Cigánd - A labdarúgó NB II 36. fordulójában idegenben szerepelt vasárnap a Cigánd.

Credobus Mosonmagyaróvár – Cigánd SE 2-1 (1-0)

Mosonmagyaróvár, 1000 néző. V.: Oláh.

Credobus Mosonmagyaróvár: Boros – Koszó, Lázár, Deák, Galambos – Czár (Bohner, 79.) – Bartos, Schmatovich, Fekete (Darázs, 46.) – Laki, Mundi (Zsirai, 72.). Edző: Király József.

Cigánd SE: Sánta – Molnár, Raducu, Oltean, Kasza – Balogh A., Kuti, Sándor (Varga, 68.), Barcsay (Baksa, 68.) – Katona (Popescu, 86.), Angyal. Szakmai igazgató: Szénay Péter.

Jók: Koszó, Deák, Schmatovich, Darázs, Mundi, illetve Sándor, Kuti, Angyal, Katona.

Király József: – Egy bátran játszó, játékot felvállaló ellenféllel játszottunk. Örülök, hogy sikerült megtörni a régóta várt hazai sikertelenséget. Több lehetőségünk is volt a gólszerzésre, de el kell ismernem, hogy a Cigándnak is volt számos lehetősége, gratulálok mindkét csapatnak.

Szénay Péter: – Az első tíz percben volt egy kapufánk, gólhelyzetek, a második félidő első tíz perce ugyanígy indult, kapufával, lehetőségekkel. Két szöglet után kaptunk két gólt, amiknél alaphibákat követtünk el, s ezt nem lehet, de sajnos, ilyen a játékunk. Nyíltan játszottunk ma is, focizni akartunk, a hazaiak is.

42. perc: Czár adott be szögletet, a labdára Koszó érkezett, aki két méterről fejelt a vendégkapuba, 1-0.

60. perc: A hazai szöglet utáni kipattanót Darázs lőtte kapásból a cigándi kapuba, 16 méterről, 2-0.

90. perc: Egy jobb oldali beadás után Angyal rúgta a labdát 6 méterről a hazaiak kapujába, 2-1.