boon-sportoldal

2010.04.24. 21:29

Döntetlen a megyei rangadó

<p>A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 23. fordulójában Bőcsön döntetlen lett a megyei rangadó, míg a Kazincbarcika begyűjtötte a három pontot.</p>

Bőcs KSC – Mezőkövesd-Zsóry 0-0

Bőcs KSC: Hamar – Bokros, Molnár Zs., Sipos, Ur – Siróczki, Abdouraman, Lipták, Vasas (Lázár, 79.) – Zsarnai (Vass, 70.), Urbin. Edző: Zsiga Gyula.
Mezőkövesd: Tajti – Nagy P., Vámosi, Elek, Kaszás – Hegedűs, Vitelki, Sivák, Bene (Surányi, 32., Ragó, 91.) – Haburcsák, Bogdány. Edző: Huszák Géza.

Jók: az egész csapat, ill. Hegedűs, Sivák, Elek, Vámosi.

Zsiga Gyula: – Óriási hiányérzetem van, úgy gondolom sokkal jobban játszottunk ellenfelünknél, helyzeteket dolgoztunk ki. Győzelmet érdemeltünk volna.
Huszák Géza: – Az első félidőben megúsztunk egy-két nehéz pillanatot, úgy gondolom a döntetlen reális.

Kazincbarcikai SC – Restart-Ceglédi VSE 2-0 (1-0)
Kazincbarcika, 400 néző. V.: Berger.

KBSC: Somodi – Vadász, Bányai, Kovács R., Sebők – Odrobéna (Horváth, 75.), Fehér, Ebala, Binder (Engi, 68.) – Stevica, Szilágyi (Darai, 84.). Edző: Kócsi József.
Cegléd: Rézsó – Miklósvári, Villányi, Buzás, Kenderes – Fekete, Busa, Lázár Zs., Nagy A. (Tóth M., 46.) – Selei, Kovács I. (Balaskó, 77.). Edző: Simon Antal.

4. perc: Odrobéna az alapvonal közeléből passzolt Szilágyihoz aki 5 méterről lőtt a kapuba, 1-0.
18. perc: Busa csúszott rá csúnyán Sebők lábára amiért a játékvezető azonnal kiállította a ceglédi játékost.
52. perc: Lázár Zs. rúgta meg Ebalát, a játékvezető ismét a piros lapot húzta elő.
92. perc: Engi passzolt a középen érkező Horváthoz aki 3 méterről megszerezte élete első NB II-es gólját, 2-0.

Jók: Fehér, Horváth, Somodi, ill. senki.

Kócsi József: – Gratulálok a csapatnak, fontos mérkőzést nyertünk meg. Igaz, hogy nem volt szemet gyönyörködtető a játékunk, de a helyzetek alapján megérdemelt győzemet arattunk.
Simon Antal: – Közel egy félidőt kettős emberhátrányban játszottunk, ezért csak gratulálni tudok csapatomnak, hogy így lehozta a meccset.

Bőcs, 400 néző. V.: Fajkusz.