boon-sportoldal

2010.06.25. 20:00

Speedway Miskolc vs. Start Gniezno élőben a BOON-on!

<p>Pénteken 18 órától a salakmotoros lengyel I. ligában a Speedway Miskolc együttese a Start Gnieznót látta vendégül Miskolcon, a népkerti salakoválon. A viadalról élőben tudósítottunk portálunkon!</p>

Speedway Miskolc
25 : 65
Start Gniezno

15.
Krzysztof Jabłoński 3Magosi és Szatmári is nagyon odatette magát a futamban, de cél előtti kanyarban Magosi kicsúszott és a légzsáknak ütközött, de szerencsére semmi baj nem lett, saját lbán hagyta el a pályát.

25 : 65

1 : 5

Szatmári László 2
 Peter Ljung 1
Magosi Norbert u

14.
Mirosław Jabłoński 2Az első kör után helyreállt a világ rendje, vagyis a lengyelek álltak az élre.

24 : 60

1 : 5

Tabaka József 0
Michał Szczepaniak 3
Aleksander Conda 1

13.
Bencze Zsolt 0Magosi gondolt egyet, húzta a gázt, az élre állt és meg is szerzte második futamgyőzelmét.

23 : 55

3 : 3

Matej Farjen 2
Magosi Norbert 3
Michał Szczepaniak 1

12.
Kacper Gomólski 0Izgalmas futamban nem lett utolsó magyar motoros.

10.
Kacper Gomólski >>> Robin Aspegren 1Szatmári jó rajt után végig tudta tartani a 2. pozíciót.

16 : 44

2 : 4

Bencze Zsolt 0

09.
Matej Ferjan 2

Az első kanyar után Magosi bukott és ki is zárták a futamból.

Az első kanyarban nagyot kakaskodott egymással Conda és Matej, a szlovén-magyar keményebbnek bizonyult.

14 : 40

1 : 5

Magosi Norbert w

08.
Lőrincz Attila >>> Szatmári László 0Szatmári fantasztikus rajtot vett és ezzel vezette is óriási buzdítás közepette, de a riválisok felőrölték erejét.

13 : 35

1 : 5

Mirosław Jabłoński 3
Peter Ljung 2

PÁLYAKARBANTARTÁS!

07.
Magosi Norbert 3Gyönyörű rajt, gyönyörű futam Magosi részéről: az első pénteki miskolci futamgyőzelem.

12 : 30

3 : 3

Aleksander Conda 0
Kacper Gomólski 2

06.
Krzysztof Jabłoński 2Tabaka próbálkozott a 2. helyért, de meg kellett adnia magát.

9 : 27

1 : 5

Matej Ferjan 3

05.
Bencze Zsolt dSzatmári nagyon kitett magáért, remek motorozással tartotta maga mögött Mirosław Jabłońskit.

8 : 22

2 : 4

Mirosław Jabłoński 1

04.
Michał Szczepaniak 3A nap legizgalmasabb meccse volt eddig: kemény volt mind a négy fiú, az utolsó kanyar előtt Tabaka gépe bokrosodott meg egy kicsit, így ő elvesztette emiatt a ritmust.

6 : 18

1 : 5

Lőrincz Attila >>> Magosi Norbert 1
Kacper Gomólski >>> Robin Aspegren 2

03.

Túl kemény volt Szatmárival szemben Ferjan, így a bíró kizárta a 3. futamból és újra indítják a futamot.

Szatmári szorongatta Jabłońskit, de a lengyel motorja jobb volt.

5 : 13

3 : 3

Bencze Zsolt 1
Matej Ferjan w

02.
Tabaka József 1Tabaka próbált tapadni a két élen élló lengyel fiúra, akik jól "zárták a szöget", esélyt sem adva miskolcinak.

2 : 10

1 : 5

- -
Robin Aspegren 3

01.
Peter Ljung 2Ljung kapta el jól a rajtot, majd Jabłoński előzte meg az első kanyar után: mindketten megőrizték a futam végéig a pozícióikat.