<p>A salakmotoros lengyel I. ligában ma 17 órától Lengyelországban szerepelt a Speedway Miskolc csapata. Az RKM ROW Rybnik elleni találkozót élőben közvetítettük a Borsod Online-on!</p>

RKM ROW Rybnik
63 : 27
Speedway Miskolc

15.
Daniel Nermark 0Sikerült azért szépen zárni! Bár Karpov nyert, Wright és Magosi összehozott 3 pontot.

63 : 27

3 : 3

Magosi Norbert 1
Andriej Karpov 3
James Wright 2

14.
Aleksander Conda 1Magabiztosan startoltak a hazaiak és nem is engedték ki a kezükből az első két helyet, Conda lett a "pontos" miskolci.

13.
Mariusz Węgrzyk >>> Rafał Fleger 1Ismét nagy csata a 2. helyért, amiből Wright jött ki jobban Fleger előtt.

55 : 23

4 : 2

Szatmári László 0
Nicolai Klindt 3
Lőrincz Attila >>> James Wright 2

12.
Tabaka József -Conda nagyot küzdött és a 3. körben megelőzte Domańskit, ami 2 pontot ért.

51 : 21

4 : 2

Mateusz Domański 1
Aleksander Conda 2
Daniel Nermark 3

11.
Ronnie Jamroży 2Nagyon jól koncentráltak a lengyelek és sima győzelmet arattak.

47 : 19

5 : 1

Magosi Norbert 0
James Wrigth 1

10.
Tabaka József wTabaka és Węgrzyk ütköztek, a magyar versenyzőt kzárták a futamból.
Magosi tovább termeli a pontokat, bár nem bírt Nermarkkal, a 2. helyen végzett.

42 : 18

4 : 2

Lőrincz Attila >>> Magosi Norbert 2
Mariusz Węgrzyk >>> Rafał Fleger 1

09.
Szatmári László 0Nagy csatát láthatott a publikum: Wright végig támadta Jamrożyt, de nem tudta megelőzni, így meg kellett elégednie a 3. hellyel.

38 : 16

5 : 1

Ronnie Jamroży 2
James Wright 1

08.
Andriej Karpov 3Ismét a lengyelek jöttek ki jobban a rajtból, de Magosi még az első körben előzni tudott és megtartotta 2. helyét a végéig.

33 : 15

4 : 2

Magosi Norbert 2
Mateusz Domański >>> Rafał Fleger 1
Aleksander Conda 0

07.
Nicolai Klindt 2A Tabaka-Lőrincz duó nem tudta megnehezíteni a hazaiak dolgát: előbbi végzett pontszerző helyen.

29 : 13

5 : 1

Tabaka József 1

06.
James Wright 3Karpov a rajt után az első kanyarban elcsúszott, új indítás következik mind a négy versenyző részvételével.
Az első döntetlen: Wright hátát nézte a mezőny, Szatmári is közel állt a pontszerzéshez, de végül 4. lett, így pont nélkül maradt.

24 : 12

3  : 3

Andriej Karpov 2

05.
Mariusz Węgrzyk 1Magosi továbbra is jó formában van, bár a rajt után harmadikként jött el, a második körben előzni tudott, így 2 pontot szerzett.

21 : 9

4 : 2

04.
Lőrincz Attila 0Jól cseréltek a hazaiak: Fleger nyert. Mögötte Karpov ért célba, míg Tabakának a 3. hely jutott.

17 : 7

5 : 1

Mateusz Domański >>> Rafał Fleger 3

03.
Daniel Nermark 2Lendületben a lengyelek, akik most esélyt sem adtak a mieinknek, Wright lett a "pontos".

12 : 6

5 : 1

Mariusz Węgrzyk 3

02.
Mateusz Domański 3Gyorsan jött a lengyel visszavágás. Tabaka "magányos" magyarként 1 pontot ért el.

7 : 5

5 : 1

Rafał Fleger 2
-

01.
Aleksander Conda 1Parádés miskolci kezdés! Magosi ott folytatta, ahol pénteken abbahagyta: futamgyőzelmet szerzett, míg Conda is hozzátett 1 pontot.