Helyi közélet

2010.04.28. 10:28

A 2010-es ballagók névsora Borsodban I.

<p>Miskolc - Összeállításunkban az idén Miskolcon ballagó középiskolások névsorát közöljük. Most töltik utolsó heteiket, napjaikat a gimnáziumokban, középiskolákban, szakképző iskolákban az idén végző diákok. A miskolciak listája a következő.</p>

ANDRÁSSY GYULA SZAKKÖZÉPISKOLA

XII. A
Gépészet
Osztályfőnök: Némedi Csaba
Műhelyosztályfőnök: Madácsi István
Barsi Dániel, Bíró János, Csécsi László Péter, Davidov Zoltán Krisztián, Demeter Péter, Fövenyes Balázs, Gönczi Ákos, Héger Roland, Kiss Tamás, Kiss Viktor, Koós Ervin, Kovács István, Kun Viktória, Lipták Gergő, Molnár Péter, Nagy Péter, Oláh János, Paranai Gábor, Popovics Géza, Sikur Tamás, Simárszki Tamás, Szabó Ádám, Szabó Dávid, Szakács Sándor, Takács Imre, Tánczos Dániel, Varga Gyula, Vissi László Attila, Zsoldos Tamás

XII. B
Gépészet
Osztályfőnök: Ladányi Béla
Műhelyosztályfőnök: Várhegyi Miklós
Almási Dávid, Bárdos Tamás Levente, Benke Máté, Bodnár Ákos, Boller Dániel, Budai Roland, Csősz Imre, Deák Tamás, Demjén Martin, Francócki Dávid, Füredi Döniz, Gerván Dávid, Gulyás Dániel, Jeney Szabolcs, Karsza Gábor, Kocsis István, Korom Ferenc, Kovács Roland, Kriskó Richárd, Kurecskó Dávid, Mérő Péter Gyula, Morvai Ákos, Németh Gergő István, Papp Gábor Tamás, Papp Lóránt, Paranai Gábor, Riespler Valter, Sápi Balázs, Szabó Bence, Szabó János, Szöllősy Gábor, Sztraka Gábor, Takács István, Ungvári Zsolt, Virág Dávid

XII. C
Informatika
Osztályfőnök:Tatárné Cselei Csilla
Ádám Attila, Ágoston Gábor, Csáki Gergő, Deme Zsolt, Elek Marcell, Flaskó Gergely, Gál Gergő, Gondol Ákos, Jászter István, Juhász Brigitta, Kálmán Roland, Kelemen Fruzsina, Kovács Szabolcs, Kubinyi Emese, Leskó Sándor, Margita István, Mészáros Ádám, Molnár Sándor, Nagy János Dávid, Papp Tamás, Pázmán Zoltán, Péter Dániel, Riespler Norbert, Sándor Ákos, Sánta Ákos, Seres Olivér, Szabó Tamás, Szegedi Dorina, Szóráth Milán, Tardi Mátyás, Üszögh Dávid, Vigh Renáta Mónika

XIII. D
Angol nyelvi előkészítő, német nyelvi előkészítő, informatika szakirány
Osztályfőnök: Jakó Gyöngyi
Ádám Bálint, Almási Ádám, Arouche Ádám, Cziczer Norbert, Györki Tamás, Harangi Zoltán, Herman Balázs, Hornyák István, Huszár Enikő, Huszti Ádám, Kántor Mónika, Kiss Enikő, Kovács Ádám, Kovács Krisztián, Lévai Csaba, Lövei Márk, Márton Norbert, Nyirkó Krisztina, Pásztor Zsófia, Rőczei István, Szabó Dávid, Szalánczi Martin, Szűcs Tamás, Tóth Gergely Bálint, Tóth Katinka, Ujság Zoltán Máté, Uram Dénes, Vaszily Roland, Virág Gergely

XIII. E
Magyar-szlovák két tanítási nyelvű, Informatika szakirány
Osztályfőnök: Csicsekné Csicsvári Erzsébet
Belkó Csaba, Berta Ágnes, Debus Enikő, Debus Márta, Doszpoly Roland, Hegedűs Hajnalka, Juhász Gergely Flórián, Kovács Tímea, Lengyel Péter, Mórucz Nikolett, Riespler Zsolt

 

AVASI GIMNÁZIUM

12/1
Angol-magyar/német-magyar két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Arday Istvánné
Ádám Patrícia Regina, Balázsdi Szabó Viktor, Bánrévi Gréta, Batka Dalma, Czégé Balázs, Farkas Petra, Garamszegi Kata, Garzó Galatea, Gergely Beáta, Gyuris Krisztina, Illés Viktória, Koleszár Zoltán, Lázár Adrienn, Lázár Lilla, Mahmoud Bakri Amina, Matisz Zsófia, Mátyus Enikő, Miklós Réka Bettina, Pozbai Virág, Prókaj Lilla, Remeczki Ádám, Svajko Bence, Szabó Krisztián, Szilágyi Ferenc, Szőr Mirjam Magdolna, Tengely Ildikó, Tóth János, Tóth Melinda, Török Tímea, Várföldi Vivien, Varga Lilla, Varga Péter Csongor, Zelei Zsófia

13/2
Öt évfolyamos képzésű emelt szintű angol-német/angol-francia
Osztályfőnök: Dr. Bacsó László
Aczél Ádám, Almási Zsófi a, Bárdos Tamás, Begyik Brigitta Ágnes, Bodnár Vivien, Boros Tekla, Czeglédi Viktória, Csorba Júlia Luca, Csorbai Péter, Gecse Dóra, Gonda Diána, Honti Eszter Viktória, Ilina Dávid, Ilyés Judit Zita, Javitás Janka, Kis Adrienn, Kovács Viktória, Matiz Lilla, Medve Csaba, Miklós Rita, Molnár Petra, Molnár Vivien, Nagy Krisztina, Oláh Barbara Viktória, Pál Robin, Papp Renáta, Rácz Gabriella, Révész Katalin, Soltész Petra, Timkó Réka, Tóth Hanna, Tóth Máté, Varga Bianka, Varga Eszter

12/3
Emelt szintű magyar/történelem/ rajz
Osztályfőnök: Antalné Koska Noémi
Ablonczy Dávid, Adorján Judit Fanni, Bacsó Vivien, Balogh Alexandra Lilla, Barta Fruzsina, Belicza György, Birtalan Orsolya, Braskó Bettina, Csibi Andrea, Csuzda Kitti, Dancs Bettina, Dombovári Ágnes, Éliás András, Fehér Natália, Gyükér Zsófi a, Hojdák Zoltán, Juhász Ádám, Kislászló Zsuzsa, Kiss Virág Georgina, Klementik Ferenc, Kuremszki Dorottya, Makkai Tamás, Mile Balázs, Molnár Melinda, Przetacznik Dorottya, Szegedi Márton Zsolt, Szilágyi Ádám Viktor, Szilágyi Bernadett, Tóth Emese, Tringel Mariann, Varga Roland, Vazsita Nóra

12/4
Emelt szintű biológia/általános
Osztályfőnök: Untiszné Csetneki Csilla
Ambruzs Nikolett, Balogh Krisztina, Bodó Mátyás, Bók Viktória, Csorba Emese, Handa Alexandra, Hojnyák Ádám, Horváth Noémi, Hossó Evelin, Illovai Ádám, Kónya Levente, Kormos Dániel, Lőrincz Adrienn, Lukács Luca, Magyar Fanni, Müller István, Nagy Gréta, Nagy Krisztina, Nagy Viktória, Novák Lilla, Sencsik Roland, Szarka Ivett, Szarka Klaudia, Szarka Petra, Tóbiás Eszter, Túrós Adrienn, Vágner Máté, Vámos Attila, Vámosi Vivien Cintia, Varga Barnabás, Zsemkó Márk

12/5
Hat évfolyamos képzés
Osztályfőnök: Csabalik Zsuzsanna
Angyal Lilla, Árvai Zsófi a, Bodzássy Bettina, Bőcsi Blanka, Böszörményi Szebasztián, Dafkó Eszter, Fabók Fanni, Gonda Zsófi a, Götz Glória, Gulyás Fanni, Gyulai Luca, Henyecz Dávid, Józsa Adrienn, Katona Tímea, Kiss Gábor, Kovács Ildikó, Lerner Annamária, Lovas Richárd, Nagy Enikő, Nagy Tímea, Oláh Gergő, Papp János Attila, Péter Marianna, Sperka Kálmán, Svidró Zsófi a, Széles Eszter, Tállai Tamás, Tóth Tímea, Zsiros Gabriella

 

BAROSS GÁBOR KÖZLEKEDÉSI ÉS POSTAFORGALMI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. A
Közlekedési szakmacsoport
Osztályfőnök: Aradi Zsolt
Asztalos Márk, Balázs Bertalan, Barkóczi Márk, Barna Zsolt, Burai Zoltán, Farkas Viktor, Fehér Edvárd, Guba Viktor, Kánya Tibor, Kaposvári Béla, Kiss Gábor, Klema Gergely, Kocsis Zsolt, Kovács Zoltán, Lajka László, Lendeczky Dávid, Lerch Zsolt, Lovász Tamás, Magos Zoltán, Orliczki Balázs, Pásztor Tamás, Soltész Márton, Suba Gergely, Szabó Ádám, Szendi Gergő, Tóth Norbert

12. B
Közlekedési szakmacsoport
Osztályfőnök: Detki Zsófia
Balog Krisztián, Barna Ádám, Belinszky Péter, Dakó Péter, Együd Ádám, Erdősi Levente, Gyöngyösi Marcell, Heiszman László, Kéméndi Tibor, Jurecz Dániel, Kilián Dávid, Kolosai Gergő, Lakos Péter, Medve Levente, Mikó Krisztián, Molnár Kálmán, Molnár Norbert, Nyíri Tamás, Orosz Ádám, Takács Zoltán, Tóth Albert, Vass Ferenc, Veres Imola, Zsíros Sándor

12. D
Közlekedési szakmacsoport
Osztályfőnök: Faragóné Csacsovszky Krisztina
Balogh Réka, Dósa Dávid, Drótos Bianka, Dupta-Tóth Endre, Ferencz Tekla Erzsébet, Fige Vivien, Hugli Attila, Jemerik Orsolya, Katona Brigitta, Kelemen Tímea, Kóczián Zsanett, Kohányi Krisztina, Kónya Zsanett, Kopcsó Balázs, Kurcsik Alíz, Lakatos Klaudia, Lévai Ildikó, Majtényi Adrienn, Molnár Erik, Nagy Gábor, Nagy Péter, Nyeste Nikolett, Radics Ferenc, Sós Orsolya, Szabó Enikő, Szász Mihály István, Tanczik Henrietta, Tóth Tamás Béla

12. E
Kereskedelem, marketing szakmacsoport
Osztályfőnök: Lődár Ildikó
Balák Emese Anikó, Baráth Enikő, Bodnár Katalin, Csömör Miklós, Dojcsák Eliza, Fekete Martin, Hanyecz Henrietta, Horváth Ágnes, Juhász Anett, Kiss Brigitta, Kosdi Bernadett, Kota Alexandra, Nagy Alexandra, Nótár Noémi, Papp Alexandra, Plaszkó Evelin, Subert Attila, Szabó Edina, Szegedi Tünde Franciska, Sztraka Márton, Tóth Annamária, Tóth Zsuzsanna

12. F
Kereskedelem, marketing szakmacsoport
Osztályfőnök: Juhász Bertalanné
Balla Norbert, Bónyai Melinda, Csapó Viktória, Csorba Klaudia, Földi Orsolya, Hajdú Evelin, Homenszki Erzsébet Kitti, Kerékgyártó Ivett, Korcsog Réka, Kovács Zsuzsanna, Lakatos Gabriella, Löcsös Fanni, Tózsa Orbánné Magyar Eszter, Mandzák Beáta, Marczis Dalma, Nagy Anita, Pályka Mária, Papp Lilla, Pataki Henrietta, Póta Alexandra, Seres Gréta, Sivák Andrea, Szabó Klaudia, Szabó Nóra, Szegő Dávid, Szilágyi Laura, Tóth Ditta, Tóth Nikolett, Váradi Erzsébet, Veres Brigitta

 

BARTÓK BÉLA ZENEMŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA

12.
Osztályfőnök: Szendrei Zoltán
Balogh Bettina, Boda Gergely, Bordás Eszter, Csonka Petra, Fógel Erik, Hajnal Ferenc, Kis-Végh Diána, Kozák Anita Mariann, Laczkó-Pető Balázs, Ling Emese, Nagy Renáta, Mezei Dániel, Milibák Dóra, Pető Dóra Csilla, Piller Benjámin, Pogány Bianka, Puporka Melánia, Sallay Virág, Török Klára Petra, Turiczki Daniella, Ujj Imre, Viszlai Dániel, Mészáros Zsolt Máté, Sándor Ferenc

 

BERZEVICZY GERGELY KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓ-IPARI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. A
Belkereskedelmi szak
Osztályfőnök: Sereg Edgár
Abu-Zeit Leith Naser, Bódig Fruzsina, Dankó Adrienn, Dankó Zsófi a, Dozsnyák Gergő, Dudás Márk, Farkas Gábor, Farkas Judit, Fatula Angéla, Fazekas Zsombor, Gorgyán Réka Anita, Gulyás Marcell, Harangi Viktória Katalin, Kiss Márk Zoltán, Konderák Renáta, Máté Szandra, Nagy Petronella, Németh Alexandra, Ocsenás Zsolt, Orosz Bettina, Pohubi Árpád, Sélei János, Stipta Vivien, Szabó Brigitta, Szabó Dániel, Szemán Dóra, Szilvási Kitti, Sztupjár Szilvia, Takács Dóra, Tompa Krisztián, Török Diána, Varannai Zsófi a, Virág Judit, Zelen Diána

13. B
Külkereskedelmi szak
Osztályfőnök: Polyák Barbara
Amarsaikhan Nandinerdene, Antal Andrea, Balogh Nikolett, Bodnár Nikolett, Bodnár Orsolya, Buzinszki Lilla, Fedor Flóra, Fedor Veronika, Hornyák Szandra, Jáborszki Angéla, Jakab Szabolcs, Kiss Kinga, Koschik Flóra, Kovács Barbara, Kovács Réka, Krocsek Lilla, Kucsma Judit, Mézes Judit, Nagy Alexandra, Papp Alexandra, Popovics Nikolett, Répászki Péter, Rozgonyi Ádám, Salai-Boldizsár Levente, Scheff er Szabina, Sipos Ádám, Sugár Máté, Szőlősi Adrián, Tar Gergő Ferenc, Tóth Árpád, Tóth Gergő, Varga Alexandra, Varró Lilla Veronika

13. C
Két tanítási nyelvű idegenforgalmi szak
Osztályfőnök: Szigeti-Farkas Ágnes
Arnóczki Flóra, Bakos Adrienn, Bánfi Ildikó, Barczikay Anita, Bordás Bernadett, Braun Ádám, Budai Tamás, Demcsák Tímea, Farkas Soma, Fodor Kitti, Győri Eszter, Györkei Brigitta, Hajdú Bernadett, Hallgató Dávid, Hámori Árpád, Haraszy Marina, Kárpáti Károly, Kocsis Karina, Kolozsvári Tibor, Kovács Krisztina, Kovács Milán, Mede Lilla, Misli Emese, Molnár Alexandra, Nagy Eszter, Orloczki Réka, Pataki Zita, Pulh Patrícia, Sárdy Réka Ramóna, Seszták Nikolett, Szeli Kitti, Tanyi Enikő, Tirpák Eszter, Tóth Alexandra, Veres Vivien

 

BLÁTHY OTTÓ VILLAMOSIPARI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. B
Osztályfőnök: Kiss István
Báthori-Kiss Ádám, Bódi Tamás, Botos Ignác, Csorba Attila, Deák Ádám Ferenc, Engi Tamás, Fenyves Richárd, Gergely István, Handzó Réka, Harangi Edvin, Jablonkai Péter, Károlyi Máté, Kerber László, Kiss Dániel, Kmetcz Patrik, Kocsik Krisztián, Matusz Szabolcs, Medve Attila Árpád, Miklósi Ádám, Novák Bence Gergő, Pap Norbert, Papp Ádám, Simon Tamás, Soltész Péter, Sóvári István Péter, Stipula Máté, Szabó Dávid, Szilágyi Adrienn, Varga Márk

12. C
Osztályfőnök: Fejér Szabolcsné
Berengyán Tamás Zsolt, Biró Péter, Bódi László, Boros Márton, Csala István, Csépke László, Haraszti Zsolt, Jancsó Bálint Gábor, Jenyó Tamás, Juhász Gergely, Koncz Dávid, Kovács Sándor, Kuczó Máté, Máté Zoltán, Olasz Ádám, Pece Márk Gergő, Prebendárcsik Zoltán, Radványi Péter, Sepsi Máté, Stán Patrik, Szabó László István, Tamkó Roland, Tóth Balázs Bertalan, Tóth Béla Bence, Uher Gábor, Urbán Alex, Valaska László, Vass Attila Máté, Vaszily László, Vilk János

12. D
Osztályfőnök: Czétényi Gábor
Adorján Dávid, Berecz István, Bodnár Béla, Bőhm Balázs, Fekete Gábor, Fodor Gergő, Hegedűs Balázs, Hortobágyi Péter, Ilasik Zsolt, Kmeczkó Dániel, Konarik Tamás Imre, Lapsánszky Balázs, Lengyel Gergő, Lőrincz Gábor, Makó Dávid Gyula, Martos Ádám, Mecser Dávid, Molnár Zoltán, Moroncsik Márk, Nyisalovits Csaba, Orbán Tamás, Palla Péter Zoltán, Potyka Bálint, Szakács László, Takács Dániel, Takács Gergő, Toboz Máté Márk, Tóth Róbert, Tuncsik Martin, Zbiskó Attila

13. A
Osztályfőnök: Kissné Kárpáti Erika
Csizi Zsolt, Drótos András, Gábor Péter, Fehér Edina, Hajdú Bence, Harsányi Gábor, Juhász Gergő, Kanyok Gergő, Kanyog Gergő, Knizner Gábor, Koleszár Péter, Mácsi Milán Márk, Molnár Ádám, Molnár Dávid, Molnár Tamás, Obóczki Ádám, Oláh Tamás, Oszlányi Mária, Pásztor Attila, Papp Péter, Petruska Gábor, Ruszka Krisztián, Szecskó Bence, Szopkó Ádám, Tóth Zoltán Máté, Tőkei Viktor, Venczel Márk András, Zádeczki László

 

DEBRECZENI MÁRTON SZAKKÉPZŐ ISKOLA

12/É
Élelmiszeripari szakmacsoport
Osztályfőnök: Asztalosné Kokos Edina
Arlett Ildikó Bianka, Czeglédi Gyula, Czirjáki József, Cseh Szilveszter, Csikós Réka, Dőri Ákos, Ferecz Krisztián, Fülöp Renáta, Hájer Anikó, Hankó Zsuzsanna, Hojnyák Gábor, Kiss Csaba, Korenyek Kinga, Kovács Ákos László, Mikovszki Gábor, Mrázik Katalin, Nagy Klaudia, Németh Laura, Orosz Rita, Solcz Gábor, Szőlősi Viktória

12/F
Mezőgazdasági és elektrotechnikai szakmacsoport
Osztályfőnök: Vasók Gyuláné
Basa Bianka, Búzás Nikolett, Dégi Krisztina, Flaskó Dávid, Gúth Eszter Diána, Horváth László, Jobbágy János, Juhász István, Lakatos András, Masason Tímea, Mida Bettina, Mihály Lajos, Soltész Richárd, Szabó Tibor, Szakáczki Noémi, Timkó Szabina, Valcsák Levente, Zádori Gergely

12/H
Informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Bodnár Imre
Adamovics Angéla, Balogh Ferenc, Barna Nikolett, Bilonka István, Bódi Bernadett, Budai Gyula Ádám, Czifra Tamás, Emődi Richárd, Filek Gábor, Halász Gergő, Hidvégi Ádám, Horváth Ramóna, Kamuka Szidónia, Királyházi Alex, Kormos Marianna, Kótai Ágnes, Kovács Gábor, Kovács Ivett, Lakatos Zoltán, Máté Bence, Nagymengyi Csaba, Ónodi Attila, Ónodi Henrietta, Pálinkás Gergő, Répási Gábor, Simárszki Ádám, Varga Gábor

2/12/c
Húsipari termékgyártó, zöldségtermesztő szakmacsoport
Osztályfőnök: Kozma József
Húsipari termékgyártó: Balogh Kálmán, Bercsényi Péter, Horváth Balázs Gábor, Illés Krisztián Ákos, Putnoki Tibor, Tóth Gábor Csaba. Zöldségtermesztő: Balogh Ádám, Balogh Gábor, Csóka Gyula, Kalocsai Julianna Ágota, Laczkó Szilvia, Ruszó Alex, Szabon Rita, Varga Margit Ilona, Varga Roland

2/12/i
Pék

Osztályfőnök: Leskó Ildikó
Balkányi Enikő, Csonka Sándor, Hegedűs Klaudia, Kiss Annamária, Korotki Anna, Linzenbold Attila, Lukácsik Gábor, Putnoki Árpád, Rózsavölgyi Zsanett, Vincze Gábor

3/13/j
Pék-cukrász
Osztályfőnök: Dr. Gégényné Mártha Nóra, Teszárovics László
Bacsó Ágnes, Bancsók Kinga, Borz Ferenc, Drótos Attila, Fazekas Zoltán, Hajdu István, Hornyák Csaba, Horváth Péter, Hős Nikolett, Jónás Erika, Juhász Zsuzsanna, Kállai Erika, Keszler József, Laczkó Márta, Pocsai Tamás, Stefán Roland, Szabó Marianna, Szatmári Klaudia, Szolga Katalin, Tóth Marianna, Török Katalin, Váradi Gina, Vincze Anita, Zsóka Bálint

 

DIÓSGYŐRI GIMNÁZIUM

12. A
Általános tantervű humán és szakosított tantervű testnevelés
Osztályfőnök: Espán István
Barta Máté, Besenyei Csaba, Bodnár Nikolett, Deme Attila, Gável Balázs, Gulyás Lilla, Hajdu Gergő, Illés Richárd, Jakab Tamás, Kele Nikoletta, Kocsis Bettina, Kopasz Zsolt, Kovács Bence, Kovács Máté, Kovács Szilárd, Kramcsák Adrienn, Leviczky Péter, Mészáros Balázs, Mogyorósi Tamara, Nagy Anett, Orliczki Szabolcs, Őri Annamária, Papp Nikolett, Pipoly Dalma, Sándor Hajnalka, Szabó Lejla, Szűcs Ádám András, Szücs Balázs, Terbócs Anett, Urbancsik Attila, Veres Boglárka, Virág Lili, Zsóri Zsófia

12. B
Egyedi tantervű biológia és általános tantervű reál
Osztályfőnök: Baloghné Dósa Erika
Barta Kondás Enikő, Bencze Gréta, Boros László, Buda Levente, Czapár Edina, Cservenyák Alma, Demeter Nikoletta, Demián Szabolcs, Erdősi Máté, Fieder Andrea, Görgényi Mór, Gulyás Csaba, Gyüker Magdolna, Habi Károly, Kaulics Gábor, Kazup Dávid Gábor, Király Dénes, Kiss Enikő Virág, Kollár Tünde, Krajecz Katinka, Landi Tekla, Lukács Petra, Majoros Erika, Mandzák Ákos, Pásztor Péter, Péter Klaudia, Petykó Dávid, Rácz Alexandra, Ráczkevi Balázs, Rusz Valter, Sári Norbert, Szarka Adrienn, Szilágyi Eszter, Tóth Dalma, Urbán Károly, Vámos Azár, Várkoly Tamás, Vass Viktor

12. H
Angol-magyar két tanítási nyelvű hatosztályos
Osztályfőnök: Gáspárné Lovas Tünde
Antal Péter, Arday András Gyula, Árvai Eszter Lilla, Bander Dalma, Behinya Botond, Domby Katalin Mária, Hegedüs Ádám, Heinik Sára, Heinrich Róbert, Holácsik Dávid Tibor, Jeney Gabriella, Kajuha Gergő Zoltán, Kocsis Gábor, Kolyankovszki Kitti, Kovács Péter, Kőszegi Balázs, Kronovitter Ádám, Molnár Zoltán Rudolf, Nagy Gábor, Nagy Zsuzsanna Nóra, Nyilasi Márk, Radványi Róbert Krisztián, Stuller Dávid, Surányi Olivér, Sütő Dávid, Szarka Eszter, Szepcsik Zsolt, Szobota Viktor Gergely, Virányi Réka Vanda

13. C
5 évfolyamos angol nyelvi és 5 évfolyamos német nyelvi tagozat
Osztályfőnök: Dr. Árnyasiné Nyeste Éva
Almási István, Balogh Balázs, Beregi Eszter, Borza Renáta, Buzás Petra, Csorba Virág, Gazsi Nóra, Gyökér Ádám, Halász Ramóna, Hamvai Alexandra, Iván Zsófi a, Iváncsik Virginia, Jakubik Nóra, Koczán Anikó, Kolozsvári Petra, Kovács Krisztina, Kovács Zsófi a, Lengyel Barbara, Leskó Balázs, Matesz Attila, Nagy Szabolcs, Orosz Dávid, Óvári Gábor, Riczu Gábor, Rigó Fanni, Sáfrány Enikő, Sebestyén Flóra, Sipos Máté, Somogyvári Zsolt, Szabó Csilla, Szarka Dániel, Szenderák Barbara, Szénégető Zsófi a, Tóth Eszter, Tóth Gábor, Tóth Veronika, Vágó Dalma

 

DIÓSGYŐR-VASGYÁRI SZAKMUNKÁSKÉPZŐ INTÉZET ÉS KOLLÉGIUM

12. A
Határrendész szakirány
Osztályfőnök: Lukács Mátyásné
Bodnár Ákos, Csóka László, Dobos Nándor, Galambos Ádám, Gunics Márk, Horváth Bence, Károlyi Péter, Kiss Emília, Kiss Nikolett, Móricz Kitti, Oprendek Alexandra, Rontó Richárd, Szabó Orsolya, Szakács László, Takács Krisztián, Tátrai Fanni, Várfalvi Tamás, Viszoki Orsolya, Zsóka Roland

12. B
Faipari szakirány

Osztályfőnök : Kruj Zsuzsanna
Szakoktató: Kendi László, Jelcs István, Virág Barnabás
Brezina Péter, Ferencz Csaba, Gunics Gellért, Horváth András, Horváth László, Kerekes Dávid, Kiss Richárd, Korbély Mónika, Korotki Dávid, Kovács Szilveszter, Mágori Dávid, Nagy József, Németh Patrik Pál, Nyírő Zsolt, Oravecz Tamás, Simon Sarolta, Staviarszki János Dániel, Szénási Attila, Ulaczki Márk, Ulaczki Roland, Virág Ferenc Attila

12. C
Közbiztonsági szakirány
Osztályfőnök: Löveiné Nagy Erzsébet
Besenyei Zoltán, Bodnár Réka, Dankó Richárd, Elek Fruzsina, Frankó Imre, Fürstal Sándor, Hajdu Erika, Háda Szabolcs Ferenc, Kiss Vivien, Kucsma Richárd, Lakatos Richárd, Lipusz Levente János, Mata Richárd, Medve Gergely, Molnár András, Simon Dénes, Szabó Tamás Máté, Szarka Alexandra, Szilágyi Enikő, Vajtó Ádám, Varga Martin

12. D
Közbiztonsági szakirány
Osztályfőnök: Dr. Megyeriné Kovács Anikó
Baranczó Barbara Klaudia, Bíró Gréta, Bozik Zoltán, Csikó Martin, Csóka Viktória, Gáspár Gyula, Gáspár Orsolya, Juhász Bernadett, Kalmár Péter, Kalotai Tünde, Kardos Alexandra, Kiss János, Madáriusz Marianna, Magyar Tímea, Matiz Szabina, Mezőfi Norbert, Molnár Mária, Molnár Norbert, Nyilas Ibolya, Nyíri Milán, Orosz Brigitta, Polgári Patrícia, Ruszó Rita, Sohajda Richárd, Szabó Klaudia, Varga Bertalan

2/12/2
Járműfényező
Osztályfőnök: Molnár Csabáné
Szakoktató: Bárány Péter
Antal István, Bokor Péter, Bozik Gábor, Burai Máté, Djubók Tamás, Fecske Tamás, Hoff er István, Kótai József, Lőrincz Levente, Nagy Viktor, Németh Dávid, Orosz Gábor, Ruszó Szilárd, Timkó Szebasztián Márk, Váradi László Miklós, Vári Péter, Zsiga István

2/12/3
Karosszérialakatos
Osztályfőnök: Fehér Lajosné
Szakoktatók: Orosz Levente, Tamás József
Arnóczki Ferenc, Balázs András, Bóni Szilveszter Zoltán, Burján Edvárd, Gyárfás Viktor Zsolt, Ignácz Gergely, Kabai Ádám, Kelemen Zsolt, Kis István Ádám, Kozák Péter, Krasznai Dávid Imre, Sándor Alex István, Téglás Tibor, Váradi Richárd

2/12/4
Házvezetőnő, hegesztő

Osztályfőnök: Sólyom Ferenc
Szakoktatók: Kissné Krakkai Judit, Sóvári Rezső, Szálkai Gyula
Bozik Ildikó, Dolyák Ilona, Dudás Boglárka Alexandra, Kapitány Ágnes, Merucza Júlia, Szendi Eszter, Tóth Bianka, Vadász Kitti, Virág Szabina, Barancsi Csaba, Csáki Richárd, Dániel József, Darmos Tamás, Drótos Ádám, Fóris Róbert, Gócs Agenor László, Herbil László, Horváth Dezső, Hrabovszki Péter, Hutka Zoltán, Karpacsev Rudolf, Kis Károly, Komáromi László, Lőkös Máté, Molnár Erik, Pável József, Srágli Dávid, Szabó Norbert, Szabó Zsolt, Szendrei Sándor József, Szobeczki Dávid, Tamás Sándor, Vas Dávid, Veres Zoltán

2/12/5
Számítógép-szerelő és -karbantartó
Osztályfőnök: Fekete Éva
Szakoktató: Szabó Zsolt
Hajdú Máté, Herman Vivien Bianka, Káló Ágnes, Kis Tamás, Labancz Ádám Gyula, Pataki Árpád, Pintér Roland, Putnoki Gábor, Szabó László, Szunyogh Szabolcs, Szűcs Krisztián, Tolnai Attila, Tóth Alexandra, Tóth Krisztián

3/13/1
Géplakatos
Osztályfőnök: Juhászné Hegedűs Erzsébet
Szakoktató: Barczi Lajos
Darab Gergő, Fodor Tamás, Kovács Attila, Kovács Szabolcs, Kovács Viktor, Orgona András, Pisák István, Ríz Dávid, Varga Barnabás

3/13/2
Asztalos, gépiforgácsoló

Osztályfőnök: Lakatos Szilárd
Szakoktatók: Hruskó László, Szabó István
Amsz Róbert, Babos Bertalan, Barta Tibor, Béres Zoltán Gábor, Burján Sándor, Csodó Gábor, Egri Péter, Homoki Tivadar, Kala Rudolf, Kiss Szilárd, Kiss Tibor Richárd, Kovács Gergő, Kovács Péter, Ladamérszki Attila, Lakatos Tamás, Lecső Péter, Leskó Péter, Matyi Attila, Molnár István, Molnár István, Perge Ákos, Soltész Ákos, Szendrei István, Tóth Zoltán, Vámosi Gábor, Váradi Géza, Városi Mihály, Veres Sándor, Virág Tamás

 

EÖTVÖS JÓZSEF ÉPÍTŐIPARI, MŰVÉSZETI ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM

12/A
Gépészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Juhos Zoltánné
Budai Gábor, Fodor Dávid, Győrff y Anett, Hamar Máté, Harkán Melinda Éva, Kalló Zoltán, Kiss Alexandra, Kiss Gábor, Koncz Béla, Kovács Ágnes, Krajnyák Máté, Mayer Ákos Patrik, Musinszki Ádám, Nagy Ádám, Oláh Csaba Attila, Petró Ferenc, Rendes Márió Gyula, Szesze Viktória, Tóth Gábor, Végh Szilva, Végső Gábor

12/B
Építészeti szakmacsoport
Osztályfőnök: Buda Zoltán
Bakk Gábor, Csorba Ferenc, Dusik Norman András, Gönczi Orsolya, Halász István György, Iván Gábor, Kacsur János, Kasza Dalma, Kis Károly Zoltán, Mihók Nikolett, Ónodi László, Pál Norbert, Pozsgai Tibor, Rubiczky Ádám, Rutter Diána Gina, Szajkó György, Szepesi Vivien, Szukenyik Aranka, Tóth Andrea, Varga Máté Endre, Záborszki Gergő

12/C
Művészeti tagozat

Osztályfőnök: Ruszkainé Rudolf Éva
Díszítőfestők: Arnóczki Csilla, Bihon Cintia, Csoma Anita, Kiss Rita, Koncz Bianka, Minyó János, Rakaczki Edit Zsanett, Zsiros Máté
Keramikusok: Balogh Katalin, Bálint Viktória, Kalmár Barbara, Nagy Noémi, Papp Máté, Riczu Gergő, Tóth Gergely, Tóth Ivett, Sebő Alexandra, Szabó Ákos, Zólyomi Nikoletta, Zsarnai Beáta

I 12/1
Ifjúsági tagozat

Osztályfőnök: Farkas Imréné
Axman Andor, Barta Renáta, Bálint Viktor, Beke Csilla Jusztina, Béres István, Borsos Kitti, Botos Andrea, Domán Dávid Gábor, Farkas János, Kenyheczi Péter, Kéki Éva, Kiss Gábor, Kiss Marianna, Lakatos Attila, Lukács Zsolt, Mida Gábor, Nagy-Büdi Gergő, Pinczés Ádám, Porteleki Ádám, Putnoki András, Rácz Edina, Sándor Andrea, Smid Donatella, Szabó Andrea, Vaskó Judit, Vaszilkó Judit Orsolya, Voda Viktor

I 12/2
Ifjúsági tagozat
Osztályfőnök: Zsitnyár Judit
Ágoston Krisztián, Bajnóczi Gergely, Bóka Sándor, Csernik Dániel, Debus István, Gönczi Gergely, Halász Zsolt Krisztián, Huszár Éva, Jobbágy Anett, Kalocsai Gábor, Károlyi Attila Gábor, Káveczki Noémi, Kis Eszter, Kiss Renáta, Kreuch Ádám, Molnár Károly, Nagy Tímea, Papp Alexandra, Petrovszky Petra, Pinczés Gergő, Rácz Dávid, Rigó Erika, Szabó Dóra, Szűcs Ferenc Gábor, Tamás János, Tóth Felícia, Tóth Róbert, Varga Zoltán, Vizi Ádám János

13/1
Szakképző iskola
Osztályfőnök: Szöllősi Mónika
Központi fűtés-és csőhálózat-szerelők: Ádám Gábor, Balog Ádám, Beri Gergő, Bánóczki Norbert, Herczeg Richárd, Kovács Balázs, Kundráth Tamás, Nagy Ádám, Szatmári István
Gázvezeték- és készülékszerelők: Buku József, Buzás Roland, Hajdu Viktor, Háger Zoltán, Koczán Krisztián, Mogyoró Rudolf, Molnár Tamás, Mácsi Róbert, Orosz Csaba, Sarafi Roland, Schlitt Ádám, Sziráki József Norbert, Szolnoki Márton

13/2
Szakképző iskola
Osztályfőnök: Fonalka Viktor
Kőművesek: Barna József, Bencsik Tamás, Dudás Norbert, Horváth Mihály, Késely László Mátyás, Nagy Sándor, Németh Dávid, Ónodi Attila, Rontó Gyula, Szűcs Szilárd
Vízvezetés- és vízkészülék-szerelők: Demeter Ádám, Dombi Gergő, Drahos Dániel, Fülöp Dániel, Gál Richárd Zsolt, Görcsös Richárd, Hankó Róbert, Kovács István, Nagy Péter, Szaszkó Roland, Szolnoki Csaba, Varga János, Vaskó Béla, Végső Ádám Zoltán

13/3
Szakképző iskola
Osztályfőnök: Nagy Gábor
Ács-állványozók: Hankó Ödön, Kecskeméti István, Lehóczki Dávid, Oláh József, Pásztor János, Tóth Áron, Veres Norbert
Asztalosok: Csontos Gábor, Gabcsó András, Gulyás Gergő, Idrányi Gergő, Kocsis Tamás, Kónya Péter, Kovács Tibor Dávid, Márkus Krisztián, Mihalkó Gábor, Nyeste Attila, Nyitray Szabolcs, Simkó Tamás, Szabó Vilmos Levente, Tóth Gábor

13/4 osztály
Szakképző Iskola

Osztályfőnök: Kovács Eszter
Szobafestő-mázoló és tapétázók: Berki Zsolt, Elek Gábor, Hevesi András, Kálló István, Kerekes Tamás Zsolt, Kiss Roland, Magyari József, Mirki Richárd, Nyekse Ákos, Nyistyák Márk, Nyistyák Roland, Nyíri Ernő, Ortó Gábor, Pauleczki János, Pénzeli Péter, Ricsák Ádám, Szabó Viktor, Szilágyi János Máté

 

EVANGÉLIKUS KOSSUTH LAJOS GIMNÁZIUM ÉS PEDAGÓGIAI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. A
Osztályfőnök: Erdődi Zita Klára
Békési Blanka, Busits Dávid, Domonkos Marcell, Dorony Renáta, Eszlári Nikolett, Fajder Katalin, Gajdos Tamás, Gulyás Gellért, Jóna Alexandra, Kemény Renáta, Kovács Nándor, Léránt Odett Nikolett, Macsok Barbara, Orosz Betiina, Pacsay Patrícia, Polényi Gábor, Polonkai Alexandra, Potyka Mónika, Rémiás Flóra, Sád Edvárd, Sirák József, Siska Bence, Spisák Mónika, Sugár Vivien Barbara, Suhajda Fanni, Szabó Barbara, Szilágyi Dominika Fruzsina, Tóth Tamara, Varga Márta, Vas Gábor Bálint, Veres Brigitta

12. B
Osztályfőnök: Dr. Dapsyné Lipták Rita
Bakos Luca, Bári Viktor, Becze Sára Barbara, Benedek Anna Krisztina, Czékus Anett, Csepcsényi Valentin, Dulay Dalma, Eperjesi Ádám, Farkas Rita, Fehér Béla, Hudák Gabriella, Juhász Anett, Kedves Adrienn, Kiss Júlia, Kótai Döniz, Lipcsey Ákos István, Lukács Dóra, Matéz Judit, Nagy Zsuzsanna, Novák Orsolya, Perger Viktória, Poczok Dalma, Polgár Petra, Pozsonyi Anna, Planéta Barbara, Restás Noémi, Roósz Dávid, Sira Gábor, Soltész Brigitta, Szebényi Dorottya, Szemerdák Dávid, Szilva Diána Margaréta, Szoták Brigitta, Török Péter, Varga Zsuzsa

12. C
Osztályfőnök: Szmetankó Lászlóné
Antal Viktória, Bachner Nóra, Bánhegyi Alexandra, Bánhegyi Balázs, Bucsi Adrienn, Doszpoly Ivett, Eperjesi István, Gecs Dóra, Kálna Gabriella, Kleiber Réka, Kolyvek Erzsébet, Kovács Eszter Nikolett, Kovács Petra, Lehosik Lilla, Lévai Evelin, Mecser Anikó, Molnár Katalin, Munkácsi Gabriella, Nagy Noémi, Orosz Nikolett, Papp Eszter Alma, Rónai Lilla Titanilla, Sándor Anikó, Szász Attila, Szemán György Richárd, Szívós Szilvia, Szolnoki Zsófi a, Szucskó Noémi, Szűcs Marianna Csenge, Turzó Adrienn, Urbáb Evelin, Vajda Anikó, Vaszkó Georgina, Vendriczky Judit

12. D
Osztályfőnök: Soltészné Bodzás Judit
Ágotha Nóra, Balogh Alexandra, Binda Lívia, Bűdi Boglárka, Czelvikker Fanni, Csövek Erzsébet Gabriella, Csurilla Beáta, Fonó Alexandra, Hornyák Dorottya, Horváth Adrienn, Kaposvári Gréta, Klusóczky Enikő, Kovács Viktória, Lukács Ivett Andrea, Lükő Dalma, Mazug Laura, Miskolci Gréta, Novák Klaudia, Nováki Vivien, Palla Csilla, Pelsőczi Kitti, Perjési Ivett, Pintér Ágnes, Ráckövesi Márk, Ruszó Luca Réka, Selyem Barbara, Spisák Alexandra, Szilágyi Mária Anna, Szűcs Evelin, Tóth Szimonetta, Tumik Bernadett, Veres Ivett, Veres Katalin, Vincze Viktória

12. E
Osztályfőnök: Mezei Zsuzsanna
Almási Fruzsina, Almási Ildikó, Artim Flóra, Barna Adrienn, Batári Éva, Bene Doszpoly Katalin, Binda Vivien Mária, Bodnár Enikő, Budai Kata, Buday Krisztina, Csajkó Orsolya, Fodor Kinga, Grohmann Gissmunda Johanna, Hegedűs Kitti, Hermán Hanga, Horváth Noémi, Juhász Zsuzsanna, Kovács Dóra, Nagy Noémi, Novák Bettina, Orosz Tímea, Páll Dorina, Petrusska Bettina, Ress Alexandra Héla, Reznek Laura, Soltész Tibor, Szabó Melinda, Szabó Viktória Titanilla, Székely Attila, Szikszai Petra, Tóth Csilla, Tóth Evelin, Újfalusi Renáta, Veres Vivien, Vékey Kitti

 

FÁY ANDRÁS KÖZGAZDASÁGI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. C
Általános közgazdaságtan
Osztályfőnök: Oroszné Karmanoczki Judit
Andó Adrienn, Bárány Brigitta, Bárdos Erika, Bíró Anikó, Bronner Zita, Dajka Barbara, Darmos Orsolya, Fekete Márk, Fodor Emese, Galyas Henrietta, Gápel Liliána, Gór Gábor, Halász Kitti, Holló Henrietta, Horváth Henriett, Jeszenszki Lilla, Király Károly, Lubai Gábor, Makatura Beáta, Nagy Karolina, Pap Richárd, Sándor Roland, Simon Ágnes, Sipos Dalma, Szabó Tímea, Székely Sándor, Szentiványi Gréta, Szilva Nóra, Szlifka Balázs, Tanyi Ármin, Tóth Márk, Tóth Szimonetta Evelin, Tóth Zoltán, Vidó Alexandra, Zakár Ádám

12. D
Általános közgazdaságtan
Osztályfőnök: Butykai-Barna Adrienn
Bancsók Imre, Bor Richárd, Boncsér Márton, Bóta Péter, Csőke Bence, Dudás Alexandra, Éles Dezső, Gyurkó Adrienn, Hornyák Beatrix, Hornyák Delila, Hultai Adrienn, Jáborcsik Dániel, Jakkel Lívia, Juhász Tímea, Kiss Pál Tamás, Kiss Tamás, Kolmont Dorottya, Kovács Dávid, Lengyel Angéla, Lengyel Nikolett, Lóderer Ákos, Lukács Edina, Nagy Nikoletta, Oláh Edina, Orbán Gabriella, Pazicsák Ádám, Schrott Alexandra, Simkó Réka, Soltész Vivien Erika, Szabó Beáta, Szakos Dorina, Szepessy Dóra, Tanyi Klaudia, Ungvári Enikő

12. E
Általános közgazdaságtan
Osztályfőnök: Lehoczkyné Zana Rita
Aranyosi Marietta, Barczi Dóra, Bodolai Anett, Csicsek Eszter, Cseh Tamás, Galamb Virginia, Galambos Bence, Herelai Nikoletta, Jakab Tamás, Jakó Kitti, Járdán Eszter, Járó Norbert Dávid, Kandrács Kitti, Kasó Zsuzsanna, Keresztesi Renáta, Kiss Brigitta, Kiss Gergely, Kobák Éva, Komlósi Zsuzsanna, Kovács Alexandra, Kovács Cintia, Kövér Edina, Kubacsek Mónika, Lopota Dávid, Makranczi Tímea, Marczis László, Molnár Dávid, Nagy Melinda Zsófi a, Nagy Nikolett, Pocsai Alexandra, Szolnoki Szabina, Szolnoki Zsuzsanna, Szubota Enikő Boglárka, Titkó Tünde Anett, Varga Péter, Zavodnyik Henrietta

13. A
Magyar-angol és magyarfrancia két tannyelvű
Osztályfőnök: Kóródy Judit
Bárány Anna, Bónis Petra, Fojtó Ágnes, Gulyás Diána, Hajdu Réka, Hegedűs Alexandra, Hornyik Dávid, Hubai Petra, Imre Enikő, Jáborcsik Bence, Kádas Péter, Kaposvári Frida, Klenik Vivien, Magyar Nóra, Marczis Beatrix, Matyi Alexandra, Miricz Ádám, Murányi Krisztina, Nyíri Krisztina, Orosz Fruzsina, Pap Henrik, Pongrácz Viktória, Szinai Alexandra, Tóth Ádám

13. B
Angol és német nyelvi előkészítő
Osztályfőnök: Dr. Gárdainé Hidvégi Erika
Bodnár Kinga, Csendi Szandra Éva, Csizmár Dorottya, Dobai Melitta, Faragó Nikolett, Hutkai Andrea, Illés Dénes, Jászay Erna, Kánya Attila, Kiss Nikolett, Köteles Norina, Lenhardt Márton Péter, Liszek Nóra, Loksa Renáta, Medve Gábor, Mertus Veronika, Pácza Alexandra, Plósz Hajnalka, Ráczkövy Krisztina, Ruszó Zoltán József, Skernyók Levente, Somogyi Márk, Szabó Gábor, Szász Bence, Vajtó Éva, Várallyay Szabolcs, Vízy Krisztina

 

FERENCZI SÁNDOR EGÉSZSÉGÜGYI SZAKKÖZÉPISKOLA

12. a
Műszaki szakterület, informatika szakmacsoport
Osztályfőnök: Barczaházi Andrea
Ander Gábor, Bagány Ádám, Barna Sarolta, Bögre Szilvia, Farkas Gergő, Herczeg Ádám, Horváth Zsanett, Jelcs Zita, Kakuk Tamás, Kiséri Norbert, Kovács Tamás, László Georgina, Molnár Dóra, Szajkó Anita Mária, Szajkó Attila, Teleki Réka, Tóth Brigitta
Humán szakterület, oktatási szakmacsoport
Barczi Andrea, Beregi Lívia, Emri Szabina, Fegyvernek Lilla, Gecse Alexandra Erika, Hornyák Ádám, Hubai Alexandra, Juhász Eszter, Kasza Cintia, Kovács Viktória, Kundrák Péter, Molnár Diána, Orosz Rita, Papp Anita, Rontó Marietta Nelli, Ruszó Andrea, Szűcs Noémi, Vígh Adrienn

12. b
Humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: Geszti Mónika
Ozsvári Fruzsina, Ambrus Henrietta, Begyik Kinga, Benes Anita, Bozsik Emese, Bukovics Renáta, Deák Viktória, Eperjesi Katalin, Erődi Eszter, Fekete Henriett, Gáspár Mónika, Gelencsér Tünde, Horváth Fanni, Jemerik Krisztina, Király Szandra, Kis Andrea, Kiss Anita, Kőfalvi Krisztina, Koós Márta, Krupla Dalma, Kubiczki Marietta, Lakaton Irén, Schwak Szabina, Tardi Réka, Tomesz Nóra, Tóth Ivett, Tóth Viktória, Vad Virág Ágnes, Vankucz Anita

12. c
Humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: Demeterné Láng Judit
Kissné Szmola Zsuzsa
Balogh Ivett Nikolett, Barancsi Nikolett, Bodnár Diána, Bodolai Viktória, Borsodi Loretta, Császári Zita, Gönczi Nikolett, Granoviter Lejla, Gutassy Eszter, Hernádi Kitti, Izsó Gabriella Judit, Kocsárdi Klaudia, Kovács Andrea, Kovács Krisztina, László Alexandra, Nyitrai Tímea, Pécsi Nikolett, Pocsai Anita, Porubjánszki Alexandra, Rácz Tímea, Soltész Noémi, Sütő Szilvia, Szemán Ágnes, Szemán Alexandra, Takács Bettina, Tóth Enikő, Turóczi Teréz, Vajkó Bernadett, Váradi Zsófi , Varga Klaudia

12. d
Humán szakterület, egészségügyi szakmacsoport
Osztályfőnök: Bialkóné Csíkos Zsuzsanna
Antal Zsófi a, Balsai Gergő, Bor Zoltán, Bristyán Brigitta, Burony Enikő, Czeglédi Kitti, Csorba Ákos, György Klaudia, György Virág, Holb Zsuzsanna, Juhász Gréta, Kállay Nikolett, Keskeny Mónika, Kis Krisztián, Kiss Anikó, Koseczki Kitti, Küzmös Adrienn, Orehovszki Eszter, Orosz Andrea, Pásztor Lilla, Soltligeti Ádám, Svéda Dorin, Szabó Marianna, Tatár Péter Levente, Tomasovszki Laura, Zsebe Zsófia

 

FÉNYI GYULA JEZSUITA GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM

12. a
Osztályfőnök: Dr. Tóthné Bánhegyi Andrea
Balázs Gabriella Bianka, Bán Dóra, Bodnár Domonkos, Bódogh Blanka, Bokros György, Borbás Bence, Botkó Bence, Brecska Flóra, Dallos Zsolt, Ecsegi Veronika, Gácsi Rita, Goda Márton Áron, Györgyei Kornél, Horváth Balázs, Illés Vince, Karcagi Dalma, Kaskó Gréta, Kolumbán Zsanett, Kovács Márk, Majoros Tünde, Menyhért Gyula, Nagy Dávid, Nagy Viktória, Nowacki Pauletta, Paholics Erzsébet, Pipicz Gábor, Siskó Gergő, Szabó Péter, Szamák Tünde, Tóth Boglárka, Tóth Máté, Vinczlér Gergő

12. b
Osztályfőnök: Bodrogi Tamás
Baranyai Ferenc, Burján Zsófia, Cseke Botond, Csiba Borbála, Csurilla Gergely, Dán Ildikó, Emődi Eszter Zsófia, Gábor Imola, Grunda Dávid, Justh Nóra, Kaiser Panka, Knoll Gabriella, Kozma Lívia, Lányi Kristóf, Lipták Eszter, Nagy Krisztián, Orosz Dániel, Pólik Flóra, Polyák Angéla, Szabó Márta, Szabó Zsófia, Szabados Nóra, Szekeres Bernadett, Szujó Alexandra, Telenkó Dávid János, Tímár Lilla, Tolnai Csaba, Tóth Fruzsina, Tóth Tamás

 

FÖLDES FERENC GIMNÁZIUM

12. A
Történelem-biológia tagozat
Osztályfőnök: Szentesi Csilla
Arlett Adrián, Bárczi Dominik Róbert, Bordás Gréta, Debreczeni Dániel, Dombovári Gáspár, Dudás Ilona Éva, Fölföldi Boldizsár, Germán Judit, Harsányi Katalin, Hoitsy Márton György, Horváth-Joó Adrienn, Horváth Georgina, Jenei Alex, Kaczkó Dániel, Kalóczkai Tibor, Kercsmarik Bence Ferenc, Kiss Dániel, Kocsis Attila, Kozák Anett, Kurucz Georgina, Lukács Noémi Kitti, Molnár Alexandra, Palásti Réka, Paszternák Judit, Porkoláb Máté, Szabó Brigitta, Szabó Lívia, Szabó Zsófi a, Szekeres Tamás, Szilvásy András, Sztermen András, Szutorcsik Lilla, Török Márton, Váraljai Ágnes, Vörös Balázs, Zwillinger Dóra, Zsebesi Paulina

12. B
Általános-informatika tagozat
Osztályfőnök: Molnár Istvánné
Antal Eszter, Balog Lóránd, Balogi Katalin, Barati Viktor, Bíró Krisztián, Bozsinov Dániel, Dobos Döníz, Ferenczi Fanni Dorottya, Kiss Ákos, Kiss Tamara, Knapp Imre, Kocsis Gréta Zsuzsanna, Koleszár Krisztina Vanda, Koleszár Zoltán, Kovács Balázs, Loose Lilla, Matusz Péter, Molnár Szabolcs, Nagy Beatrix, Nagy Réka, Nyikes Csilla, Páll Liliána, Polgári Andor, Prókai Zoltán, Pruskóczki Lilla, Ragyina Noémi, Sárosi Gergely, Svertskó Diána, Szabó Dávid, Szabó Petra Florina, Szalánczi Dávid, Szendi Dávid, Szűcs Pálma, Vaskó Dóra, Volascsek Péter, Zákány- Rácz Zuzsanna

12. C
Speciális matematika
Osztályfőnök: Gulyás Tibor
Balás Mihály, Barta Balázs, Berecz Dénes, Biró Attila, Biró Nóra, Borbély Zoltán, Fekete Fanni, Fónagy Fanni, Gégény Dávid, Gönczi Tamás, Hadházi Balázs, Károlyi Kristóf, Kis Norbert, Ligeti Lilla, Márton Zoltán Viktor, Mihalik Márk, Molnár Anikó, Molnár Gabriella, Nemes Szabolcs Csaba, Oprável Konrád, Oross Endre, Pataki Henrietta, Rákos Csilla, Ritli Anett, Seres Gergő, Stefán Péter, Suha Dániel, Szakács Enikő, Szarka Gábor, Székely Gábor, Szepcsik Áron Sebestyén, Tóth Tamás Ferenc, Tringel Balázs, Vincze Viktória

12. D
Fizika-kémia-általános tagozat
Osztályfőnök: Rémiás Ferenc
Angi Réka, Berényi József, Boronkai Balázs, Budaházy Gréta, Csécsi Dániel, Cseh Gergő, Csóré András, Farkas Emese, Fodor Fanni, Glambusz Péter, Horváth Bence, Hudáky Aladár, Klusóczki Ágnes, Koren Csilla, Kőhalmi Zsófi a, Láng Bettina, Magyari Annamária, Mokrai Réka, Nagy Dávid, Németh Orsolya, Pataki Zoltán, Pauleczki Péter, Pusztai László, Rémiás Lilla, Szabó Zsófi a, Tantó Tekla, Varjas Virág, Zattler Máté

13. E
Arany János Tehetséggondozó Program
Osztályfőnök: Gregáné Hursán Zsuzsanna
Bálint Gergely, Balogh Kitti, Balogh Szilvia, Béres Cintia, Bertalan Alexandra, Budinszki Rita, Fekete Judit, Gacs Klaudia, Horváth Petra, Jesztrebszki Vivien, Juhász Alexandra, Juhász Cintia, Kazsik Orsolya, Kiss Tibor, Kovács Bence, Krompák Alexandra, Kunkli Tivadar, Lakatos Mariann, Lipták Alice, Magyar Dávid, Molnár Ágnes, Motkó Annamária, Odrobina Zsófi a, Osváth Kristóf Gergely, Rapcsok Patrik, Soltész Violetta, Szegő Csilla, Székely Tímea, Szesze Zsanett, Varga Dorina, Zsarnai Beáta

12. H
Hatosztályos
Osztályfőnök: Héjj Márta
Bárczi Zoltán, Csiszár Orsolya, Hegedűs Tamás László, Homoky Dorottya Hedvig, Karádi Ákos, Kecskeméti Ágnes, Kiss Sándor, Kovács Kristóf, Lakatos Adrienn, Lakatos Bálint Károly, Lapis Máté, Légrádi Fleur, Lengyel Tamás Imre, Maksa Dániel, Mészáros Fanni, Mihályfi Máté, Nevelits Annamária, Oláh Gábor, Papp Ádám, Paripás Viktor Levente, Pasztuha Tekla, Pecsenye Máté, Rácz Gábor, Sepsi Gréta, Szabó Lilla, Szedlák Máté, Szilágyi Zsuzsa, Szombati Lilla, Tóth Ákos Zsolt, Tóth Tamás, Ujj Tamás István, Varga Anikó, Varkoly Gergő, Veres János Jenő

 

FRÁTER GYÖRGY KATOLIKUS GIMNÁZIUM

12. A
Osztályfőnök: Németh Gergely, Dr. Kovácsné Wirtz Erika, Dezsőfi György
Bencze Balázs, Csenge Zsófia, Cservenák Ákos, Elek Dóra, Gál Viktor, Gelyeta Viktor, Hevesi Júlia, Hudák Virág, Kánya Viktória, Kecskés Dóra, Kertész Gréta Anna, Koczán Zsuzsanna, Medve Eszter, Medve Krisztina, Novák Dávid, Palotás Zsuzsanna, Porubjánszki Petra, Strázsa Zsófi a, Szabó Ákos, Szabó Nikoletta, Takács Margit, Tóth Ákos, Váradi Balázs, Vass Ádám, Wágner Bernadett, Zsíros Ádám

12.B
Osztályfőnök: Dr. Gergelyné dr. Kemény Katalin
Bezsilla Zsófia, Budai Kinga Anna, Csacsovszki Katalin, Csordás Andrea, Farkas Laura, Franczuz Zsófi a, Füstös Fanni, Gál Gabriella, Háda Ádám, Jobbágy Dávid, Kassai Eszter, Kertész Alíz, Kiss Lilla, Kosztek Alina, Kulcsár Lilla, Lenártek Fanni, Lengyel Inez Mercédesz, Matusek Mark, Mihályi Réka, Molnár István, Nagy Ábris, Nagy Barbara, Nagy Gábor, Papp Eszter Beáta, Péter Beáta, Radeczky Dániel, Szarka Gábor, Szikszai Dalma, Takács Andrea, Tóth Katalin, Tóth Katalin Eszter, Tóth Lívia, Varga András

12. C
Osztályfőnök: Radányi László
Almássy Adél, Amriskó Kitti Katalin, Beregszászi Zsanett, Bodnár Laura, Boross Judit, Fecske Eszter, Filyó Dávid, Géczi Máté, Gulybán Márton, Halász Györgyi, Kassai Viktória, Kiss Kinga, Kiss Veronika, Kós Dániel Károly, Lászka Klaudia, Létási Gergő, Lipcsik Márk, Lipták Orsolya, Lovász Nikolett, Mezei Zsófi a, Nagy Orsolya, Nyitrai Barbara, Nyitrai Dániel, Oláh Vivien, Palócs Rita, Schweitzer Dávid, Spisák Dóra, Szarka Mária Vivien, Székely György, Szilágyi Eszter, Tóth Márton, Urszin Orsolya, Varga Balázs

 

GÁBOR ÁRON SZAKKÖZÉPISKOLA

12. A
Osztályfőnök: Kozákné Sólyom Ildikó
Bellus Orsolya, Deli Viktor, Juhász Alexandra, Körtvélyesi Gergő, Molnár Attila, Molnár Zoltán, Nagy Vivien, Pálos Anett, Prókai Viktor, Purczel Ádám, Sáfrány Bence Csaba, Szabó Noémi, Szász Ákos, Szecskás Dávid, Takács Zoltán, Török Gábor

12. B
Osztályfőnök: Tiszócsik Gabriella
Almási Enikő, Balogh István, Bana Brigitta, Fodor Krisztina, Góczy János, Gyarmati Gergely, Ipacs Balázs, Jakab Gábor, Krajnyák János, Laczkó Roland, Nehéz Zoltán, Oszlánszki Márk Krisztián, Pásztor Balázs, Perjés Tamás Alex, Perjési Péter, Pribéli László, Sápi Benjámin, Szabó Dániel, Szabó Gábor, Szűcs Patrik, Tóth Viktor, Varga Anna, Varga Szabolcs, Zichy Dénes

12. BM
Osztályfőnök: Telegdy Virág
Antal Krisztián, Arany Tamás Tibor, Balogh Evelin, Bencsik Aba Róbert, Bencsik Írisz Anna, Berczely Péter, Boós Bence, Bozó Szabina, Csetkó Tünde, Fábián Bence, Ferenczi Krisztina, Főző Sándor Ferenc, Galambos Vivien Ildikó, Gáspár Dezső, Heiszman Bernadett, Henter Fruzsina, Huszár Stefánia, Ignácz Ádám, Kala Adrián, Katona Kornél András, Keresztessy Zoltán Péter, Lencsés Andrea, Petruska Márk, Pozsa Tamara, Tóth Gergő Mihály, Tóth Katalin, Tóth Nóra, Törőcsik Ádám, Váradi Gábor, Várallyay Gábor

12. C
Osztályfőnök: Zobay Ferenc
Balogh Adrienn, Báthori Kinga, Berecz Roland, Béres Máté, Csörmök Bianka Zsófi a, Deák Zsigmond, Gömbicz Zsolt, Hajgató Dániel József, Haraszti Anita, Joó Eszter, Kasza Máté Gábor, Katona Bettina, Káveczki Dávid, Kozsla Ádám, Kszel Tímea Anna, Kulcsár Kristóf, Kuncsik Kitti, Lengyel Emese, Nagy Attila Árpád, Németh Krisztina, Petró Péter, Petrován Szabolcs, Pintér Flóra, Stefanek Norbert, Stefanik Adrienn, Szemán András, Tari Judit, Tóth Dávid, Zelina Etelka, Zombor Emese

12. D
Osztályfőnök: Györgyné Gyarmati Andrea
Béres Adrienn, Cserba Gergő, Gubányi Viktória Ágnes, Hell Tamás, Hoff meister Brigitta, Illés Zsanett, Izmos Ivett, Jámborfi Eszter, Kánya Dalma, Kisgergely Zsuzsanna, Kiss Viktória, Kocsis Orsolya Katalin, Kóti Nikolett, Kurek Nikolett, Majoros Dávid, Molnár Csilla, Móricz Nikoletta, Palkovics Viktor, Paulyás Daniella Judit, Pavlyás Klaudia, Puter Fruzsina, Rádai Andrea, Ripszki Eszter, Simkó Andrea, Simon Georgina, Szabadka Brigitta, Szegedi Krisztina, Tóth Brigitta, Tóth Evelin, Tóth Melinda, Tóth Szilvia, Váradi Ádám, Varga Alexandra

12. M
Osztályfőnök: Kiss Ferenc Lászlóné
Bakos Boglárka, Béres Zsuzsanna, Bukor Ildikó, Dobi Lilla, Homoki Kata, Huszár Zsanett, Jónás Diána, Kakuk Barbara, Koncz Gergő, Macsuga Alexandra, Matiz Kinga, Mészáros Anett, Nagy Adrienn, Nagy Alma, Nagy Dorottya, Nagy József, Orosz Anna Réka, Pásztor Ádám, Pócsi Barbara, Radnai János, Révész Anita, Sándor Lilla, Szöllősi Bence, Varga András

 

HERMAN OTTÓ GIMNÁZIUM

12/1
Nyolc évfolyamos
Osztályfőnök: Szopkó Róbert
Balázs Brigitta, Balogh Miklós, Bárdos Georgina, Bogdán Laura Anna, Botos Balázs, Dezső Balázs, Durda Gyula, Fedor Flóra Zsófi a, Gál Máté Péter, Gergely Roland, Gulyás Csilla, Hegedűs Dénes, Hojnyák Dalma, Honti Dóra, Jávorkúti Ádám, Juhász Huba Taksony, Kánya Nándor, Kaposvári István, Kavalecz Napsugár, Kertész Ágnes, Kocsis Ádám, Kormos Dávid, Kormos Marcell, Kovács Dalma, Kovács Fanni, Lavotha Zsófi a, Lengyel Zsanett, Melher Dóra, Mura Bernadett, Pálfalusi Karina, Richvalszky Réka, Solymosi Dalma, Szabó Pap Marcell, Szentesi Roland, Szilvássy Bence, Varga Zsófi a, Veres Dániel

12/2-13/S
Magyar-angol és magyar- spanyol két tanítási nyelvű
Osztályfőnök: Várhegyi Mária
Balázs Alexandra, Bekes Márta Flóra, Bodnár Angéla, Bodnár Emese, Czimer Zoltán, Csicsek Lilla, Dargai Andrea, Görgei Dóra, Hártó Dániel Gábor, Jákob Zsófi a, Kaponyás Péter, Képes Zita, Lastóczki Virág, Mártha Csenge, Molnár István, Molnár Róbert, Nagy Péter, Papp Zsófi a, Pataki Zsófi a Réka, Prókai Anna Gabriella, Somogyi Anna, Szabados Edina, Szabó Ildikó, Szabó Péter, Szabó Szandra Klaudia, Szász Kitti, Szebenyi Péter, Széles Viktória, Szemerey Eszter, Tomkó Zsuzsanna, Várhegyi Tímea

12/3
10 órás német-emelt szintű történelem
Osztályfőnök: Dr. Fegyvernekiné Kovács Alice
Birinyi Anita, Blaskovics Panna, Bod nár Zsolt, Demkó Daniella, Dornfeld László, Dukát Bence, Egerszegi Vanda Réka, Gémes Hanna, Göncfalvi Balázs, Kerekes Lilla, Kiss László, Kovács Vivien, Kurys Bence, Kutas Dávid Tamás, Lovass Annamária, Mahalek Balázs, Molnár Cintia Katalin, Munkácsi Viktória, Orbán Flóra, Pethő Máté, Pingitzer Gábor, Seres Eszter Lilla, Simon Lilla, Somos Kinga, Szűcs Levente, Tátrai Róbert, Thury-Bajai Adrienn, Tóth Emese, Tóth Eszter, Ványai Réka, Varga Enikő, Varga Renáta, Vas Dalma, Zaj Beáta

12/4
Emelt szintű matematikaemelt szintű biológia
Osztályfőnök: Takács Márta
Bánhegyi Viktor, Bárczi Adrienn, Bialkó Andrea Noémi, Budai Dóra, Csonka Zsófi a, Demjén Dóra, Dienes Tamás, Dobos Szabolcs, Fejes Fanni, Forgony Edit, Guzi Dóra, Jenei Kinga, Juhász Réka, Kegyes Dóra, Kis Kinga, Kiss Alex Zoltán, Kopcsó Gábor, Kovács Márk, Majoros Marietta, Malacsek Helga, Molnár András, Molnár Gábor, Nagy Nikolett, Nagy Vivien, Négyessy Adrienn, Papp Kálmán Károly, Pelles Richárd, Puhl Dóra, Révész Gergő Zoltán, Sebe Márton, Stefán Márk, Szabó Katalin, Szabó Zsolt, Szalmás Zsófi a, Tóth Eszter Judit, Tóth Róbert Gergely, Török Gréta, Vámosi Viktória

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában