Kosárlabda Magyar Kupa - Megtartották a nyolcas finálék sorsolását

Budapest - Az Alba Fehérvár kosárlabdacsapata az Egis Körmenddel találkozik a Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa negyeddöntőjében a debreceni nyolcas fináléban, a hölgyeknél a PINKK-Pécsi 424 - Aluinvent-DVTK mérkőzés lesz az elődöntőbe jutásért a Killik László Női Magyar Kupában.

A szövetség keddi tájékoztatása szerint a férfiaknál a címvédő fehérváriak és a 2016-ban MK-győztes körmendiek 18 órától a harmadik negyeddöntőben lépnek parkettre.

A nyolcas finálét február 16. és 18. között a debreceni Főnix Csarnokban rendezik meg. A negyeddöntők győztesei (1-2 és 3-4) másnap az elődöntőben mérkőznek meg egymással, a zárónapon 17.30 órától játsszák a bronzmérkőzést, 20 órától a döntőt.

A nőknél a címvédő Sopron Basket negyeddöntős ellenfele a PEAC-Pécs lesz. A Killik László Női Magyar Kupa nyolcas döntőjének időpontját és helyszínét a januári elnökségi ülés után jelölik ki.