BOON - Sport - Megye I.

2016.08.21. 21:44

„Az első félidőben mindenki a szekéren ült, de a második félidőre mindenki futott mellette”

Miskolc - A labdarúgás megyei I. osztály 2. fordulóját vasárnap rendezték meg.

[poll id="1172"]

Edelény – Karcsa 5-1 (3-0)

Edelény, 300 néző. V.: Dósa.

Edelény: Molnár M. – Hanász (Marsalkó), Pataki, Nagy, Nadanicsek (Szabó), Huszti, Komjáti, Mészáros (Silye), Fűzi, Boros L., Kótai (Bósa). Edző: Németh Attila.

Karcsa: Dankó – Petercsák, Rostás, Váradi G. (Rendes), Králik, Kovács, Bodnár Z. (Bodnár N.), ifj. Petercsák, Sánta, Horváth, Sveda. Játékos-edző: Petercsák Márton.

G.: Huszti, Nadanicsek, Pataki, Boros L., Fűzi, ill. ifj. Petercsák. Jók: az egész csapat, ill. Horváth, Kovács, Sveda. Ifi: 10-1.

Szilvai Attila, elnök: – Sportszerű ellenfél, sima győzelem.

Petercsák Márton: – Az első félidő hit nélküli játéka megpecsételte a mérkőzés menetét számunkra. A második játékrészben viszont voltak biztató jelek a továbbiakra.

Felsőzsolca – Tokaj 3-0 (2-0)

Felsőzsolca, 150 néző. V.: Rendek.

Felsőzsolca: Roza – Toplenszki, Bodnár D. (Kupcsik), Berecz (Burinda), Boczki, Mészáros, Szárnya (Varga), Nyircsák (Staviarszky), Kőműves, Potyka, Orosz. Edző: Sándor Zsolt.

Tokaj: Spisák – Juhász, Asztalos, Macsi, Cseh A. (Novák), Fedor, Glonczi (Kassai), Csordás, Szívós (Cseh K.), Pásztor (Lukács), Dócs (Borbély). Edző: Riczu Róbert.

G.: Berecz, Szárnya, Orosz. Kiállítva: Macsi (31). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 4-1.

Sándor Zsolt: – Az első félidő gólra törő játéka utána a másodikban teljesen elkényelmesedtünk, de a győzelmünk egy pillanatig sem forgott veszélyben.

Riczu Róbert: – Gratulálok a Felsőzsolcának! Így ki lehet kapni, le a kalappal a csapatom előtt, folytatjuk tovább a munkát.

Ózd – Szendrő 1-2 (0-0)

Ózd, 100 néző. V.: Sípos.

Ózd: Varsányi – Farkas, Tamás, Ficzere, Török (Dömötör), Strekáf, Albert (Obajed), Lázok (Lakatos), Kiss (Váradi), Danyi, Tátrai. Edző: Budai Tamás.

Szendrő: Ihász – Kenéz (Varga), Hegedűs, Béres, Szinai, Jancsurák, Lakatos, Bari G., Bari M. (Bári), Nyíri, Nadanicsek (Pusi). Edző: Bernai Béla.

G.: Danyi, ill. Nyíri, Bari G. Kiállítva: Szinai (82.). Jók: Tamás, Ficzere, ill. Ihász, Hegedűs, Szinai, Nyíri, Bari G. Ifi: 3-1.

Budai Tamás: – A mai akaratgyenge játékunk fájó vereséghez vezetett a lelkesen játszó újonc ellen.

Szaniszló Richárd, elnök: – A múlt hétvégi jó bemutatkozás után rátettünk még egy lapáttal. Az első félidőben megilletődöttek voltunk, de a másodikban szép gólokat szerezve nyertünk. További sok sikert az ózdi csapatnak.

Sajóbábony – Onga 4-1 (1-1)

Sajóbábony, 200 néző. V.: Molnár.

Sajóbábony: Éliás – Balogh, Hronyecz, Tóth I., Varga, Kerényi (Horváth), Tóth T., Kovács, Sebők, Bazsányi (Nagy), Demkó. Edző: Orlóczki Tibor.

Onga: Lövey – Tóth D., Berta, Molnár, Tóth M., Tóth N. (Illés), Varga, Tóth R., Bozik (Román), Szabó Zs. (Matesz), Szabó D. Edző: Varacskai István, Simon Imre.

G.: Kovács (2), Varga (2), ill. Szabó D. Jók: Varga, Kovács, Balogh, Kerényi, Tóth T., ill. Molnár, Szabó D., Bozik, Berta. Ifi: 3-1.

Orlóczki Tibor: – Az első félidőben mindenki a szekéren ült, de a második félidőre mindenki futott mellette.

Varacskai István: – A hetvenedik perc után teljesen szétestünk, ami hozzájárult a nagyarányú vereséghez.

Miskolci VSC – Tiszakeszi 1-3 (1-2)

Miskolc, 50 néző. V.: Zimmermann.

MVSC: Gável – Nyirkó, Kövér (Kemecsey), Jóner, Szakács (Tóth), Péter (Nyíri R.), Farkas, Nyíri I., Táncos (Csengeri), Mirki (Palotás), Kele. Játékos-edző: Jóner Gábor.

Tiszakeszi: Grolmusz - Borza, Stipula (Szabó V.), Molnár, Török (Lovász), Farkas, Soltész, Gulya, Varga (Nagy S.), Gaál (M. Varga Cs.), Tamás (Nagy D.). Edző: Molnár János.

G.: Kele, ill. Török, Tamás, Gaál. Jók: Kövér, Kele, ill. az egész csapat. Ifi: 6-2.

Jóner Gábor: – Kicsit unalmas minden hétvégén gratulálni aktuális ellenfelünknek, de be kell látnunk pillanatnyilag ennyit tudtunk.

Molnár János: – Gratulálok a csapatomnak a megérdemelt győzelemhez. Sikerünk értékét növeli, hogy nemcsak az ellenféllel, de a térdig érő fűvel is meg kellett küzdenünk. További sok sikert a hazaiaknak.

Bőcs – Bánhorváti 4-4 (3-3)

Bőcs, 100 néző. V.: Haraszin.

Bőcs: Mertus – Bíró (Csikja), Szolnoki (Blaskó), Nyírcsák A., Szabó (Bernáth), Borbély (Tekse), Pásztor, Moroncsik, Balázs, Vadász, Szajkó. Edző: Hideg László.

Bánhorváti: Komlóssy – Bicskey (Marczis), Kakuk, Siskó (Mátyás), Szemere, Csattos, Győrfi, Láposi, Poszuk, Kazvinszki, Máthé. Edző: Kócsi József.

G.: Vadász (2), Balázs, Bernáth, ill. Máthé (3), Poszuk. Jók: az egész csapat, ill. Máthé, Poszuk. Ifi: 4-2.

Hideg László: – Az elején belealudtunk a mérkőzésbe, de a csapat erejét és pozitív hozzáállását mutatja, hogy négyszer is fel tudtunk állni, így igazságos eredmény született. Gratulálok a Bánhorváti csapatának és edzőjének.

Kócsi József: – Többszöri vezetésünk ellenére is meg kell elégednünk az egy ponttal. Gratulálok a Bőcsnek.

Mád - Bogács 2-0 (1-0)

Mád, 100 néző. V.: Németh.

Mád: Mata – Gál B., Janikó, Szűcs Á., Balogh, Vajda, Titkó, Bakos (Kramcsák), Bohus, Szűcs M., Bodnár. Csapatvezető: Szűcs Ádám.

Bogács: Bencsik – Stefanecz (Papp), Kovács, Gál M., Molnár (Dudás), Sivák, Hegedűs, Czeglédi, Pál, Karancsi (Németh), Fuckler. Játékos-edző: Sivák Sándor.

G.: Vajda, Titkó. Jók: Bohus, Vajda, Gál B., ill. Czeglédi, Gál M., Kovács. Ifi: 5-1.

Szűcs Ádám: – Játékunk még akadozik, de megérdemelt győzelmet arattunk. Sok sikert a Bogács csapatának.

Sivák Sándor: – Gratulálok a Mádnak a győzelemhez és további sok sikert nekik.

Szerencs – Encs 3-3 (2-3)

Szerencs, 300 néző. V.: Belicza.

Szerencs: Kristóf – Buri, Rábai, Ternyik, Hajdu (Sami), Szentirmai (Kiss M.), Erdei, Szabó (Nagy M.), Kiss K. (Gombos), Suller, Szegedi (Azari). Edző: Tóth István és Lukács Bertalan.

Encs: Kiss – Horváth Sz., Molnár, Leskó, Kerekes, Kontra (Rakaczki), Papp, Csengő, Pecsenye, Pocsai (Varga), Horváth K. (Kádár, Ferenczi) Edző: Kocsis Nándor.

G.: Ternyik (2), Gombos, ill. Horváth Sz., Pocsai, Horváth K. Jók: Erdei, Kiss K., Buri, Sami, ill. az egész csapat. Ifi: 3-1.

Lukács Bertalan: - Az első félidőt átaludtuk, a vendégek hibáinkat könyörtelenül kihasználták. A második félidőben nagyot küzdöttünk, de sajnos ez a döntetlenhez volt elég. Gratulálunk a lelkesen játszó encsieknek.

Kocsis Nándor: – Az első félidőben jól és gólra törően játszottunk, a második játékrészben kissé visszaesett a teljesítményünk, de így is itt hagytunk két pontot. Gratulálok a hazai csapatnak a küzdeni tudásához.