Vitelki Zoltán: "Ránk fért már ez a győzelem"

Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 22. fordulójában a Szolnokot fogadta a Kazincbarcikai SC gárdája vasárnap Tiszaújvárosban.

Kazincbarcikai SC – Szolnoki MÁV FC 2-1 (1-0)

Tiszaújváros, 100 néző. V.: Ducsai.

Kazincbarcikai SC: Fila – Palmes, Belényesi, Heil, Süttő – Kovács O. (Constantinescu, 74.), Hegedűs D. – Gábor, Sigér, Kanalos (Orovecz, 67.) – Murai (Engel, 70.). Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

Szolnoki MÁV FC: Gazsi – Molnár R., Balogh M., Ágoston, Földi – Farkas A., Kenderes – Jasarevic (Csirmaz, 60.), Pantovic, Tóth L. – Angyal N. (Olasz, 60.). Vezetőedző: Balogh Pál.

42. perc: Süttő cselezte le magát az alapvonalig a bal szélen, majd középre passzolt, ahol Murai 3 méterről a kapuba helyezett, 1-0.

47. perc: Gábor kapott labdát a jobb szélen, majd vezette a labdát és 16 méterről a kapuba bombázott, 2-0.

93. perc: Tóth L. kapott labdát 16-oson belül és 7 méterről a hazai kapuba lőtt, 2-1.

Jók: az egész csapat, ill. Tóth L.

Vitelki Zoltán: – Nem volt könnyű mérkőzés, és itt nem csak a külső körülményekre gondolok, hiszen a pálya talaja sem tette lehetővé a folyamatos játékot. Csapatomat elismerés illeti, hiszen az egész mérkőzésen jól játszott és egy jó ellenfelet sikerült legyőzni. Ránk fért már ez a győzelem, reménykedünk a hasonló folytatásban.

Balogh Pál: – Gratulálok a hazai csapatnak, mert jól kihasználta az adódó lehetőségeket. Győzelmi reményekkel érkeztünk a mérkőzésre, az első félidőben ennek fényében több lehetőséget is kidolgoztunk, a kapott gól a legrosszabbkor jött. A második gól nagyban meghatározta a mérkőzés kimenetelét, a mi gólunk a végén csak szépségtapasz volt.