boon-sportoldal

2011.10.23. 17:35

Flúgos futam Mezőkövesden

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 10. fordulójában mindkét megyei csapatunk vasárnap lépett pályára.

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 10. fordulójában mindkét megyei csapatunk vasárnap lépett pályára.Mezőkövesd-Zsóry SE – Újpest FC tartalék    4-4 (2-2)

Mezőkövesd, 800 néző. V.: Veizer.

Mezőkövesd: Szántai - Nagy P. (Enescu, 55.), Lakatos, Elek, Kaszás - Bogdány, Zováth, Bagi, Jeremiás - Palásthy, Hamar. Edző: Szabados György.

Üjpest-tartalék: Horváth - Nagy J., Privigyei, Szalai, Petrezselyem - Nagy P., Banai, Popovics, Bognár - Kovács, Zamostny (Kocsis, 83.). Edző: Szlezák Zoltán.

2. perc: Popovicsot ugratták ki a leshatáron aki a kifutó kapus mellett 15 méterről a kapuba lőtt, 0-1.

19. perc: Hamar szerzett labdát az Újpest térfelének közepén, középre centerezett ahol Palásthy 6 méterről a hálóba lőtt, 1-1.

21. perc: Popovics adott be a jobb oldalról, a kapu előtt Szalai érkezett és a védőket megelőzve 3 méterről a kapuba fejelte a labdát, 1-2.

25. perc: Eleket rántották le a tizenhatoson belül, tizenegyes: Hamar bal oldalra rúgott lövését Horváth védte, majd Hamar ismétlését is hárította.

38. perc: Hamar zavarta meg az egyik újpesti védőt aki hátra passzolt, Bogdány csapott le a labdára és 14 méterről lőtt a kapuba, 2-2.

53. perc: Kovácsot ugratták ki a védők között, aki a kapust is kicselezve az üres kapu közepébe lőtte a labdát, 2-3.

56. perc: Bognár kapott indítást a jobb oldalon, tolt egyet a labdán majd a kapu bal felső sarkába lőtt, 2-4.

62. perc: Enescu játszott össze Palásthyval aki 15 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 3-4.

70. perc: Enescu jobb oldali szöglete után Hamar fejelt a kapu közepébe, a kapus már csak a gólvonalon túl érte el a labdát, 4-4.

Jók: Bagi, Palásthy, ill. az egész csapat.

Szabados György: - A Frédi-Béni, az Indycar és a Forma-1 nem tartogat annyi flúgos futamot, mint a mai mérkőzés.

Szlezák Zoltán: - Megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből, de gratulálok és minden dicséretet megérdemel a csapatom.

Debreceni VSC tartalék – Kazincbarcikai SC    1-0 (1-0)

Debrecen, 100 néző. V.: Lovas.

DVSC-tartalék: Malinauskas - Bényei, Ludánszki, Fodor, Szilágyi G. - Sigér, Vinicius, Lucas (Albert, 93.), Spitzmüller - Csorba (Burics, 91.), Mokánszki (Marinkovic, 86.). Edző: Fórián Zsolt.

KBSC: Szabó Á. - Nyitrai, Toplenszki, Nyisalovits, Horváth Sz. - Fehér, Konate (Borbély, 60.), Kovács P., Tátrai (Poszuk, 72.) - Mbei, Bene (Horváth B., 46.). Edző: Szabó János.

42. perc: Egy kapu elé ívelt szabadrúgás után az ötösön belül pattogó labdát a kapu előtt fekvő Fodor fejelte a hálóba, 1-0.

62. perc: Vinicius megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.

Jók: Bényei, Malinauskas, ill. senki.

Fórián Zsolt: - Nem alakult ki folyamatos játék, a pálya talaja nem volt alkalmas arra a játékra, amit mi tudunk. Azonban a fiúk remekül megoldották ezt a problémát, az ilyen meccseket is meg kell nyerni, minden elismerésem a srácoknak, hogy ezt emberhátrányban tudtuk megtenni.

Szabó János: - A szerencsésebb csapat nyert.