BOON - Sport - Megye I.

2017.08.09. 15:50

Elkészült a megyei I. osztályú bajnokság őszi sorsolása 2017-2018

Miskolc - Elkészítették a 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság őszi idényének a sorsolását és órarendjét.

Miskolc - Elkészítették a 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság őszi idényének a sorsolását és órarendjét.

[poll id="1486"]


1. forduló (augusztus 12–13.)

Sz, 17.00: Onga – Encs

Sz, 17.00: Bánhorváti – Ózd

Sz, 17.00: Szendrő – Sajóbábony

Sz, 17.00: Bogács – Szerencs

V, 17.00: Bőcs – Hidasnémeti

V, 17.00: Felsőzsolca – Mád

V, 17.00: Varbó – Gesztely

V, 17.00: Karcsa – Edelény

2. forduló (augusztus 19.)

Sz, 17.00: Edelényi – Bogács

Sz, 17.00: Sajóbábony – Bánhorváti

Sz, 17.00: Encs – Karcsa

Sz, 17.00: Mád – Szendrő

Sz, 17.00: Szerencs – Bőcs

Sz, 17.00: Hidasnémeti – Felsőzsolca

Sz, 17.00: Ózd – Varbó

Sz, 17.00: Gesztely – Onga

3. forduló (augusztus 26–27.)

Sz, 17.00: Onga – Ózdi FC

Sz, 17.00: Szerencs – Edelényi FC

Sz, 17.00: Bánhorváti – Mád

Sz, 17.00: Varbó – Sajóbábony

Sz, 17.00: Szendrő – Hidasnémeti

Sz, 17.00: Bogács – Encs

V, 17.00: Felsőzsolca – Bőcs

V, 17.00: Karcsa – Gesztely

4. forduló (szeptember 2–3–6.)

Sz, 16.30: Sajóbábony – Onga

Sz, 16.30: Bőcs – Szendrő

Sz, 16.30: Encs – Edelény

Sz, 16.30: Ózd – Karcsa

Sz, 16.30: Gesztely – Bogács

V, 16.30: Felsőzsolca – Szerencs

V, 16.30: Hidasnémeti – Bánhorváti

Sze, 16.30: Mád – Varbó

5. forduló (szeptember 9–10.)

Sz, 16.30: Edelény – Gesztely

Sz, 16.30: Onga – Mád

Sz, 16.30: Szerencs – Encs

Sz, 16.30: Bánhorváti – Bőcs

Sz, 16.30: Varbó – Hidasnémeti

Sz, 16.30: Szendrő – Felsőzsolca

Sz, 16.30: Bogács – Ózd

V, 16.30: Karcsa – Sajóbábony

6. forduló (szeptember 16–17.)

Sz, 16.00: Sajóbábony – Bogács

Sz, 16.00: Bőcs – Varbó

Sz, 16.00: Mád – Karcsa

Sz, 16.00: Ózd – Edelény

Sz, 16.00: Szendrő – Szerencs

Sz, 16.00: Gesztely – Encs

V, 16.00: Felsőzsolca – Bánhorváti

V, 16.00: Hidasnémeti – Onga

7. forduló (szeptember 23–24.)

Sz, 16.00: Encs – Ózd

Sz, 16.00: Szerencs – Gesztely

Sz, 16.00: Bánhorváti – Szendrő

Sz, 16.00: Varbó – Felsőzsolca

Sz, 16.00: Bogács – Mád

Sz, 18.30: Edelény – Sajóbábony

V, 16.00: Onga – Bőcs

V, 16.00: Karcsa – Hidasnémeti

8. forduló (szeptember 30. – október 1.)

Sz, 15.00: Sajóbábony – Encs

Sz, 15.00: Bőcs – Karcsa

Sz, 15.00: Mád – Edelény

Sz, 15.00: Bánhorváti – Szerencs

Sz, 15.00: Ózd – Gesztely

Sz, 15.00: Szendrő – Varbó

V, 15.00: Felsőzsolca – Onga

V, 15.00: Hidasnémeti – Bogács

9. forduló (október 7–8.)

Sz, 15.00: Edelény – Hidasnémeti

Sz, 15.00: Onga – Szendrő

Sz, 15.00: Encs – Mád

Sz, 15.00: Szerencs – Ózd

Sz, 15.00: Varbó – Bánhorváti

Sz, 15.00: Bogács – Bőcs

Sz, 15.00: Gesztely – Sajóbábony

V, 15.00: Karcsa – Felsőzsolca

10. forduló (október 14–15.)

Sz, 15.00: Sajóbábony – Ózd

Sz, 15.00: Bőcs – Edelény

Sz, 15.00: Mád – Gesztely

Sz, 15.00: Bánhorváti – Onga

Sz, 15.00: Varbó – Szerencs

Sz, 15.00: Szendrő – Karcsa

V, 15.00: Felsőzsolca – Bogács

V, 15.00: Hidasnémeti – Encs

11. forduló (október 21–22.)

Sz, 14.30: Edelény – Felsőzsolca

Sz, 14.30: Encs – Bőcs

Sz, 14.30: Szerencs – Sajóbábony

Sz, 14.30: Ózd – Mád

Sz, 14.30: Bogács – Szendrő

Sz, 14.30: Gesztely – Hidasnémeti

V, 14.30: Onga – Varbó

V, 14.30: Karcsa – Bánhorváti

12. forduló (október 28–29.)

Sz, 14.30: Onga – Szerencs

Sz, 14.30: Bőcs – Gesztely

Sz, 14.30: Mád – Sajóbábony

Sz, 14.30: Bánhorváti – Bogács

Sz, 14.30: Varbó – Karcsa

Sz, 14.30: Szendrő – Edelény

V, 13.30: Felsőzsolca – Encs

V, 13.30: Hidasnémeti – Ózd

13. forduló (november 4–5.)

Sz, 13.00: Edelény – Bánhorváti

Sz, 13.00: Sajóbábony – Hidasnémeti

Sz, 13.00: Encs – Szendrő

Sz, 13.00: Szerencs – Mád

Sz, 13.00: Ózd – Bőcs

Sz, 13.00: Bogács – Varbó

Sz, 13.00: Gesztely – Felsőzsolca

V, 13.00: Karcsa – Onga

14. forduló (november 11–12.)

Sz, 13.00: Onga – Bogács

Sz, 13.00: Bőcs – Sajóbábony

Sz, 13.00: Bánhorváti – Encs

Sz, 13.00: Varbó – Edelény

Sz, 13.00: Szendrő – Gesztely

V, 13.00: Felsőzsolca – Ózd

V, 13.00: Hidasnémeti – Mád

V, 13.00: Karcsa – Szerencs

15. forduló (november 18.)

Sz, 13.00: Edelény – Onga

Sz, 13.00: Sajóbábony – Felsőzsolca

Sz, 13.00: Encs – Varbó

Sz, 13.00: Mád – Bőcs

Sz, 13.00: Szerencs – Hidasnémeti

Sz, 13.00: Ózd – Szendrő

Sz, 13.00: Bogács – Karcsa

Sz, 13.00: Gesztely – Bánhorváti

16. forduló (november 25–26.)

Sz, 13.00: Edelény – Karcsa

Sz, 13.00: Sajóbábony – Szendrő

Sz, 13.00: Encs – Onga

Sz, 13.00: Mád – Felsőzsolca

Sz, 13.00: Szerencs – Bogács

Sz, 13.00: Ózd – Bánhorváti

Sz, 13.00: Gesztely – Varbó

V, 13.00: Hidasnémeti – Bőcs


[related-post post_id="3544113"]

[related-post post_id="3525237"]

[related-post post_id="3579799"]

[related-post post_id="3579875"]

[related-post post_id="3579862"]

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a boon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!