recskó Ádám, Tirk Árpád, Tóth-Szabó Mária, Vitányi Lajos, Zöld Ágnes

Mérnök informatikus mesterszak

Bracok Ludovit, Haaz Zsuzsanna, Haluska Zsolt, Kiss Dávid, Méhes László, Pásztor Ádám, Pintér Judit Mária, Prókaj Dávid, Rádi Péter

Műszaki menedzser alapszak

Bereczki Zoltán, Fekete Noémi, Keliger Karolina Mária, Kupai Zoltán István, Molnár István, Németh Attila, Hanzó Csilla, Papp Ádám, Simon Dániel, Szabó János, Szabó Norbert, Szaszák Péter

Programtervező informatikus alapszak

Bodai Richárd, Csikó Richárd, Forgács Attila, Gömöri Dávid, Lengyel Bálint, Meskó Balázs, Pribula Péter Balázs, Ryabchenko Petro, Szabó Gábor, Szabó Péter, Vécsey Dávid

Villamosmérnöki alapszak

Antal István, Berecz Adrián, Dudás Zsolt, Fejes Tamás, Németh Attila, Petró Tibor Krisztián, Szívós József, Tőkés Bálint

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában