boon-sportoldal

2010.10.02. 18:34

Hazai pályán három pontok

<p>A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 8. fordulójában szombaton mindkét pályára lépő csapatunk nyert.</p>

Mezőkövesd-Zsóry SE – Újpest FC tartalék 1-0 (1-0)
Mezőkövesd, 600 néző. V.: Oláh G.

Mezőkövesd: Szántai – Robson, Vámosi, Elek, Éles – Kaszás, Lakatos B., Sivák (Bogdány, 82.), Haburcsák – Bene (Hegedüs, 77.), Husanik (Szabó V., 57.). Edző: Huszák Géza.
Újpest FC tartalék: Esterházy – Privigyei, Rubus, Litauszki, Tóvizi – Hullám (Urbányi, 83.), Banai, Lázár, Popovics (Frank, 63.) – Barczi, Szabó B. (Zimmermann, 79.). Edző: Szlezák Zoltán.
30. perc: Szabó B. a tizenhatoson belül kézzel ért a labdához a játékvezető tizenegyest ítélt. A büntőtőből Vámosi a jobb alsó sarokba lőtte a labdát, 1-0.
Jók: az egész csapat, ill. Esterházy, Lázár, Banai.

Huszák Géza: – Nagyon  nagyon jó mérkőzés volt, egy kiváló csapatot győztünk le.
Szlezák Zoltán: – Sajnálom, hogy így alakult, úgy érzem mezőnyben egyenrangú ellenfelei voltunk a hazaiaknak, bár a végén az ellenfélnek sok lehetősége volt.

Kazincbarcikai SC – Orosháza FC 2-1 (1-1)
Kazincbarcika, 500 néző. V.: Farkas Á.

Kazincbarcika: Kiss M. – Vadász, Fehér, Kovács R., Sebők – Kerékgyártó, Borbély (Nagy T., 75.), Odrobéna, Kovács P. – Stevica (Máthé, 70.), Binder  (Horváth B., 89.). Edző: Kádár Zsolt.
Orosháza: Molnár – Szűcs, Balogh M., Kerekes, Szabó N. – Retek, Kerepeczki, Ács, Petneházi (Juhász, 60.)– Baranyai (Piti, 76.), Szabó T. Edző: Kvasznovszky József.

36. perc: Baranyai kapott pontos keresztlabdát a bal oldalon, felnézett, majd a kilépő Kiss fölött a kapu közepébe emelt, 0-1.
39. perc: Binder jobb oldali szögletére Odrobéna emelkedett és erőből a kapu jobb oldalába fejelte a labdát, 1-1.
71. perc: A jobb oldalon kilépő Kerékgyártót felvágta Szűcs, aki megkapta a második sárga lapját így a kiállítás sorsára jutott.
80. perc: Máthé a jobb oldalról ívelt a kapu elé ahol többszöri próbálkozás után a csereként beállt Nagy T. kotorta a kapuba a labdát, 2-1.
Jók: Kovács R., Kerékgyártó, Binder, ill. Kerepeczki, Petneházi.

Kádár Zsolt: – Kitűnő játékvezetés mellett a  mérkőzés nagy részében a mi akaratunk érvényesült. Hátrányból sikerült felállnunk, megérdemelt győzelmet arattunk.
Kvasznovszky József: – 1-1-nél szabályos gólunkat vonták vissza, az ellenfél második találatát pedig leshelyzet előzte meg, egyébként minden rendben volt.