XXVII. Borosi László teremlabdarúgó emléktorna: Elkészült a menetrend

XXVII. Borosi László teremlabdarúgó emléktorna: Elkészült a menetrend
A hét végén véget ért a 27. dr. Borosi László teremlabdarúgó emléktorna küzdelemsorozata.

Az elődöntő csoportbeosztásánál figyelembe vették az erőviszonyokat, így elkerülte egymást a mezőkövesdiek és a kazincbarcikaiak NB II-es együttese, továbbá más csoportba nyert besorolást az NB III-as Cigánd és Tiszaújváros, valamint a Putnok és a Sárospatak is.

Kétszer húsz perc

– A csoportmérkőzéseken és az elődöntő találkozókon még 2×15 perces félidőket vívnak a csapatok, a harmadik és az első helyért rendezendő meccsek viszont már 2×20 percesek lesznek – mondta Sajti Viktor, az MLSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának igazgatója. – Arra számítunk, hogy mindkét helyszínen sokan szurkolnak a csapatoknak, a döntőt pedig bizonyosan telt ház előtt tartjuk majd a miskolci városi sportcsarnokban. Annak érdekében, hogy a végküzdelmekbe jutott együttesek némi pihenőhöz jussanak, a finálé programjába bemutató mérkőzéseket iktatunk.

Az eredményhirdetéskor nem csupán az első négy helyezettet jutalmazzák, hanem különdíjakat is átadnak majd. Ajándékban részesítik a gólkirályt, a legjobb kapus és a legjobb mezőnyjátékost is.

ÉM-KT


A program

A-csoport
Február 4., szombat, Tiszaújváros, Sportcentrum
8.30: Tiszaújváros – Aszaló
9.05: Tállya – Mezőkövesd
9.40: Abaújszántó – Cigánd
10.15: Mezőkövesd – Aszaló
10.50: Tállya – Tiszaújváros
11.25: Mezőkövesd – Cigánd
12.00: Tiszaújváros – Abaújszántó
12.35: Tállya – Aszaló
13.10: Cigánd – Tiszaújváros
13.45: Abaújszántó – Mezőkövesd
14.20: Cigánd – Tállya
14.55: Aszaló – Abaújszántó
15.30: Mezőkövesd – Tiszaújváros
16.05: Aszaló – Cigánd
16.40: Tállya – Abaújszántó

B-csoport, Miskolc, városi sportcsarnok
Február 3., péntek
14.00: Bükkábrány – Sárospatak
14.35: Felsőzsolca – Kazincbarcika
15.10: Putnok – Sajóbábony
15.45: Kazincbarcika – Bükkábrány
16.20: Sárospatak – Putnok
16.55: Sajóbábony – Felsőzsolca
17.30: Sárospatak – Kazincbarcika
18.05: Bükkábrány – Sajóbábony
18.40: Felsőzsolca – Putnok

Február 5., vasárnap
9.00: Sajóbábony – Kazincbarcika
9.35: Felsőzsolca – Sárospatak
10.10: Putnok – Bükkábrány
10.45: Sárospatak – Sajóbábony
11.20: Kazincbarcika – Putnok
11.55: Bükkábrány – Felsőzsolca
12.30: bemutató mérkőzés

A döntőben
13.05: első elődöntő (A1 – B2)
13.55: második elődöntő (A2 – B1)
14.40: bemutató mérkőzés
15.15: a 3. helyért (az első elődöntő vesztese – a második elődöntő vesztese)
16.05: döntő (az elődöntő nyertesei)
17.00: eredményhirdetés