Friss hírek

2009.02.14. 14:37

KÉZILABDA: Idegenben lőtt több góllal ejtette ki a Lokit a Galati

<p>Kiesett a Kupagyőztesek Európa Kupájából (KEK) a DVSC-Aquaticum női kézilabdacsapata, miután a nyolcaddöntő szombat délutáni visszavágóján 29-24-re kikapott a román Otelul Galatitól. A román együttesnek hatalmas szerencséje volt, mert idegenben lőtt több góllal jutott csak tovább.</p>

A debreceniek ötgólos előnnyel érkeztek Romániába, de a Galati nagyon bekezdett, és szinte rögtön 3-0-s előnyre tett szert, a 10. percben már 8-4 volt az állás, tehát a Lokinak mindössze egy gól maradt a hazai pályán szerzett előnyéből. A rossz kezdés után aztán javult a magyar csapat játéka, és a félidőben már csak két góllal vezetett az Otelul. A második játékrészben aztán ismét a románok akarata érvényesült, és végül 29-24-re nyertek, amellyel továbbjutottak a negyeddöntőbe.