Zsinórban negyedszer emberhátrányban

Tóth Mihály
Tóth Mihály
Zsinórban negyedszer fordult elő a Nyíregyházán megrendezett Nyíregyháza – Diósgyőr élvonalbeli bajnokik történelmében, hogy a DVTK nem fejezte be 11 emberrel a mérkőzést.

2000-ben, amikor 2-0-ra nyert a szabolcsi csapat, akkor DFC-s Ganeát állították ki (2-0-s állásnál a 81. percben, játékvezető: Bede Ferenc), 2005-ben, amikor 2-2 lett a vége, Máté mehetett idő előtt zuhanyozni (2-0-s hazai vezetésnél az 59. percben, játékvezető: Bede Ferenc), az idén áprilisban pedig, amikor 2-1-re nyert a hazai gárda, Kamber kapott pirosat (1-0-s hazai vezetésnél a 42. percben, játékvezető: Mészáros István).

Emlékeztetőül most szombaton egyből piros lappal leküldték a pályáról Tóth Mihályt (ekkor 2-1-re vezetett a DVTK a 34. percben, játékvezető Bede Ferenc).