boon-sportoldal

2010.09.24. 18:02

Speedway Miskolc vs. GTŻ Grudziądz élőben a BOON-on!

<p>A salakmotoros lengyel I. liga alsóházi, 5-8. helyéért zajló rájátszásának 5. fordulójában, a múlt héten vasárnap a pálya használhatatlansága miatt elmaradt Speedway Miskolc – GTZ Grudziadz összecsapást pótolták be a csapatok pénteken 16 órától, Miskolcon, a Népkertben. A viadalról élőben tudósítottunk portálunkon!</p>

Speedway Miskolc

41 : 48

GTŻ Grudziądz

15.
 Tihanyi Sándor 0Hamar kiderült, hogy ez a csata Magosi  és Buczkowski között fog eldőlni, látványos motorozást hozott a kettőjük közötti küzdelem, amelynek a végén a magyar fiú örülhetett a részsikernek.

41 : 48

3 : 3

Tomasz Chrzanowski 1
 Magosi Norbert 3
 Krzysztof Buczkowski 2

14.
 Kamil Brzozowski 3Bencze Zsolt ebben a futamban sem tud rajthoz állni. A futam Brzozowski elsöprő sikerével zárult és ahogy várni lehetett, Nagy Robi magabiztosan végzett Żurawski előtt.

13.
 Tihanyi Sándor 2Buczkowski és Magosi harcolt az első helyért két körön át, a nagyon gyengén menő Żurawski kiállt, Magosi motorja pedig lelassult, így a végén neki azért kellett drukkolni, hogy egyáltalán célba érjen. Sikerült neki, újra futamdöntetlen lett.

36 : 41

3 : 3

Wojciech Żurawski d
 Magosi Norbert 1
 Krzysztof Buczkowski 3

12.
 Artur Mroczka 1Bencze technikai problémák miatt ki sem tudott jönni, a másik hazai versenyző, Tabaka jól startolt, az élre állt, míg az őt szorongató két lengyel közül Mroczka elesett, azonban a bukott versenyző hamar felállt, és bemotorozottaz 1 pontért, miközben Tabaka begyűjtötte harmadik futamgyőzelmét ezen a napon.

33 : 38

3 : 3

Tabaka József 3
 Kamil Brzozowski 2

11.
 Nagy Róbert 2Chrzanowski sima győzelmet aratott, ez votl a két csapat 7. futamdöntetlenje.

30 : 35

3 : 3

Paweł Kaczorowski -
 Szatmári László >>> Lőrincz Attila 1
 Tomasz Chrzanowski 3

10.
 Artur Mroczka 2A hazaiaktól Bencze ki sem jött a rajtra, Tihanyinak pedig a hramadik körben megállt a motorja - miközben a 3. helyen ment -, így maradt pont nélkül ebben a körözésben az SM.

27 : 32

0 : 5

Tihanyi Sándor d

09.
 Wojciech Żurawski dEz a futam óriási csatát hozott Chrzanowski és Magosi között, amelyben utóbbinak végül be kellett érnie a 2. hellyel. Nagy Robi ért be harmadikként, Żurawski pedig kiállt egy körrel a vége alőtt az utolsó helyről.

27 : 27

3 : 3

Nagy Róbert 1
 Magosi Norbert 2

08.
 Szatmári László >>> Lőrincz Attila 1Tabaka remekül rajtolt, az eddig hibátlan Brozowski elől - aki külső pályáról rajtolt - lezárta az utat, és kitűnő motorozással végig megőrizte első helyét.

24 : 24

4 : 2

Tabaka Jószef 3

07.
 Magosi Norbert 3A rajt a hazaiaknak sikerült jobban, de ebből csak Magosi tudott tőkét kovácsolni, ő maradt az élen végig, Buczkowski nem tudta utolérni, ahogy Nagy Róbert sem Mroczkát.

20 : 22

3 : 3

Nagy Róbert 0
 Artur Mroczka 1

06.
 Tomasz Chrzanowski 2Az első körben annak örülhettek a nézők, hogy Tabaka megelőzte Chrzanowskit, a másodikban pedig annak, hogy Lőrincz ugyanezt tette Żurawskival. A miskolci futamgyőztes ideje a nap eddigi leggyorsabbja volt.

17 : 19

4 : 2

Wojciech Żurawski 0
 Szatmári László >>> Lőrincz Attila 1

05.
 Tihanyi Sándor 2Kaczorowski ezúttal sem jött ki, kiderült, a motorja vált használhatatlanná, és emiatt ő biztosan nem versenyez a mai napon. A vendégek ezúttal is kihozták a futamból a maximumot, hiszen Brozowski tetemes hosszal végzett az élen, Tihanyiék előtt.

13 : 17

3 : 3

Kamil Brzozowski 3
 Bencze Zsolt 1

04.
 Krzysztof Buczkowski 3Kettős vendgsikerrel zárult a futam, Buczkowski győzelmével, ugyanis Mroczkát nem sikerült maga mögé húznia Tabakának.

10 : 14

1 : 5

Szatmári László >>> Lőrincz Attila 0
 Artur Mroczka 2
 Tabaka József 1

03.
 Bencze Zsolt 1Chrzanowski nem hagyott kétséget afelől, hogy ő a leggyorsabb, mögötte Tihanyi és Bencze volt a sorrend, Zurawskinak pedig negyeddikként sikerólt beérnie.

9 : 9

3 : 3

Tihanyi Sándor 2

02.
 Tabaka József 2Ezúttal is csak egy vendég motoros jött ki, de Mroczka is hasonló győzelemet aratott, mint az előző futamban csapattársa. A lengyel fiút Tabaka szorongatta, ő lett a második.

6 : 6

3 : 3

Artur Mroczka 3
 Lőrincz Attila 1
 -

01.
 Kamil Brzozowski 3Kaczorowski ki sem jött a starthoz, így hárman versenyeztek. Brozowski rajt-cél győzelmet aratott Magosi előtt.