BOON - Sport - Megye II.

2018.05.17. 18:26

„20 perc jónak mondható játékkal nem lehet mérkőzést nyerni”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 21. fordulójában elmaradt mérkőzést pótolták be szerdán.

Harsány - Tiszakeszi 5-2 (2-1)

Harsány, 65 néző. V.: Vinter.

Harsány: Bene - Csizmadia, Tóth, Eperjesi, Dévai (Gável), Rafael K. (Burai), Balogh, Farkas (Nagy N.), Simon (Tyukodi), Rafael J., Nagy G. Edző: Gável András.

Tiszakeszi: Bordás - Lovász, Bak, Molnár (Sófer), Sepsi (Csanálosi), Borza, Rémiás, Szakál (Müller), Egyed, Nyeste, Soltész. Edző: Molnár János.

G.: Balogh, Tóth, Tyukodi, Burai, Simon, ill. Egyed Nyeste. Jók: Nagy G., Dévai, Balogh, ill. Egyed, Nyeste, Rémiás, Soltész. Ifi: 3-2.

Gável András: - Az első félidőben jól játszottunk. A másodikban volt egy kis hullámvölgy, de megérdemelten nyertünk.

Molnár János. - Megérdemelt hazai siker, mert 20 perc jónak mondható játékkal nem lehet mérkőzést nyerni. Olyan gólokat kapunk hétről- hétre, ami serdülő szinten is nevetséges.