Miskolc - A labdarúgó NB II 2. fordulójában egy pontot szerzett a Kazincbarcikai SC.

Kazincbarcikai SC – Kaposvári Rákóczi FC 2-2 (0-2)

Putnok, 400 néző. V.: Berényi.

Kazincbarcika: Somodi – Oltean (Lukács R., 52.), Heil, Belényesi, Fótyik – Kovács O. (Krausz, 86.), Kiss B. – Gábor, Toma, Szabó L. (Mikló, 52.) – Olasz D. Vezetőedző: Koleszár György.

Kaposvár: Slakta – Vachtler (Nagy J., 62.), Ur, Hegedűs D., Hadaró – Csernák (Horváth F., 74.), Godzsajev, Szakály A., Bíró D. – Beliczky, Rajczi (Kollega, 84.). Vezetőedző: Waltner Róbert.

24. perc: Hadaró lépett ki a bal oldalon majd középre passzolt, ahol az érkező Rajczi 6 méterről a kapuba perdített, 0-1.

28. perc: Egy közeli lövést bravúrral védett Somodi, de a kipattanót Beliczky közelről a kapuba kotorta, 0-2.

56. perc: Fótyik végzett el szabadrúgást a kaputól 20 méterre, a labda a kapu jobb sarkába vágódott, 1-2.

81. perc: Gábort buktatták a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Fótyik magabiztosan értékesítette, 2-2.

Jók: Fótyik, Belényesi, Kiss B., Gábor, ill. Bíró, Slakta, Godzsajev.

Koleszár György: – Nagyon gyatra első félidőt követően a másodikban mindent elkövettünk hogy megszerezzük a három pontot, sajnos nem sikerült.

Waltner Róbert: – A helyzetek alapján gólokkal kellett volna nyernünk a találkozót, de a kihagyott lehetőség megbosszulták magukat. Dicséret illeti a hazai csapatot amiért ilyen jól küzdött.