Idegenben szerzett pontot pénteken este a KBSC a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 28. fordulójában.

Békéscsabai ESE – Kazincbarcikai SC 3-3 (1-1)

Békéscsaba, 500 néző. V.: Oláh G.

Békéscsaba: Máthé G. - Kerekes, Kállai, Makra, Horváth T. - Majoros, Balázs, Pozsár (Mészáros, 83.), Juhász (Szélpál, 87.) - Leucuta, Tchana (Claudiu, 27.). Edző: Pásztor József.

Kazincbarcika: Szabó Á. - Komlóssy B. (Kazvinszki, 75.), Konate, Toplenszki, Illés - Nyitrai, Fehér, Horváth B., Tátrai - Szabó P. (Molnár G., 90.), Gomez (Lengyel, 90.). Edző: Szabó János.

14. perc: Egy röviden hazafejelt labdára Tátrai csapott le, és a kifutó Máthé mellett a kapuba fejelt, 0-1.

20. perc: Majoros vezette középre a labdát, majd a kilépő Pozsárhoz passzolt, aki 10 méterről lőtt a kapuba, 1-1.

42. perc: Szabó P. buktatta a 16-oson belül Horváth Tamást, a büntetőt Balázs végezte el, azonban a bal sarokba tartó labdát Szabó Á. bravúrral kitolta.

57. perc: Claudiut ugratták ki a leshatáron, aki kicsit vezette a labdát, majd 7 méterről a kapuba lőtt, 2-1.

64. perc: Szögletet végeztek el a hazaiak, a legurított labdát Pozsár ívelte a kapu elé, ahol a leshatáron mozgó Balázs 4 méterről fejelt a kapuba, 3-1.

78. perc: Tátrai beadásába Juhász szerencsétlenül ért bele, öngól, 3-2.

83. perc: Szabó P. 22 méteres szabadrúgása megpattant a sorfalon, a labda a kapu jobb sarkába vágódott, 3-3.

Jók: Kállai, Majoros, Leucuta, Balázs ill. az egész csapat.

Pásztor József: – Bosszús vagyok, hogy kétgólos előnyről leadtuk a meccset. Gratulálok a Barcika remek helytállásához.

Szabó János: – Nagyot küzdött a csapat, végre már eredményesek is vagyunk. Nagyon meg kell becsülni ezt az egy pontot, innen nem sokan raboltak pontot.