boon-sportoldal

2013.02.22. 12:59

Sportlövészet: idénynyitó verseny

Miskolc - Almássy Béla idénynyitó verseny, Miskolc, egyetemi lőtér, 6 klub, 39 induló.

Miskolc - Almássy Béla idénynyitó verseny, Miskolc, egyetemi lőtér, 6 klub, 39 induló.

Eredmények

40-60 lövés:

Légpisztoly, serdülő leány: 1. Fodor Virág (Miskolci Egyetemi Lövész Klub) 283 köregység, 2. Cselényi Dominika (MELK) 160.

Légpisztoly, ifjúsági leány: 1. Csapó Placida (MELK) 312.

Légpisztoly, junior leány: 1. Harczos Adrienn (MELK) 335, 2. Harczos Orsolya (MELK) 334, 3. Tomkó Anna (MELK) 333.

Légpisztoly, felnőtt női: 1. Gácsi Nóra (MELK) 326, 2. Remák Imréné (MELK) 233.

Légpisztoly, ifjúsági fiú: 1. Bényei Bálint (Miskolci Vasutas Sport Egylet) 488.

Légpisztoly, felnőtt férfi: 1. Szilágyi Sándor (Debreceni Városi Lövész Egylet) 550, 2. Szabó István (DVLE) 538, 3. Porkoláb Gábor (Taktaharkányi LK) 524.

40-60 lövés:

Légpuska, ifjúsági fiú: 1. Bukovszky Péter (Taktaharkányi LK) 561, 2. Kövér Dániel (TLK) 559, 3. Kormány Richárd (TLK) 535.

Légpuska, felnőtt férfi: 1. Butykai Zoltán (TLK) 565, 2. Boncsér Attila (TLK) 544, 3. Kiss Zoltán (MELK) 377.

20 lövés:

Légpisztoly, serdülő leány: 1. Fodor Virág (MELK) 106, 2. Cselényi Dominika (MELK) 72.

Légpisztoly, ifjúsági leány: 1. Csapó Placida (MELK) 161.

Légpisztoly, junior leány: 1. Tomkó Anna (MELK) 171, 2. Harczos Adrienn (MELK) 171, 3. Harczos Orsolya (MELK) 167.

Légpisztoly, felnőtt női: 1. Gácsi Nóra (MELK) 164, 2. Remák Imréné (MELK) 132, 3. Hegedűsné Tarjányi Katalin (Edelényi VTTE) 110.

Légpisztoly, ifjúsági fiú: 1. Bényei Bálint (MVSE) 162, 2. Papp Ákos (MELK) 160, 3. Bukovszky Péter (Taktaharkányi LK) 137.

Légpisztoly, felnőtt férfi: 1. Ferencz Zsolt (MELK) 176, 2. Harczos György (MELK) 174, 3. Porkoláb Gábor (TLK) 168.

Légpuska, ifjúsági leány: 1. Csapó Placida (MELK) 83.

Légpuska, felnőtt nő: 1. Vincze Erzsébet (Ózdi Meteor LK) 79.

Légpuska, serdülő fiú: 1. Kövér Dániel (TLK) 173, 2. Kemény Richárd (TLK) 152, 3. Kocsis Benedek (MELK) 74.

Légpuska, ifjúsági fiú: 1. Bukovszky Péter (TLK) 174, 2. Gombos Levente (TLK) 163, 3. Bényei Bálint (MVSE) 142.

Légpuska, felnőtt férfi: 1. Bukovszky Róbert (TLK) 145, 2. Pintér László (Ózdi Meteor LK) 130, 3. Bökönyi Sándor (Ózdi Meteor LK) 101.

Kupanyertesek: Csapó Placida (MELK) és Kövér Dániel (Taktaharkányi LK).

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!